Volná diskuze

Asar
18.7.2014 12:14
D&D 5e přes Fantasy Grounds
Vlákno o hraní D&D 5e přes Fantasy Grounds.

Jaké by měly být kouzelné předměty (ne běžné lektvary a svitky)?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Běžnější (v každé jeskyni se jich pár válí)kladné body11
Velmi vzácné - nejspíš z dávno padlé civilizace - ale mocnékladné body24

Jaká by měla být magie?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Hodně vzácná (mágové jsou výjimeční)kladné body19
Celkem běžná (magické univerzity jsou v každém větším městě)kladné body14

Jaký by měl být herní svět?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Laděný spíš evropským středověkem (feudální země a jejich konfliky, hodně cizích postav)kladné body11
Spíš fantasy (konflikt božstev, hodně nestvůr)?kladné body24
19.7.2015 18:25 - Asar
ShadoWWW píše:
Jestli bude zájem, můžem pak pokračovat.


Z mojej strany zaujem je.
19.7.2015 20:32 - JanoS
Kdyz vas tu ctu tak placu, v moji parte me strasi Paladin AC 24 a Cleric AC 21...
Pravda Paladin ma AC +2 z concentration kouzla, ale ten zbytek je permanentni. Jak je ohrozit uz fakt neumim.
Minule si Paladin sednul na zem (prone) aby meli hnusaci vyhodu a stejne jsem z 12 hodu kostkou trefil jen jednou...
19.7.2015 21:17 - ShadoWWW
JanoS: To chce použít schopnosti a kouzla se záchrannými hody. ;-) Případně (ale to je už dost hnusné) prokleté předměty.

Ale má zkušenost je, že samotné boje nebývají obvykle ty nejtěžší překážky, kterým postavy čelí. Morální dilemata, zápletky postavené na jejich osobnostních rysech, ideálech a vadách, časových dilematech (uděláme v danou dobu to, nebo to) apod. jsou mnohem těžší.
20.7.2015 07:22 - wlkeR
Přesně tak, hodně úzká specializace na 1 věc nechává mezery jinde. Pokud jedete bojovější hru a hráči se na to specializují, uprav lehce monstra, aby to pro ně furt byla výzva (po dohodě; je třeba, aby jejich investice furt byla smysluplná). V opačném případě viz. ShadoW.
22.7.2015 13:48 - Asar
Pani, dnes ma necakajte. V praci sa rozhodli ze dnes o siestej idem na bowling ako povinny teambuilding, takze vobec netusim kedy pridem domov. Ak by som stihol do osmej tak sa prihlasim ale skor nie.

Shadowww, ak bude potrebne ma NPC-ckovat v boji tak vzdy strielam po najslabsom cieli :)
22.7.2015 13:52 - ShadoWWW
OK. :)
22.7.2015 13:53 - ByTrit
Povinné teambuildingy - hnus velebnosti.:)
22.7.2015 14:17 - Babaj
no a co nas tady team building? ten neni povinej?:_)))))
22.7.2015 14:33 - ShadoWWW
Babaj: Dokud z něj nebude mít větší plat než v současné práci, tak ne. ;-)
22.7.2015 16:00 - JanoS
Zachranne hody? Ten Paladin dava +3 ke vsemu pres svoji Auru... :(
22.7.2015 17:04 - Babaj
TSko nejak nejede :_)
22.7.2015 17:49 - Shadowww
Mozna budu mit par minut zpozdeni. Napisu hned, jak dorazim domu.
22.7.2015 18:07 - ByTrit
Ten TS ozaj nefunguje :)
22.7.2015 18:16 - wlkeR
Já myslim že ten server má ShadoWWW na svym kompu. Až bude, tak bude.
22.7.2015 18:16 - ShadoWWW
Jsem zpět. Už všechno jde. :)
22.7.2015 22:39 - ShadoWWW
23.7.2015 07:01 - Babaj
parchantiii :-)) a 100% mych kouzel bylo v kytkach :-)))))
23.7.2015 07:04 - Babaj
jinak nevim cim to je :-))) nebo kde delaji soudruzi z NDR chybu:_) ale kdyz jsem to tak v hlave prochazel... dosel jsem s Melechem na 4 level a za celou tu dobu jsem temer nic neutratil az ted za zapis dvou dvoulevelovych kozel do knihy 200g a mam porad jen 47G:-)) ty petky maji ale kruty financni sstem :_)))) nebo nekdo z okoli Melecha ma namastenou kapsu :_))))
23.7.2015 07:33 - Babaj
JInak jeste zajdu za starostou a pozadam ho o navraceni teleportacnich kaminku... A take se ho poptam jake plany ma na vyuzitui te pevnustky. A projevim zajem zdalipak bychom si ji nemohli za zasluhy ponechat jako utociste a jako novy domov pro nase dalsi vypravy.. jiste by radi meli v okoli usazene dobrudruhy co nevahali nasadit vlstni rohy a ocas za jejich mestecko...
23.7.2015 07:47 - Babaj
magic mounth vypada dobre jako ritual druheho stupne.... ted uz si muzu nahrat druhy a treti hlasy pro sva vystoupeni.. treba do sloupku okolo jeviste... Refremy pisni.. budu si delat vlastni doprovod...... to uz jsem vlastne nekde videl na videich.. kde kdosi delal produkci z nekolika variant sveho hlasu... ze by Peter Holen? nebo jak se jmenoval?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.089437007904053 secREMOTE_IP: 3.17.150.89