Volná diskuze

Asar
18.7.2014 12:14
D&D 5e přes Fantasy Grounds
Vlákno o hraní D&D 5e přes Fantasy Grounds.

Jaké by měly být kouzelné předměty (ne běžné lektvary a svitky)?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Běžnější (v každé jeskyni se jich pár válí)kladné body11
Velmi vzácné - nejspíš z dávno padlé civilizace - ale mocnékladné body24

Jaká by měla být magie?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Hodně vzácná (mágové jsou výjimeční)kladné body19
Celkem běžná (magické univerzity jsou v každém větším městě)kladné body14

Jaký by měl být herní svět?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Laděný spíš evropským středověkem (feudální země a jejich konfliky, hodně cizích postav)kladné body11
Spíš fantasy (konflikt božstev, hodně nestvůr)?kladné body24
15.7.2015 12:13 - Babaj
:_)) zrovna dnes ... se bude pocitat kazdy ud ... na zbrani :-)
15.7.2015 12:17 - ByTrit
Posnažím sa :)
15.7.2015 22:06 - ShadoWWW
Záznam z dnešní hry. :-)
15.7.2015 22:44 - wlkeR
Ehh sorry že jsem byl dneska na zabití, jsem nějako mrtvej XD
15.7.2015 23:00 - ShadoWWW
V poho. Co příště začít už v 18:00? Teď o prázninách by se mi to hodilo víc.
15.7.2015 23:15 - Babaj
u mne dobry :-)
16.7.2015 07:45 - ByTrit
Tak som to nestihol. Zasraná práca. Aspoň si potom pustím záznam a budúci týždeň hrám aj keby traktory padali
16.7.2015 10:47 - wlkeR
Jo, 6 je vpoho :)

Jináč už vim co mi ten zombie fight připomněl. Aspoň co se pohyblivosti týče :D
16.7.2015 10:58 - ShadoWWW
:-D
16.7.2015 11:41 - Babaj
njn je fakt ze na zombiky meli tu spartakiadu u usti do chodby moc dobre sehranou... rekl bych ze by si zombici urcite za obvyklych podminek nedavali misto u krmitka.. U kostaku bych to mozna jeste sezral :-))
16.7.2015 11:48 - Babaj
tak jinak hlavne chybel naraznik... on Tetrys toho sice utankuje dost. ale ne tolik co bychom potrebovali :_))
16.7.2015 11:50 - Babaj
a jinak boj se stinem... mi prisel pro patou edici dost nedoresenej :_))) na to abych ho hledal za akci, abych ho mozna nasel ,ale do dalsi akce mi stejne nekam zmizi :-)) takze vlastne nebudu delat nic jineo krom umirani, ze ho maximalne budu hledeat :_))) ve 4kach na to byla aspon jen minorni akce :_))
16.7.2015 12:45 - wlkeR
Hm, stín - buď má Stealth vyšší než tvoje Passive Perception a můžeš ho vidět za akci, nebo má Stealth nižší a vidíš ho i bez akce. Každopádně když zasáhne útokem, tak ho vidíš (pokud neni invisible nebo tak něco), dokud zase nepoužije akci Hide, kterou ale někteří (třeba Tuláci) maj jako bonusovku.

Tankovat budu na 5. levelu s AC 18 bez armoru, nebo až umřu a přitáhnu si barbara :D Do tej doby mi vlezte na záda.
16.7.2015 13:02 - ShadoWWW
Když útočíš na neviditelného tvora, máš k hodu na útok nevýhodu. Když je neviditelný tvor schovaný, pak nevíš, kde je, můžeš jen hádat. Když neuhodneš, kde je, tak je to stejné, jak kdybys věděl, kde je, ale nezasáhl. Tvůj útok prostě nic nezasáhne.

Když hledáš, kde je, můžeš zjistit jeho polohu. Když na tebe zautočí a zasáhne, tak také odhalí svou polohu. Když víš, kde je, tak jen víš, že útočíš správně, ale přesto máš stále nevýhodu k hodu na útok.

Když neviditelný tvor nějak odhalí svou polohu, může se pokusit zase schovat (většinou jako akci). A pak přestaneš tušit, kde je, a můžeš dál zas jen hádat, nebo se opět snažit hledat hodem na ověření Vnímání (jako akci).

Čili když se ti nechce plýtvat akce na hledání (což je pochopitelné), tak stačí útočit tam, kde myslíš, že je, přičemž když tě zasáhne, tak poznáš, kde je.

Snad je to tak jasné.

Jinak prozradím tolik, že toto nebyl stín, ale neviditelný ghast (speciální vyšlechtěná verze původního nekromanta).
16.7.2015 13:34 - Babaj
tak vlest na zada ti muzu to neni problem,, jeste pritom stihnu hrat na dudy :_))) ikdyz mozna bude jednodusi s tou smrti... tak ze bych ti zahral neco veseleho?:-))))
16.7.2015 13:37 - Babaj
no na polomrtvou skupinu bez tanka to bylo husty. jeste ze jsme vycouvali :-))) teda jeste jsem mel v zaloze jeden falesnej ton.. ale po te co jsem na 4k6 hodil 1 1 1 4,, jsem i tohole vzdal :_))))
16.7.2015 13:38 - Babaj
zvlaste kdyz mne dal za ppolovinu zivota jednou ranou a kdyz jsem si prevedl.. ze by mi prisli na pomoc Tetry s nebo Gorian tak takova rana je posle rovnou do limbu a bez lecitele to bylo o deeersku :_)))
16.7.2015 13:39 - Babaj
ziskal jsem trochu pocit ze jsme na miste nevhodne pro postavy na druhych levelech... :-) Ghast :_))))
16.7.2015 13:40 - Babaj
Ale ja se vratim,, ty Historicky zdroje tam nemuzu nechat padnout do zapomneni :_))
16.7.2015 13:57 - ByTrit
Ale veď tank vás neopustil navždy :))) budúcu hru hrám určite :) Wlker akoto že budeš mať tak vysoký AC bez armoru? to je potom bojovník celkom na dve veci nie?:D

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.053210973739624 secREMOTE_IP: 18.223.160.61