Volná diskuze

Asar
18.7.2014 12:14
D&D 5e přes Fantasy Grounds
Vlákno o hraní D&D 5e přes Fantasy Grounds.

Jaké by měly být kouzelné předměty (ne běžné lektvary a svitky)?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Běžnější (v každé jeskyni se jich pár válí)kladné body11
Velmi vzácné - nejspíš z dávno padlé civilizace - ale mocnékladné body24

Jaká by měla být magie?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Hodně vzácná (mágové jsou výjimeční)kladné body19
Celkem běžná (magické univerzity jsou v každém větším městě)kladné body14

Jaký by měl být herní svět?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Laděný spíš evropským středověkem (feudální země a jejich konfliky, hodně cizích postav)kladné body11
Spíš fantasy (konflikt božstev, hodně nestvůr)?kladné body24
23.3.2015 15:51 - ShadoWWW
Já mám k10 s ohnivou střelou :)
23.3.2015 17:33 - Babaj
budem si pomerovat strely?:_))
23.3.2015 17:36 - Babaj
kdo dal a kdo vejs?:-))
23.3.2015 18:02 - wlkeR
Ehh, omlouvám se, že jsem se poslední dobou neúčastnil konverzace, turnaje a střevní chřipku vystřídaly DALŠÍ suply v práci (takže nevím, nakolik jsem dneska použitelný, uvidíme.)

A protože jste si zvolili silou JEDNOHO HLASU Tales Trees Tell, tak - what combat? XD

Link nahodim cca za půl hoďky, do tej doby si jdu sehnat rum do čaje >.>
23.3.2015 18:04 - shari
Jelikož mě z práce pustili až o hodinu později, než jsem původně předpokládala, tak se nejspíš o něco zdržím. Ne o hodinu, ale nejspíš nestihnu být online a vnímající včas.
23.3.2015 18:10 - wlkeR
Oke, já se stejně zapích v Aionu, protože:

Já: Sorry, za 30 minut mi začíná D&D a musim si to připravit.
Někdo: Co je D&D?
Někdo: Zní to jako obchod se spodním prádlem.
Já: Dungeons & Dragons, hra kde s lidma fakt MLUVÍŠ.
Já: A žádný spodní prádlo v tom není (většinou.
Já: Počkat.
Já: To znělo HODNĚ blbě.

Jen abyste věděli, jak na tom momentálně jsem...
23.3.2015 18:21 - Babaj
tak mam si nechat to spodni pradlo nebo ne?
23.3.2015 18:32 - ShadoWWW
Nejlepší kouzlo je stejně přesný úder. Bez toho er. :D
23.3.2015 23:20 - wlkeR
Expedice se nestihla, pokračování v pátek cca 5.
23.3.2015 23:23 - ShadoWWW
To mělo být jinak:

- S napřaženou rukou ukazuji prstem a šeptám: "Expedice se nestihla, pokračování v pátek cca od pěti." :)
24.3.2015 06:58 - Babaj
a ta ruka ma byt co?:_))) (ja abych vedel jakou pisen zadudat)
24.3.2015 07:33 - shari
Jeden z těch jistějších způsobů, jak naštvat mocné NPC:
"Sesílám Detect Magic."
"Ten předmět je magický, umožňuje majiteli vidět a slyšet všechno do 30 stop od něj."
"Tak to schováme na záchod!"


Dále bych ráda ShadoWWWa odkázala na hlášku číslo 4 odsud: http://www.d20.cz/hlasky/50461.html aneb ne, tvůj šlechtic opravdu nezná Jeanny, co utekla se zpěvákem. :) A když je takových průpovídek moc, působí to rušivě. Jedna, dvě za hru stačí, pak si je možná i zapamatujem. :)


A v pátek jsem cca do pěti v práci, tak s největší pravděpodobností přijdu pozdě.
24.3.2015 07:48 - Babaj
mrzi mne ze mam po konceptu postavy :_()
24.3.2015 07:51 - Babaj
Shari v pohode :-)) snad to prezijem nez prijdes :-) nezapomen ze s jednim cure kouzlem jsi u nas bohyne :-))
24.3.2015 08:12 - ShadoWWW
Píšu si: Zpěvák maximálně dvakrát, ale radši ani jednou.

Jo, chápu.
24.3.2015 08:21 - shari
Babaj, jak po konceptu postavy? Nebo seš ten zpěvák co utekl s Jeanny a jen jsem to blbě pochopila? :D
Co zajímavého jste našli v kůlně?
24.3.2015 08:54 - Babaj
ne .. to se tykalo kombicka co jsem si vymyslel .. ale jaksi ability check neni totez co ability save :_( S Jeny to nema nic spolecneho :_)))

Jinak v kulne .... nasli jsme i my smrtelnici stopy nejakeho tvorecka na seniku a stopy vlecenych (velikosti jako dve kocky)telo/vaku.. od blizkeho sedlakova..(to hodlame jeste prozkoumat)

jinak jsme jeste nasli v dvojtem dne truhlice (nemam ted zapisky u sebe tak jen vzpominam) stribrnou pouzivanou krabicku s plastickym reliefem draka na vicku.... a uvnitr..cca 15zlatych a taky knizku s naznakem deniku s nejvetsi pravdepodobnosti patrici Hynkovi...Ta knizecka je v kuzi vazana a je tam take relief draka... ze zapisku se da docist ze tu prisel za ucelem ziskani duvery mistnich a taky navazani kontaktu s temnymi silami tohoto hvozdu,aby je primel k poruseni dohody mezi Dragonsparem a elfiky... posilal ruzne darky a vselijak se snazil navazat blizsi kontakt, ale nic moc k necemu to nebylo a jak plynul cas musel sahnout po osobnim kontaktu. A tak se asi pred jeden a pul mesicem vydal do lesa kontaktovat Ginu... tam zapisky konci... jeste se zminuje o pomocnikovi, ktery je k nicemu a boji se do lesa.....

zajimave, ze posledni zapisek je z toho jeden a pul mesice,, ale stopy na seniku jsou tak maximalne dva dny stary... samozrejmne nam chybel tvuj vnimavy pohled.. ale i tak jsme na 20 delali co se dalo :_))

Myslime si , ze to je doupatko toho jeho pomocnika a za ztraty dobytka a drubeze muze prave on... druha hypoteza, s kterou se moc neztotoznuju , je ze jeho pomocnik je John Brown.... vicemeene tedy uvazujeme o provereni toho pomocnicka a pote pouzit nasi komunikacni hulky.. jeji vyzvednuti z temnych mist na toalete.. a prednest tyto dukazy primo Gine.. pokud tedy sleduje ona :-)) A pokusit se napravit jeji rozcileni, ktere zajiste zpusobil Hynek... Otazka je jestli uz neni pod vlivem Hynka a tohle uz dela spis on jak ona... A nezbude nam nic jineho nez ji osvobodit zpoza jeho vlivu.. no uvidime.. porad vime prdelacky.. ale muzeme si o tom septat :_))


Shadov... co zpevak dvakrat?:_))
24.3.2015 08:54 - ShadoWWW
Záznam ze včerejška: 1. část, 2. část

shari: Mrkni na tu druhou část, odpojila ses v 1hod 36min, pak jsme hráli ještě 24 minut.
24.3.2015 09:08 - Babaj
safra koukam, ze tenseznam kouzel co jsi mi udelal je nekompletni.... treba po vcerejsi zkusenosti si budu chtit vzit trik na to jak stabilizovat a chybi mi v seznamu :-)) a myslim ze jich ma byt vic.. irco jsem nevidel ani ty specialky od druida :-) a podobne

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.082598924636841 secREMOTE_IP: 3.141.8.247