Volná diskuze

Asar
18.7.2014 12:14
D&D 5e přes Fantasy Grounds
Vlákno o hraní D&D 5e přes Fantasy Grounds.

Jaké by měly být kouzelné předměty (ne běžné lektvary a svitky)?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Běžnější (v každé jeskyni se jich pár válí)kladné body11
Velmi vzácné - nejspíš z dávno padlé civilizace - ale mocnékladné body24

Jaká by měla být magie?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Hodně vzácná (mágové jsou výjimeční)kladné body19
Celkem běžná (magické univerzity jsou v každém větším městě)kladné body14

Jaký by měl být herní svět?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Laděný spíš evropským středověkem (feudální země a jejich konfliky, hodně cizích postav)kladné body11
Spíš fantasy (konflikt božstev, hodně nestvůr)?kladné body24
30.8.2015 18:41 - wlkeR
Noo, Mati říkal, že by se do naší hry mohl přidat jako healer (tuším, že plánuje oprášit druida). Jen teda bysme museli vyladit rozvrh.

Ono DMit hry online je aspoň dle mého názoru o dost těžší než normálně, takže myslim, že obě kampaně by se uživily, aby každej z těch co je vedou měli občas pauzu.
30.8.2015 21:15 - Asar
Tak mozme to striedat kazdy druhy tyzden Mati a Shadoww, ak teda oni suhlasia. Len co so zajtrajskom, ak sa teda zajtra hra?
30.8.2015 21:52 - ShadoWWW
No, tam mé dobrodružství už je jen na jedno sezení. Tak to můžem zítra dohrát a pak hrát dál Tyranii draků s Matim.
30.8.2015 22:10 - wlkeR
Zítra dohrát? Jo jasně :D Už to vidím jak se někam dostaneme. Jinam než do hrobu, každopádně.
30.8.2015 22:29 - ShadoWWW
I tak se to dá dohrát. :-D
30.8.2015 22:39 - Asar
Shadoww, ale nic ti predsa nebrani v tom vytvorit dalsie :P
31.8.2015 10:25 - ByTrit
Tož tak ako dnes? a ako potom?:D
31.8.2015 14:32 - wlkeR
NO. Teoreticky bych nabídl své DM služby, ale prakticky budu v září mimo provoz, protože jsem přestoupil na státní školu a všecko je úplně jinak XD Co se Tyranny týče, bylo by záhodno nejdřív zjistit, kdo ze starého kádru bude pokračovat, a pak případně doplnit.
31.8.2015 14:47 - Asar
Inak ja som v septembri od 10-23.9. na sluzobke takze hrat mozem akurat tento tyzden a potom az na konci septembra. Just FYI :) ale nieze ma vymenite za ten cas :D
31.8.2015 14:50 - ByTrit
Takže sa dnes hrá alebo čakáme? Mne vyhovuje oboje:)
Edit: Chlapi ale potreboval by som to vedieť aby som vedel či ostať na bazéne alebo ísť domov na hru:)
31.8.2015 15:12 - ShadoWWW
Já dnes můžu. Budu online zhruba od šesti.
31.8.2015 15:32 - Babaj
vsak dnesek je jasnej ne? :_))
31.8.2015 15:40 - ByTrit
Ok:)tak sa vidíme
31.8.2015 18:01 - Asar
TS mi vyhadzuje chybu - neviem sa pripojit. Vam to ide?
31.8.2015 18:03 - Babaj
to je tim, ze to shadoww jwste nenahodil
1.9.2015 07:33 - Babaj
hodne vyvedene dobrodruzstvi.. akorat mne stve ,ze za hrani RP se mi na zaver dostalo temer nezvratneho zabiti.. mozna hrat nejakeho severskeho bojovnika by to byla dobra odmena.. ale asi ani on by nebral jako dobrou smrt na cestu do valhaly .. podrezani zaveseny v okovech s roubikem v ustech :-)).... ale jinak vazne dobre dobrodruzstvi :-)

Jako dedukci dne bych vyzdvihl...: " podivame se na stopy... hmm vidim pod schodistem jen konske stopy vedouci na sever..... hmm na co kun? Pro Melecha musime teda asi na jih. :_))
1.9.2015 07:41 - ShadoWWW
Píše:
podivame se na stopy... hmm vidim pod schodistem jen konske stopy vedouci na sever..... hmm na co kun? Pro Melecha musime teda asi na jih. :_))


:-D Stane se... :) Ono jak správně pak wlker vydedukoval, ten hrad byl určitým způsobem osově souměrný. Tj. nejen že do/z hradu vedly čtyři vstupní brány (jedna, kterou jste přišli, jedna, kterou pak odešel Tethrys, jedna u konírny a jedna na jihu, kterou jste neobjevili), ale také do spodního patra vedly z toho přízemního patra celkově troje schodiště, přičemž jedny z nich vedly poblíž Babajovy pozice, kde byste narazili na menší odpor.
1.9.2015 08:55 - ByTrit
Tá dedukcia bola založná na úplne zlých predpokladoch :D
1. Výkrik a boj sme počuli hneď s pod schodov maximálne kúsok ďalej na juh (inak neviem ako by sme mohli počuť krik na takú dialku keby sa bojovalo viac na sever)
2. Naše postavy nemali ako vedieť s kým a prečo tam bojuješ a vzhladom na to že tam boli len konské stopy a žiadne iné (napr Melecha a tej ženštiny) som myslel že ten kôň sa splašil po tom ako začal boj a zdrhol od neho čo najďalej tzn. logicky ak zdrhal sám na sever (opäť zlý predpoklad) tak vy musíte byť niekde na juhu :D .

Je to možno zvláštne ale mne to logiku dáva :D Ale hej včera bolo spravených viacero zlých rozhodnutí :))
1.9.2015 09:39 - Babaj
tak tam slo o to ze to bylo schodiste kterym jsme odchazeli do podzemi s Etefelem.. pote co jsme se rozdelili... takze tam ty stopy mohli byt asi jen z jedineho duvodu.. ale jak pises :-)))) ty puvodni jste videt nemuseli :-)))) ale v tu chvili to byla indicie na smer :-) poto mne tak pobavila :-))

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.084154844284058 secREMOTE_IP: 18.116.40.177