Volná diskuze

Asar
18.7.2014 12:14
D&D 5e přes Fantasy Grounds
Vlákno o hraní D&D 5e přes Fantasy Grounds.

Jaké by měly být kouzelné předměty (ne běžné lektvary a svitky)?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Běžnější (v každé jeskyni se jich pár válí)kladné body11
Velmi vzácné - nejspíš z dávno padlé civilizace - ale mocnékladné body24

Jaká by měla být magie?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Hodně vzácná (mágové jsou výjimeční)kladné body19
Celkem běžná (magické univerzity jsou v každém větším městě)kladné body14

Jaký by měl být herní svět?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Laděný spíš evropským středověkem (feudální země a jejich konfliky, hodně cizích postav)kladné body11
Spíš fantasy (konflikt božstev, hodně nestvůr)?kladné body24
5.12.2015 19:47 - wlkeR
V pondělí by se teoreticky mohlo hrát Hoard. Asi tak 80%. Budu informovat.
5.12.2015 21:29 - wlkeR
95% Hoard of the Dragon Queen (pokračování po portu zpod Naerytaru)
6.12.2015 00:44 - Babaj
dobra zprava.. doufam, ze bude i z leva :-)) u mne pondeli Vse v Pravo(allright)
6.12.2015 23:02 - Asar
Myslite zajtra? Ja sa dostavim ale uprimne povedane netusim o kolkej. Idem na sluzobku a neviem kedy sa vratim domov, dufam, ze do tej 19.00-19.30 uz budem tu.
7.12.2015 14:36 - Babaj
tak jak to vypada? v kolik dame pokus?:-))))
7.12.2015 17:22 - wlkeR
Bohužel nemůžou Kuba ani Sharka, bez ShadoWWWa by to nebyla ani půlka normál družiny, tož jsem to odvolal. Omluva že jsem se neozval dřív, až doteď jsem byl v práci.
7.12.2015 18:18 - Babaj
v pohode.. nakopnu opet fallouta :-)
21.12.2015 12:36 - wlkeR
Tak, omluvuji se za dlouhé ticho, ale práce + rýmička vykonaly své. Dneska ještě jsou hlasivky mimo provoz, ale mohl bych se pokusit na příští pondělí (nebo jiný den) sjednat Matiho na Hoard. Moje družina právě dorazila do Naerytaru, takže bych s tim potřeboval pohnout :P
21.12.2015 18:01 - Babaj
JA JSEM PRO KAZDOU SPATNOST :-)))
7.2.2016 10:08 - wlkeR
Nějak nám to tu kleslo na nulu a skomírá při záchranných hodech. Takže se ptám: CO S TÍM? Možnosti:

- Ukecat Matiho, aby se pokračovalo v Hoard (problém: moje družina už nás dohnala a musel jsem si začít pročítat následující kapitolu).

- Ukecat ShadoWWWa, aby se pokračovalo v hraní přes FG (problém: JAK?!)

- Ukecat mě, abych vedl tři hry (problém: ... ne, aspoň do konce školního roku.)

- Ukecat někoho dalšího, aby vedl hru (problém: koho?)

Diskutujmež.
7.2.2016 16:27 - Babaj
je treba provest dukladnou diagnozu... odlovime Dr. Hause?:-))))
11.2.2016 11:40 - ByTrit
Ahoj.

- Hoard sa asi mňa a Asara netýka tak k tomu nemám nič.

- ShadoWWW už hrať online asi nebude takže to je pasé.

- Počkať do leta? Ok lepšie ako drátom do oka.

- No a s týmto naozaj neviem ako pomôcť pretože nikoho kto by takto online hral nepoznám
(okrem vás)
22.3.2016 15:49 - Asar
Hmm tu to este zije O.o No je tu este jedna moznost - ze by som DMkoval ja. Mam s tym len minimum skusenosti a nemam herecke nadanie hodne wlkeR, Babaja, alebo Shadowwwa ale nemam problem oDMkovat nejaku oficialnu kampan. Samozrejme za predpokladu, ze by ste boli trpezlivi a nemali problem s chybami v RP alebo pravidlach z mojej strany :)

Osobne by som chcel prejst Out of Abyss alebo Curse of Strahd. Kedze nemam chut ani plat na ultimate licenciu FG, slo by to cez gtalk/roll20. Vzhladom na to, ze preferujem Theater of the Mind, grafiky a map by bolo aj tak minimum a znacenie dolezitych lokacii a map by bolo na vas. Dajte vediet ci mate zaujem a podla toho by som to pripadne zacal riesit.
22.3.2016 16:26 - wlkeR
Já jsem pro, jen teda Out of the Abyss Encounters mam už rozehraný, zbývá Curse.
22.3.2016 16:58 - Asar
Hmm bal som sa takej odpovede :D Abyss mam v pdf, Curse musim kupit :D
22.3.2016 17:02 - ByTrit
Určite som za.
22.3.2016 17:48 - ShadoWWW
Můžete zkusit Death House a pdf knihy se zatím někde objeví
22.3.2016 17:50 - Asar
Shadowww: Presne tak som uvazaoval. Death Hous a potom bude ofic. Curse ak sa objavi alebo DDAL prve.
22.3.2016 19:59 - wlkeR
Věci co nemam načtený:
- Out of the Abyss Expedice
- Curse of Strahd Expedice/dobrodružství.

House jsem jen tak prolít když byl kus času v práci, takže cca vím vo co jde... Na druhou stranu bych moh z hráčskýho křesla trochu vypomoct.
22.3.2016 21:00 - Asar
Osobne som za Curse aby sme potom presli do oficialnej kampane ked bude na nete/si ju kupim. Takze bud Death House alebo Suits of mist.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.074898958206177 secREMOTE_IP: 3.141.200.180