Volná diskuze

Asar
18.7.2014 12:14
D&D 5e přes Fantasy Grounds
Vlákno o hraní D&D 5e přes Fantasy Grounds.

Jaké by měly být kouzelné předměty (ne běžné lektvary a svitky)?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Běžnější (v každé jeskyni se jich pár válí)kladné body11
Velmi vzácné - nejspíš z dávno padlé civilizace - ale mocnékladné body24

Jaká by měla být magie?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Hodně vzácná (mágové jsou výjimeční)kladné body19
Celkem běžná (magické univerzity jsou v každém větším městě)kladné body14

Jaký by měl být herní svět?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Laděný spíš evropským středověkem (feudální země a jejich konfliky, hodně cizích postav)kladné body11
Spíš fantasy (konflikt božstev, hodně nestvůr)?kladné body24
23.7.2015 07:51 - Babaj
https://www.youtube.com/user/peterhollens


jojo byl to on :-))
23.7.2015 07:56 - ByTrit
Tak ja mám tiež len 194G. Kúpim nejaké potiony a zas nemám nič.... a to som ešte nič nekupoval.
23.7.2015 07:58 - Babaj
hudebni doprovodbicich obstara minor illusion.... svetelne efekty prestididation s Thraumathurgy..... pomoci druidcraftu navodim atmosferu i s vunemi...Dudy dodaji hůlavni cast... nektere muzu povzbudit telepatii... a pokud bude nekdo finesmaker a nebo cernohlid muzu mu i nejakou tu sugesci pomoci- a pokud bude nekdo,ale to uz je silne personalni zalezitost.. jako nejaky staroista nebo mocnar.. muzu mu Phantasmal Forsi udelat nezapomenutelny zazitek ve stylu old Fielda do treti dimenze v doprovodu nadherne muziky... myslem ze zacinam byt pripraven na velka vystoupeni nejen pro krupany tipu Thetrys a Orsik :-)))
23.7.2015 08:00 - Babaj
no ja si do dobrodruzstvi dones cca 50g :-)) a to jete setrim nase vylohy v prenocovanich a jidle v hostincich vystoupenimi.. preci jen jsem celebrita.. ale asi jako kazdy umelec uplne svorc :_))) ted mam aspon kone :_) doufam, ze ho nebudu muset snist :-))
23.7.2015 08:02 - Babaj
jeste premyslim ze pro doplneni akustiky.. muzu vzit silenc.... a odclonit mistnosti serii kouzel ticha.. a neboo uz jen pro toho vyvoleneho pres phantasmal Force... uvrhnout ho do ticha a nechat mu iluzi te melodie a pocitu z jeho predstav bez ruseni okolniho realneho prostredi...
23.7.2015 08:03 - Babaj
klate na silence se musim soustredit.. to nepujde dohromady s phantasmal force :_))
23.7.2015 08:19 - ByTrit
Nepreháňaš to trošku?:D
23.7.2015 08:30 - Babaj
co prehanet? ja jsem umelec :-)) ktery se obcas dostane do nestandartnich situaci za cestou pro nove texty ke svym pisnim.. a za historii,povestmy a za taji sveta ktere by bylo skoda , bay zustaly zapomenuty..... coz je i muj background :-))Sbiram legendy, a povesti, povidacky, rceni... nektere sepisuji a podle nekterych vytvarim i cela vystoupeni,aby tyto neupadly v zapomeni...
23.7.2015 08:31 - Babaj
dobrodruzny zivot je jen druha, nezadouci,ale bohuzel nutna stranka meho zivota :_)
23.7.2015 08:32 - Babaj
ted nejak musim dat dokupy ty zapisky od te Upirky... mozna to bude dobre story pro vystoupeni ... :-)
23.7.2015 08:33 - Babaj
ha .. a pomoci kouzla Alarm muzu pri vhodnem nastaveni take udelat vhodnou Zvukovou kulisu pro vystoupeni :_))
23.7.2015 08:34 - Babaj
jsem proste pekelne dobry v tom co delam :-))) a to je umeni a muzika :-)) zbytek je horsi :-)
23.7.2015 08:35 - Babaj
A asi pro sQele Antree.. si vemu invisibilitu :-)).. nedrazdici Dym muzu udelat pomoci Thraumaturgy :-))
23.7.2015 08:44 - ByTrit
Ono to znie všetko strašne super:D hlavne tá predstava toho zberača bájí a povestí a hudobníka v jednom ktorý popri svojej "práci" rieši lavou zadnou upírky a osud sveta a iné malichernosti :D
23.7.2015 08:48 - Babaj
tak nikdo neni uplne dokonaly ze?:-))
23.7.2015 08:49 - Babaj
staci jedne pekna tvaricka Dany a pro jeji zachranu se malem nechal zabit :-) nastesti se moc ten ocultista netrefoval :_)))
23.7.2015 09:01 - ByTrit
Dokonalý nedokonalý mne sa to strašne páči :)
23.7.2015 09:20 - Babaj
Kde se proste hrabou Bardi.. na opravdove umeni nedosahnou :-)))
23.7.2015 11:13 - Babaj
ikdyz porad jeste premislim nas shaterem.. jakozto asi jedinem plocnem kouzle co bychom ted mohli mit ve skupine.... kdyz tu byli jeste ty dve prskavky navic , tak jsem tohle moc neresil .. ae ted jsem tu prskavka sama ...
23.7.2015 11:37 - ByTrit
Tak stále je možnosť že sa k nám niekto pridá. Aj keď plošných kúziel nieje nikdy dosť podla môjho názoru :))

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.075098991394043 secREMOTE_IP: 18.222.35.21