Volná diskuze

Asar
18.7.2014 12:14
D&D 5e přes Fantasy Grounds
Vlákno o hraní D&D 5e přes Fantasy Grounds.

Jaké by měly být kouzelné předměty (ne běžné lektvary a svitky)?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Běžnější (v každé jeskyni se jich pár válí)kladné body11
Velmi vzácné - nejspíš z dávno padlé civilizace - ale mocnékladné body24

Jaká by měla být magie?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Hodně vzácná (mágové jsou výjimeční)kladné body19
Celkem běžná (magické univerzity jsou v každém větším městě)kladné body14

Jaký by měl být herní svět?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Laděný spíš evropským středověkem (feudální země a jejich konfliky, hodně cizích postav)kladné body11
Spíš fantasy (konflikt božstev, hodně nestvůr)?kladné body24
19.1.2015 18:28 - wlkeR
Linklink. Je možný že se zpozdí i DM, říkal něco o novej práci, ale poslední info je "Zatim bych to mel stihat..."

Případně můžem drbat předběžnou taktiku, páč nám bylo spoilnuto info že se tam stejnak máme vrátit XD
19.1.2015 22:30 - wlkeR
XP za tuto hru 0 (prptože random encounter kostky nepřály).
Další hra: 26. v 18:30.
Zkouškové prý končí 7. února.
19.1.2015 22:40 - Babaj
to asppon stihneme vytvorit nove postavy :-)))))
20.1.2015 22:40 - wlkeR
Hm. Jsem si jednu nahodil pomocí toho fucking generátoru co je myslim v threadu pro zasmání. Ale nakonec jí použiju jako nlc, protže jinak by asi rychle schytala nějaké friendly fire.

Nicméně co tedy naše taktika? Já jsem stejně pro clear venku a pak rest. Proč? Protože XPXPXPXPXPXP!
21.1.2015 00:20 - Babaj
copak tady nejsou expy za prekonani nepritele , ale jen za zabiti? :-)))
21.1.2015 06:48 - wlkeR
Predtim jsem prekonal celej tabor a nic z toho :/

Dobre, credit where it's due, prekonali jsme XD
21.1.2015 07:05 - Babaj
urcite by tam zhodnoceni melo byt.. ta hra preci neni jen o zabijeni, ale o prekonavani.. a boj je az posledni moznost :_)
21.1.2015 17:49 - wlkeR
Já nevim. Moje útržkovité info, které jsou spoilery ale co nadělam, je:
- ta jeskyně je hodně HODNĚ brutální (zdroj: DM)
- má v ní bejt ten modrej drakorozenej (zdroj: seznam největších nesmyslů v HotDQ), kterej má DVA ÚTOKY OBOURUČÁKEM ZA KOLO, což je až 4d6 + odhaduju tak 8 damage za kolo. Pokud na něj před naší exkurzí nespadne lustr tak jako nevim jak dlouho to ustojíme.
- krom něj jsou tam ještě asi další moby (zdroj: obrázek v knížce) co vypadaj docela nabušeně.
Suma sumárum, je to kapitola pro 4 postavy na lv 3. A vzhledem ke stížnostem co maj lidi na vyváženost tohohle modulu... Si říkam že jsem měl zkusit nakoupit healing poty. Sakra XD
21.1.2015 19:50 - Babaj
.-)))) safra tak to abychom NAchta jeste napposledy znasilnili a vypraskovali :_)))) i Kohena :_)
21.1.2015 22:35 - ShadoWWW
V pondělí mám přehlídku. Já přijdu. ;)
21.1.2015 22:49 - Vojtěch
24.1.2015 11:34 - Babaj
tak mam pro nasledujici taktiku nasledujici modifikaci...... asi nas muze byt o jednoho nebo dva vice :-)) mam dva kamarady co jevi zajem se pridat.. pokud to tedya nebude problem :-))
24.1.2015 15:33 - Backbone
Čau, jsem jeden z těch kámošů co Babaj popisuje o koment výše:o). Pokud by byla možnost se k Vám připojit byla by to paráda:o). Už mi dnd chybí...
24.1.2015 16:49 - Babaj
to slo rychle :-)
24.1.2015 18:54 - wlkeR
Myslím že u DM nebude problém.
Což mi připomíná u něj ověřit platnost pondělí.
Nahoď lv1 lowbíka a kdyžtak pošli nákou kostru popisu, abysme věděli jak tě potkat, a zbytek dožehlíme při hře.

Edit:
Mati píše:
asi jo...
24.1.2015 20:18 - Backbone
Dobrá dobrá:o))
24.1.2015 20:35 - Babaj
no nevim,,ale myslim ze aspon na dvojku se klidne hodit muze :-)))) kdyz uz kohen je na dvojce :-)
24.1.2015 21:17 - wlkeR
Encounters jsou Encounters, hrajme podle pravidel :D
Ale dvojka je hned.
25.1.2015 15:20 - wlkeR
Tak si říkám, že by neškodilo nahodit nějaké info k postavám, co se tam teď motáme, aby se případní zájemci snáze orientovali. Co se mě týče -

Daraaz Inkscale, lv3 Dragonborn Paladin
Lawful Neutral, bůh Kelemvor (the ded)
Hlavně dps, v nouzi tank/heal
Best skilly Intimidate, Deception, Atletika
Je spolehlivý a puntičkářský, nemá rád když mu někdo nabourává plány. Ostatní lidi jsou pro něj věci - drahé a křehké, ale věci. Sundat tuhle nálepku je velmi těžké. V boji nikdy nepronásleduje utíkající. V minulosti byl součástí kultu, ale družina se v tom myslím nikdy nerýpala. Taky už byl jednou mrtvej (ještě před začátkem hraní).

EDIT:
Boris, lv X Kůň
Extremely Laful Evil, jestli nějakého boha měl, sežral ho
Pohyb kolem koně nedoporučen, pokud nemáte full plate XD
26.1.2015 12:18 - Backbone
Tak dneska se asi ještě bohužel nezvládnu připojit k výpravě:o(. Přes víkend nebylo zrovna moc času si projít pravidla. Myslel jsem že to volnější... Znám 4e, ale od Babaje jsem se dozvěděl, že v 5e je návrat k 3,5e. Tak pro mě velká neznámá:o(. Jinak první postava bude hobbit Corin Čajolístek. Jehož povolání je zloděj. Ještě ho musím domazlit, aby všechny detaily o této postavě byly ok.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.085215091705322 secREMOTE_IP: 18.223.119.17