Střípky

Dukolm
4.9.2020 20:53
Generátor Kartiček (zkoumání zájmu)
Nedávno jsme na kostku dával ukázku kartiček pro myší hlídku, co jsem si udělal. Vytvořil jsem je pomocí generátoru kartiček, co mám pro vlastní potřebu.

Odkaz na ukázku současné verze generátoru: generator-karticek.dukolm.cz, PDF se z něj generuje přes tisk v chrome jen je potřeba vypnout okraje.

Generátor vznikl kdysi hlavně pro moji osobní potřebu, umět vygenerovat rychle kartičky dle předpisu, ze strojově zpracovatelných souborů. Pak jsem si jednou potřeboval vyzkoušet v praxi, znalosti technologii, tak jsme využil generátor jako cvičný data na rozpohybování v prohlížeči a o možnost do výstupu na poslední chvíli zasáhnout a vytisknout jen část nebo změnit množství jednotlivých karet dle situace. Když jsem si před pár týdny chtěl konečně udělat kartičky pro myší hlídku tak jsem si vyzkoušel že to zvládne i grafiku na pozadí a obrázky, a že to má trošku větší možnosti využití.

A to mě přivedlo k myšlence, že já osobně nemám úplně čas řešit nějakou grafiku kartiček zdroje obrázků, data pro kartičky, ... Ale pokud by se tomu někdo chtěl věnovat nebo by se takovýto generátor hodil tak se můžeme domluvit na spolupráci.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.26667594909668 secREMOTE_IP: 100.25.42.117