Comikus
19.11.2007 14:35
Autorská citace #1
19.11.2007 14:35 - wraiths
pochopil jsem to dobře,že v boji štítem máš když neděláš nic tedy vlastně +2? pokud by to tak bylo co děje pokud jsme v uplné obraně s odborností boj dvěma zbraněmi... je to +2? neb tam tato věta z nějakého důvodu není.
Autorská citace #9
19.11.2007 20:36 - bigbythewise
Dalcor: 4 z 5 DMu pro hromadnejsi cistku magickych zbrani doporucuji Mordenkainen Disjunction. :) V core je taky potvurka - Mimic, ktera vam ukradne (resp. na sebe prilepi a pak az ukradne) cokoliv s cim do ni prastite. Docela sranda.
Autorská citace #10
19.11.2007 22:43 - Lotrando
Václav měl kopí a Vojtěch prapor. Alespoň podle legendy :)
Autorská citace #2
23.11.2007 07:10 - Rytíř
No, já teda nevim, jestli sem pochopil dobře nač se ptáš :) ale řada odborností je sloučená, to je fakt. Např. ten Boj štítem, to jsou jakoby dvě odbornosti. Ovšem slučovat to ještě s Bojem dvěmi zbraněmi.. to už je moc, to si myslím, že je pri vela :)
Boj štítem nedá +2, ale dá ti bonus +1, když tím štítem neútočíš. Kde si sebral tu +2??
Autorská citace #3
26.11.2007 16:08 - Rytíř
Ne, podle mě je to jak jsem psal - že: ti dá bonus +1, když tím štítem neútočíš. A když zaútočíš, můžeš si počítat jeho obranný bonus.
Ohledně útoku štítem tam není nic.. a teoreticky to asi využít můžeš, při útoku štítem, ten Boj obouruč, to je pravda (konečně mi docvaklo, na co ses asi ptal) :)
Autorská citace #4
4.12.2007 09:33 - Rytíř
Koukám, že u Bojového střehu, Bojového výpadu a Drtivého útoku je ještě pořád omezení na max +5 bonus. To je schválně nebo je to jen opomenutí? Popravdě pro to nevidím velký smysl, já bych to zrušil..
Autorská citace #5
4.12.2007 10:33 - Comikus
Zrušim, ale ne omezení ale rovnou celé odbornosti.
Autorská citace #6
4.12.2007 10:40 - Rytíř
Oho, copak to? Chceš zrušit tu výměnu 1:2 pro každé povolání nebo jak?
Autorská citace #7
6.2.2008 11:09 - wraiths
Comikus: mam dotaz pri boji dvema zbrenema + kouzlo rychlosti to funguje jak? dle popisu kouzla si to ja vylozil viz tucne. Zrychlení (TO 20): Proměněný tvor se pohybuje a jedná mnohem rychleji než normálně. Tato rychlost má několik následků. Při provádění úplného útoku může zrychlený tvor provést jeden útok navíc s jakoukoliv zbraní, kterou drží. tak ze muzes provezti vlastne utoky dva...jeden za primarni zbran a druhy za sekundarni zbran. zamyslel jsi to tak? ja myslim ze ne :-). ale je to jinak velice libive...mit 4utoky ;-).
Autorská citace #8
8.2.2008 07:37 - Comikus
wraiths: při přečtení tohoto kouzla se logicky dojde k tomuto závěru (celkem 4 útoky), což jsem nezamýšlel. Upravím popis kouzla, děkuji za připomínku.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.063440799713135 secREMOTE_IP: 18.191.211.66