Comikus
19.11.2007 12:36
Erik
Erik je statný mladík příjemného, byť poněkud venkovského vzhledu. Plavé vlasy má sestříhané, aby se dobře schovaly pod přilbu, a na jeho držení těla je jasně znát, že nejčastěji nosí šaty ukuté z ocele.
Autorská citace #1
19.11.2007 12:36 - Rytíř
Když jsi mi Comine našel tak pěknej obrázek, donutil jsem se tedy sem dát alespoň základní popis Erika.. :)
Autorská citace #2
9.5.2008 21:26 - Rytíř
Hele, jak to mám s tou zbrojí? Koukal jsem, že ta jediná, co má +7 zbrojovej bonus, nedává možnost vůbec využít Obr. A to já bych chtěl využívat rád! :)) Takže raději budu mít tu půlplátovou, než splátovanou.. no a nebo tu klasickou rytířskou, no :) se rozhodni ;)
Autorská citace #3
9.5.2008 21:36 - Alek
Pche, bastard a chtěl by mít spešl zbroj? Kyrys a padej z domu, zmetku :-)
Autorská citace #4
10.5.2008 11:23 - Comikus
Pokud vím máš zaměření na těžkou zbroj. TAkže i ve splátované (neboli pancíři) můžeš využít svou obratnost.
Autorská citace #5
10.5.2008 19:28 - wraiths
Rytíř:od kdy Rytir pouziva obr... :-) ty jsi teda vybiravej. :-))
Autorská citace #6
12.5.2008 22:22 - Rytíř
Comikus: Ajo safra, na to sem úplně zapomněl... máš pravdu, pane kolego! Takže jako bych nic neřekl ;)
Wraiths: jakže se to plazí ten jazyk? jo aha, :-P

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.053535938262939 secREMOTE_IP: 13.59.100.42