Volná diskuze

Asar
18.7.2014 12:14
D&D 5e přes Fantasy Grounds
Vlákno o hraní D&D 5e přes Fantasy Grounds.

Jaké by měly být kouzelné předměty (ne běžné lektvary a svitky)?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Běžnější (v každé jeskyni se jich pár válí)kladné body11
Velmi vzácné - nejspíš z dávno padlé civilizace - ale mocnékladné body24

Jaká by měla být magie?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Hodně vzácná (mágové jsou výjimeční)kladné body19
Celkem běžná (magické univerzity jsou v každém větším městě)kladné body14

Jaký by měl být herní svět?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Laděný spíš evropským středověkem (feudální země a jejich konfliky, hodně cizích postav)kladné body11
Spíš fantasy (konflikt božstev, hodně nestvůr)?kladné body24
11.5.2015 11:34 - Babaj
pri podpalovani zabi vesnice se chces prevlict za zabaka?:_)
11.5.2015 17:54 - wlkeR
Zápalný šípy. Zápalný flašky. Zápalnej Kohen. Toho matroše je... :D

A lol, to je fakt. Najděme si pak nějaký dobrý místo, kde se můžem zabarikádovat :P
11.5.2015 18:25 - wlkeR
https://plus.google.com/hangouts/_/gqx3nyy2h5icxh3byllzzzahmya

Možná se malinko zdržím, musim ještě rychle něco provést na zahradě... >.>
16.5.2015 20:34 - wlkeR
V pondělí se u nás inteligentně maturuje od 1 do 6. Možná se zdržim.
16.5.2015 21:07 - ShadoWWW
Doufám, že pak povíš příběhy z natáčení. ;)
18.5.2015 09:52 - wlkeR
No, už teď jsme maturitu z angličtiny tiskli natřikrát a děti z nižších ročníků umírají smíchy z kolegovo kvádra :D

A dobrá zpráva - konečně se mi dostal do rukou rozpis a vyhlášení je už ve čtvrt na 6, takže bych měl stihnout bez větších problémů.)
18.5.2015 18:30 - wlkeR
18.5.2015 22:32 - wlkeR
Mládeži, přišli jste o podíl z 9 575 XP.

Dobrou noc :P
18.5.2015 22:47 - Babaj
Az vas Andele.....
18.5.2015 23:48 - ShadoWWW
Dnes jsem na poslední chvíli nemohl. U večeře starší dcera přišla s tím, že je jí zima, tak jsem ji změřil a měla přes 38, tak jsme s manželkou lítali kolem ní. :-(

Dnes vyšlo HotQ pro Fantasy Grounds a vypadá to moc pěkně. Natočím o tom i video. Hodně se mi líbí to nové barevné schéma (theme), vlastně úplně nejvíc ze všech dosavadních. Taky se mi líbí ta vychytávka, že když se podrží CTRL na mapách PJ, tak se objeví takové červené špendlíky, které odkazují na na střetnutí s již vytvořenými combat trackery. A v neposlední řadě je sympatická i cena. Kniha zde v ČR vyjde o polovinu dráž.
19.5.2015 08:02 - wlkeR
My sme mysleli, že neco s dětma, ale anis nenapsal slovo, tak jsme právě nevěděli. Zbývá vyřešit Akta Shari.
21.5.2015 13:18 - Babaj
tak jinak uz mam i svoje nove DCI.. pokud by jste chteli nejak vyuzit. kvuli nejakym bodum v tom co hrajem :_)
21.5.2015 22:35 - ShadoWWW
Psal mi jeden člověk z RPG F (Asar) PMku, jestli by se k nám mohl přidat. Co myslíte?
22.5.2015 08:50 - Babaj
u mne dobry, ale rozhodnuti je na DM sestave _))
22.5.2015 19:53 - wlkeR
Mati mi zrovna napsal, že mu odtáhla do silikonového nebe základní deska, takže v pondělí určitě nebude. Nabízím Expedici Drums in the Marsh pro jakékoli levely 1-4. Co se dalšího hráče týče nevim, 6 lidí se ještě dá, ale už je to dost divoký, hlavně online.
22.5.2015 20:30 - Babaj
klidne protahnu sveho impiho pritele nejakou divocinou :-)
23.5.2015 10:06 - wlkeR
Jináč tím pádem v Expedici určo místo bude, tzn. Asar se může kliďo přijít podívat, co jsme za bandu exotů, a třeba trošku potrénovat :D

Horší je to s dějem Expedice, protože v bažinách se odehrává až jeho druhá část. Hráči z ne-družiny by tedy odehráli první část sólo, v druhý by se k nim přidala Zkáza (říkala že možná) a Rolen (ještě jsem se nestih zeptat). Není se čeho bát, myslím, že začátek je poměrně nebojový, a aspoň bychom měli vysvětlení, proč Daraaz a Sam museli celý hrad zergnout sami. Jediný problém je Kohen, kterej v tý Expedici nemá teoreticky levelově co dělat, ale tak na druhou stranu o nic nejde, tak proč bych nepřimhouřil očičko, než do něj dostanu flaškou oleje :P
23.5.2015 10:10 - wlkeR
DDEX1-7: DRUMS IN THE MARSH
Pondělí 25. 5.
Část I: Start v 18:30, účastníci: Babajbardlock
Část II: Start cca 20:00, účastníci: Babajbardlock, Zkáza (možná)

Volná místa: 4
23.5.2015 10:20 - ShadoWWW
V pondělí určitě přijdu hned od začáku. Ty expedice mi přijdou fakt zábavný! Mám říct Asarovi, že může v pondělí přijít (a pak by se vidělo, jak dál)?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.062182903289795 secREMOTE_IP: 3.137.183.14