Volná diskuze

Asar
18.7.2014 12:14
D&D 5e přes Fantasy Grounds
Vlákno o hraní D&D 5e přes Fantasy Grounds.

Jaké by měly být kouzelné předměty (ne běžné lektvary a svitky)?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Běžnější (v každé jeskyni se jich pár válí)kladné body11
Velmi vzácné - nejspíš z dávno padlé civilizace - ale mocnékladné body24

Jaká by měla být magie?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Hodně vzácná (mágové jsou výjimeční)kladné body19
Celkem běžná (magické univerzity jsou v každém větším městě)kladné body14

Jaký by měl být herní svět?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Laděný spíš evropským středověkem (feudální země a jejich konfliky, hodně cizích postav)kladné body11
Spíš fantasy (konflikt božstev, hodně nestvůr)?kladné body24
1.9.2015 14:30 - Babaj
Ani nevim na co bych ted mel mit chut si zahrat:_( nejak nemuzu najit nejakou chut po te poprave moji srdcovky :-))).. si musim udelat nejakou chut:_() a uz jsi se ptal na ten raise deat.. mrtvoly zabiteho undeada?
1.9.2015 14:46 - fundy
Babaj: mrkni na faq pro adventurers league. Vampirismus je legitimni lecit zabitim a naslednym raise dead, takze by to melo podobne fachcit i na ostatni undead ne?
1.9.2015 14:54 - ShadoWWW
jo, fundyho řešení je validní. Prve své postavy musíte zabít (jako nemrtvé) a pak se dají oživit. Což by mohl být docela zajímavý one-shot: záchranná mise Aliance Lordů. :)
1.9.2015 14:54 - Babaj
proto jsem se vcera certil.. jak to ze by aliance nesla nas zachranit :_))

Zvlaste jde li o takovou celebritu jako je Melech The PipeSinger
1.9.2015 14:57 - ShadoWWW
Ty se jako tiefling čertíš celou dobu, ne? :-D
1.9.2015 16:21 - wlkeR
Mimochodem, jak jsem zmiňoval možnost hrát EE Expedice, ale v mém settingu... tady je Fluff složka. Třeba získáte nějaké nápady na postavy nebo vlastní dobrodružství :P
1.9.2015 21:55 - Babaj
zni to krasne... Ale ted mne jeste zajima. jestli mne teda frakce ozivi ci nikoliv :-)
1.9.2015 22:35 - ShadoWWW
Zatím můj předběžný plán je ten, že byste tam šli ve složení Tethrys s Orsikem jako zástupci těch, co už tam byli a co tam navedou dva zástupce Aliance lordů: Gorianovu novou postavu a Melechova staršího bratra - taky černokněžníka. Melech o něm nikdy nemluvil, protože jejich vztah je konkurenční (asi jako mezi Sherlockem Holmesem a jeho bratrem Mycroftem). A Melech cítí, že jeho bratr je přecejen o trochu lepší, a to ho štve. (To, že ho musí tahat z bryndy, ho jistě naštve ještě víc. :-))

Oba tito členové družiny - tedy Gorianova nová postava a Melechův bratr - jsou také členové Aliance Lordů a mají v ní proslulost 3, tedy hodnost Rudodýka, a jsou oba na 5. úrovni. Obě tyto postavy si mohou vzít jeden libovolný kouzelný předmět z Tabulky kouzelných předmětů B (v překladu DMG str. 144). Plus mimo počátečního vybavení si mohou nakoupit další vybavení za 550 zl. Nevýhodou je, že v rámci této záchranné výpravy si nebudou započítávat své příděly zkušeností.

Ještě se musím rozhodnout, jestli se Delkanovi mezitím podaří vyvolat díky Etefalově krvi vyšší nemrtvé a kolik. :-D

Ale pro jednoduchost předpokládej, že se jim oba členy družiny podařilo zachránit, takže s ním klidně hraj i než ta záchranná mise proběhne (proběhne když tak retrospektivně). Sovičku si ale budeš muset vytvořit novou...
1.9.2015 22:56 - Babaj
to zni dobre :-)) jiz predem dekuji Bratru i ostatnim ze mne prisli zabit a ozivit :-))
2.9.2015 10:53 - Babaj
takze bratr Melecha Pelech.. je temer hotovy :-))
2.9.2015 10:55 - Babaj
kdyz to ma byt konkurence melecha.. dela taky do umeni.. je zajimave ze tomu tak opravdu je a Gladiator je tady jako umeni ma skoro temer stejne parametry jako entertainer :-)) jen nepouziva nastroje pro hudbu ale nastroje na zabijeni a :-)) a zajimabve je ze ma podobnou vehlasnost jako entertaimenter :-)) i v hospode za vystupovani mu zalati ubytovanim.. si dovedu zcela jasne predstavit to vystupovani :_)))))))))
2.9.2015 11:28 - ShadoWWW
Taky mě včera napadlo, co kdyby se jmenoval Pelech. :)

* Příhoda z dětství: *
Melech: "Já do tebe dudama a ty do mě nožem a sekerou?!"
Pelech: "Co se hned tak čertíš?"

:-)
2.9.2015 11:38 - Babaj
:-)) njn ale jinak oba dva bavme lidi :-)) jen kazdy trochu jinaci metodou :-))
2.9.2015 12:37 - Babaj
zjistuju, ze Pelech neni az takovy orezavatko...tri utoky v kole... nedej boze kdyz natru rapir jedem :_)) a nakouzlim Vix na cil :_))
2.9.2015 14:10 - ByTrit
To máš nejaký multiclass keď budeš mať 3 útoky za kolo a ešte aj kúzliš? :))
2.9.2015 14:22 - Babaj
joo joo je v tom certovina.. ale je to porad cistokrevny warlock s rapiry :_) ac 16 nejaky ty temporary.. no a pak bonus k tomu jsou kouzla :-).. no proste je to bavic lidi v gladiatorskych arenach a dirach... je to proste tanecnik se smrti.. umelec :-))
2.9.2015 14:25 - ByTrit
Som zvedavý kedy budem mať čas poriadne naštudovať pravidlá a dostať sa do toho natolko aby som vedel aj ja tvoriť zaujímavé postavy :)) Ale to príde hádam časom aj samo a hraním :)
2.9.2015 14:26 - Babaj
on Pelech neni az takovy virtuoz s magii jako melech.. melech je mirnejsi, mene krveziznivy a ma silnejsi charakter... ale bohuzel vytahovani strev na odiv jde vic na dracku jak opravdove umeni jazyka a hudby :-)
2.9.2015 14:27 - Babaj
jop urcite to prijde a mne treba tvuj walecnik rozhodne nezajimavy neprisel :_)) docela mne i prekvapilo co se z toho tam u fightru da udelat:_)
2.9.2015 14:28 - Babaj
Ono jako kazdy i pelech ma slabinu a pomerne dulezitou.. v tom co chce delat.. a to je presnost... jelikoz neutoci charizmou tak je v tom mnozstvi utoku pomerne nepresny :_)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.095091104507446 secREMOTE_IP: 18.220.140.5