Kultura

Gurney
18.9.2015 11:34
Hledám hráče/hledám vypravěče!
Protože naše komunitní sekce je momentálně v poněkud neutěšeném stavu a relativně často se tu objevují příspěvky typu hledám skupinu/hráče/vypravěče, tady je na to speciální diskuze. Nezapomeňte napsat koho hledáte (hráče, vypravěče, popřípadě v jakém množství), co a kde chcete hrát (místo/město, případně online, ať už přes Google Hangouts, Roll20, Fantasy Grounds nebo post-by-post) a nějaký kontakt na sebe (pokud nechcete dáva mail, pak se stačí registrovat zde na d20 a ostatní registrovaní uživatelé vám následně můžou posílat zprávy).

Zároveň sem budu přepostovávat "hledám ..." vzkazy, co se objeví v jiných diskuzích.
21.5.2019 15:33 - Honzuvtata
Hráč D&d 5e.

Čau, rád bych se připojil ke skupině na hraní D&d 5e. Je mi 26 a jsem z Brna. Čas mám ve všední dny po práci. Mám zkušenost s D&d 5e a pathfinderem a chtěl bych si zahrát pořádnou kampaň.
23.5.2019 15:34 - MirTur
Honzuvtata píše:
Čau, rád bych se připojil ke skupině na hraní D&d 5e

Nazdar. Ve středy tu ve třech skupinách pořádáme otevřené hraní (mrkni na Otevřené hraní D&D 5e v Brně). Hraje se Dungeon of the mad mage, není problém se připojit do rozjeté hry.
23.5.2019 17:52 -
Hledám nové otroky do svého království, značka - Masochisté, sadisté a milovníci černého humoru vítáni. ???? Už vás nebaví vysedávat po večerech samotné u PC a toužíte po nevšedních zážitcích? V našem světě inspirovaném Sapkowskim, Gemellem a Žambochem se bezpochyby snadno najdete a uspokojíte zde své nejtajnější sny. Hrajeme IRL v čajovně, u ohně a občas i online. Pravidla bereme pouze jako pomocnou berličku a dějství tvoří sami hráči.

Co jsme? : Skupina s PJ
Co hledám? : Hráče 18+
Kde? : Praha
Kdy? : Pátek od 17:00 (případně dle domluvy mezi hráči)
Kontakt : dantedmc@seznam.cz
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.18445992469788 secREMOTE_IP: 54.234.227.202