Volná diskuze

Ugy
12.11.2019 09:15
Alien RPG
Nenašel jsem žádnou diskuzi kam by se to hodilo tak zakládám.

Free League publishing (autoři Forbidden lands) vydávají vetřelčí rpg a vypadá to zajímavě. Dostal se mi do ruky starter set (kdyby měl někdo zájem ozvěte se) a přemejšlím zda-li by byl zájem o překlad.
Autorská citace #1
13.11.2019 21:15 - Gediman
Taky se na tu hru dost těším. Určitě si pořídím :)

Ilustrace vypadají pěkně atmosféricky. Je vidět, že tam půjde hrát i za Koloniální mariňáky... což se teda asi tak nějak očekává.
Autorská citace #2
14.11.2019 07:26 - Ugy
Jj co jsem to tak pročítal ten starter set, tak ta hra má několik doporučenejch způsobů hry. Dá se hrát buď cinematic nebo campaign. Campaign je klasičtější způsob hraní postavy na víc sezení s tím že možnosti (doporučované) jsou hrát buď za bandu kolonistu(covenant), space truckerů (alien) a nebo mariňáků (aliens). Cinematic mód je spíš na one shoty a moc se v něm nepočítá s přežitím postav má tři akty při kterejch se rozdávaj speciální cíle postav a záměru a je mnohem víc otevřenej pvp a snaží se aby celkově působil jako vetřelčí film.
Autorská citace #3
14.11.2019 11:08 - exi
Kámoš objednal kostky, tak uvidíme :)
Autorská citace #4
14.11.2019 18:10 - Gediman
Hm, tak jsem zvědav, jestli tam budou i Neomorfové a Inženýři. Protože třeba o Inženýrech moc oficiálního infa není. To snad přinese až další film.
Autorská citace #5
15.11.2019 14:53 - Ugy
Nevým jak inženýři ale v ukázkovým dobrodružství jsou bloodbusteří a black goo
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.19439601898193 secREMOTE_IP: 3.215.182.36