Volná diskuze

Asar
18.7.2014 12:14
D&D 5e přes Fantasy Grounds
Vlákno o hraní D&D 5e přes Fantasy Grounds.

Jaké by měly být kouzelné předměty (ne běžné lektvary a svitky)?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Běžnější (v každé jeskyni se jich pár válí)kladné body11
Velmi vzácné - nejspíš z dávno padlé civilizace - ale mocnékladné body24

Jaká by měla být magie?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Hodně vzácná (mágové jsou výjimeční)kladné body19
Celkem běžná (magické univerzity jsou v každém větším městě)kladné body14

Jaký by měl být herní svět?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Laděný spíš evropským středověkem (feudální země a jejich konfliky, hodně cizích postav)kladné body11
Spíš fantasy (konflikt božstev, hodně nestvůr)?kladné body24
24.3.2015 13:28 - Babaj
A stejne -- mame takovy presvedcovaci schopnosti.. a tak malo tanku... co ten John Brown.. nesel by s nama delat Humen shield our ass?:-)
24.3.2015 14:50 - shari
Ale prd závist. :) Zkáza je jen zmatená, bo byla najata na doprovod zkušených diplomatů a ti diplomati se chovají jako zvláštní škola na výletě. :) Momentálně vidím jen dvě řešení: buď ji kvůli nim v tom lese něco sežere, nebo z toho všeho zešílí. ^^;
24.3.2015 15:27 - Babaj
nezesili, to ji vyzpivam z hlavy :-))
24.3.2015 17:13 - wlkeR
Oyea, a protože jsem mimoň a už půl roku to úspěšně zapomínám postnout: Všichni byste měli mít tohle:

Ono je toho víc, zejména pokud jste členy frakcí. Kopie převážně bordelu, ale také celkem hezkých souhrnů a uvítacích dopisů najdete tady. Nebo můžu zaslat ty desky, mam jich plný šuple a brzo dostanu Elemental Evil :D

EDIT: A teď někdo fotošopněte to datum spotřeby :D
24.3.2015 17:26 - shari
wlkeR píše:
EDIT: A teď někdo fotošopněte to datum spotřeby :D

Na co? Prostě se řekne, že se deadline nestihla* a dodáme v příštím dobrodružství. To je toho... :D


* za předpokladu, že ta deadline není konec daňového roku, to by mohl být fakt průser.
27.3.2015 16:34 - wlkeR
Nafasoval jsem ještě venčení psa, možná se malinko zdržim.
27.3.2015 16:56 - wlkeR
27.3.2015 21:10 - ShadoWWW
Dnes jsem to nedal. :(
27.3.2015 21:17 - wlkeR
Forever level 1, no D:

Ale byli skvělý. Pohrožení Kubovi probodením čtyřiceti vidlema funguje :D
27.3.2015 21:19 - ShadoWWW
Tak to mě mrzí, že jsem o to přišel.
27.3.2015 21:34 - wlkeR
Jj, Babaj oprášil šarm a přeskočili víc jak půlku 3. části XD

Jo a taky má vtipného (a obézního) familiára :P
27.3.2015 23:36 - Babaj
jo a dej si na nej bacha sezere na co prijde i ostnate kytky... na trefolka jsme ho radeji nepoustel.. to by bylo na dlouho :-))
29.3.2015 21:16 - wlkeR
DM v pondělí hlásí připraveno ke startu, já někam v rámci sobotního záchvatu úklidu zašil deník, ale snad ho najdu včas :D Kuba říkal že bude pozdě a Shari by snad ohlásila kdyby někde něco drhlo (a potřebovalo naolejovat, eh, ShadoWWW?)
30.3.2015 09:59 - shari
Pokud začátek bude tradičně pondělní, tj kolem půl sedmé, tak to bych stihnout měla. Pokud bude v pět jako v pátek, tak dojdu později.
Kdyby se během dne něco nějak ošklivě zvrtlo, tak ano, dám vědět. :)
30.3.2015 10:26 - ShadoWWW
Počítám s 18:30
30.3.2015 10:55 - wlkeR
Jojo, 18:30, v 5 teprv rozpouštím DDM.)
30.3.2015 18:28 - wlkeR
30.3.2015 22:07 - shari
Tákže jsme dostali krásných PĚT expů!


Momentálně celý titul barbara Kohena je: Lamač srdcí, olejovač ptáků a neviditelný nepíchávač.



A nezapomenutelná hláška:
Babaj: "Jak se ten jed dostane do těla? Jídlem? Pitím?"
ShadoWWW: "To je jednoduchý! Nabodneš jídlo na meč a strčíš mu ho do pusy."
30.3.2015 22:27 - wlkeR
Chjo, a zrovna dneska jsem se těšil že něco zabijem :(

Anywho, příští pondělí tedy pauza, pokud nikdo nebude trvat na Expedicích, ikdyž ty bude těžké zařadit. Na jednu stranu blízkost nějakých slatin tam na sever od nás (Evermoors) by odemkla Drums in the Marsh, ale zrovna ty je škoda hrát, aniž by se potom někdy později (lv 5-10) pokračovalo s Raiders of the Twilight Marsh. Z předchozí nabídky zároveň vypadla Courting of Fire (žádné město po ruce), zbývají Outlaws.

Nové Expedice imo nic nepřidají, protože jsou hodně těsně vázané na velmi svérázné město Mulmaster.
31.3.2015 22:20 - ShadoWWW
Roll20 má novou verzi pro Android a iOS! Dá se tedy hrát i na mobilu.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.088526964187622 secREMOTE_IP: 18.118.210.213