Volná diskuze

Asar
18.7.2014 12:14
D&D 5e přes Fantasy Grounds
Vlákno o hraní D&D 5e přes Fantasy Grounds.

Jaké by měly být kouzelné předměty (ne běžné lektvary a svitky)?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Běžnější (v každé jeskyni se jich pár válí)kladné body11
Velmi vzácné - nejspíš z dávno padlé civilizace - ale mocnékladné body24

Jaká by měla být magie?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Hodně vzácná (mágové jsou výjimeční)kladné body19
Celkem běžná (magické univerzity jsou v každém větším městě)kladné body14

Jaký by měl být herní svět?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Laděný spíš evropským středověkem (feudální země a jejich konfliky, hodně cizích postav)kladné body11
Spíš fantasy (konflikt božstev, hodně nestvůr)?kladné body24
24.3.2015 09:18 - ShadoWWW
je to možné, jak se jmenuje to kouzlo?
24.3.2015 09:28 - wlkeR
Eee ne, opravdu mi není do zpěvu ani jiných triků, jak se teď furt mění počasí tak bych za své cirkusové číslo spíš vybral vrhání šavlí.

A modlení se, aby kolega zejtra konečně nastoupil do práce, páč třetí tejden jeho suplů už nedam.

Nicméně jsem si to ráno ještě pořádně prošel, poopravil si nějaký věci co jsem přečet blbě a teď asi pudu vymejšlet jména elfích NPC se kterými si určitě budete chtít šeptat, přestože se vás budou snažit zabít ostrými předměty XD
24.3.2015 09:34 - shari
wlkeR píše:
NPC se kterými si určitě budete chtít šeptat, přestože se vás budou snažit zabít ostrými předměty XD

'přestože' nebo 'a proto'? :D
24.3.2015 10:08 - wlkeR
Možná obojí.
24.3.2015 11:14 - Babaj
na mysli jsem mel.. tohle ale mam pocit ze chybi jich mnohem vice...

S p a r e t h e D y in g

Necromancy cantrip
Casting Time: 1 action
Range: Touch
Components: V, S
Duration: Instantaneous
You touch a living creature that has 0 hit points. The
creature becomes stable. This spell has no effect on
undead or constructs.
24.3.2015 11:20 - Babaj
ale nevim jestli nebude misto.. preci jen potrebuju drobnou iluzi(je treba k dudam dodavat potrebne efekty, jako bici.. nebo doprovod klaviru. vokaly)k tomu se hodi i prestidigation... taky pratele je pro mne jako delany.. ale po vcerejsku jsem pochopil, ze aspon nekdo by mel umet stabilizovat.. kdyz uz ne lecit... Zhouba to urcite nemuze pri tankovani stihat :_))))
24.3.2015 11:27 - shari
Zkáza... >_______________<
24.3.2015 11:40 - Babaj
triky:

Chybi :
Dancing Lights
Light
Mending
Message
Vicious Mockery
Guidance
Resistance
Sacred Flame
Spare the Dying
Druidcraft
Produce Flame
Shillelagh
Thorn Whip
Acid Splash
Fire Bolt
Ray of Frost
Shocking Grasp




obsahuje:
Thaumaturgy
Blade Ward
Chill Touch
Eldritch Blast
Friends
Mage Hand
Minor Illusion
Poison Spray
Prestidigitation
True Strike

ty jednicky a dvojky warlocka .. vypadaji uplne ... A ritualy vsechny na jednicce... to ted vypisovat nemam cas :-)) a tedy musim verit ze nic neuniklo bystremu oku tvemu...

takze to spis vypada ze jsi mne jen nepochopil s tema trikama...

ty co chybi... jde o to ze si tak na druhe urovni budu moct vybrat dalsi dva bez ohledu ci ty triky jsou tak jsem to chtel mit pokupe nez to pracne hledat postupne v pravidlech...
24.3.2015 11:41 - Babaj
njn Zkaza je ted centrum deni :_))) navic je pohledna a ja ji zeru :-))
24.3.2015 11:42 - ShadoWWW
Babaj: Jo, v překladu ušetři umírajícího (budeš potřebovat, jestli si budeš plést Zkázu a Zhoubu). To je ale čistě klerikovský trik, ne černokněžnický, proto ho tam nemáš.

EDIT: Píše:
ty co chybi... jde o to ze si tak na druhe urovni budu moct vybrat dalsi dva bez ohledu ci ty triky jsou tak jsem to chtel mit pokupe nez to pracne hledat postupne v pravidlech...


Aha, no pak je asi lepší to upravit, až si něco vybereš. Jinak bych ti tam musel dát 1/3 těch kouzel (což je tak pětina celé knihy :D).
24.3.2015 11:46 - Babaj
klate.... tak az na tretim to budu moct s tema trikama a ritualama udelat... bo pact boon dostanu az na treti a invokaci co budu moct vybirat na druhe.. si tu konkretni budu moct vzit az budu mit ten pact boon... takze na treti.. takze s tema spelama neni kam spechat. a pak beru zpet... pritelicka si asi poridim,, kdyz uz budu moct mit ty bonusove ritualy tak povolej pritelicka by mohla byt dobra volba :-))
24.3.2015 11:49 - Babaj
mne slo o to abych si mel z ceho vybirat.... ted jak je to udelany je to strasne neprehledne.. coz neni vytka tobe ale wizardum.... nejsou po kupe a hledani pres ctrl f nenachazi ty nazvy v popisech kouzel.. jen v seznamech.. takze pokud si nepamatuju co kerej trik dela... tak je to hafo .. a predpokladal jsem ze.. pokud se v prubehu sezeni doskrabem na tu dvojku .. coz je realne...(ted uz vim ze trojku, coz uz tak realne neni) tak jsem chtel jen mrknout na tri papiry a vedel bych ano tohle a tohle a tohle...
24.3.2015 11:51 - Babaj
Njn,,, kdyz ja videl tu novodobou snehurku s Angelinou Joly a tam ji prelozili jako Zlobu...... tak mi to splyva :_)) ale ja se napravim...

A mimo jine :-)) to kouzlo by mi bylo nanic,, kdyz bych lezel ja :-))
24.3.2015 12:05 - wlkeR
Btw, zjistil jsem, že pro vás nemusím nerfovat encountery, tak s tim počítejte, jo :P
24.3.2015 12:20 - Babaj
takze,, ta veta. ze je to pribeh pro 4*3lvl postavy?:-)) parad to jako 3+1+3+1 bez tanka a healu budem davat levou zadni :-))) Maxim bude udilet rozkazy , ja do toho budu virit bubny a dout na dudy .. Zkaza to bude "sekat" lukem a Rolen to bude doplnovat ohnostrojem :-)
24.3.2015 12:25 - wlkeR
Ne, je to pro 5 lv 3 postav. Na druhou stranu je tam už jen jeden "povinný" souboj. Ty zbylý 4 jsou absolutně dobrovolný :D
24.3.2015 12:28 - Babaj
jasny takze kdyz to pujde dobre tak 6 z tech peti chytnem :_))) jake jsou vyhlidky?... mizive?.. tak na co jeste cekame :-))
24.3.2015 12:38 - shari
wlkeR píše:
Na druhou stranu je tam už jen jeden "povinný" souboj. Ty zbylý 4 jsou absolutně dobrovolný :D

Takže dobrovolně vlezem do každého souboje, protože všem nepřátelům bude hrabat z neustálých šepotů v jejich hlavách. :D
24.3.2015 13:25 - Babaj
citim tu naznak zavisti,, ze zkaza nema sepot :-)) Ale Shari.. ja taky nemam sepot :-)) A jinak opereni sipu urcite umi taky pekne septat jak se trepotaji ve vzduchu :-))zvlaste kdyz mu ho prozenes ouskem :_)
24.3.2015 13:26 - Babaj
A jeste lepsi jsou takovy co moc nezaujmou.... TZN ktere vleti jednim ouskem tam a druhym ven :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.094544172286987 secREMOTE_IP: 3.141.8.247