hadrian
29.6.2012 17:18
Za zrcadlem - Domluva na setkání, informace ze hry atd.
29.4.2014 09:22 - Winnie
Klasickou 4. edici, svět FR.
29.4.2014 09:36 - Endrey
30.4. - pokud se teda nejak domluvime, rad si zahraju. Sedma je v pohode..

Winnie, bude ti ta postava stacit behem vikednu? A jakej level by sis predstavovala?
29.4.2014 09:40 - Winnie
Romane, určitě bude. Dřív než o víkendu se k tomu stejně nedostanu :) Level plus minus šestý, jak je na one-shoty zvykem.
29.4.2014 09:55 - Endrey
Dobre, neco namyslim:)
29.4.2014 16:30 - hadrian
Super! Připravím si postavu.

Předpokládám, že předměty by mohly být v této sestavěpro one-shot na 6. úrovni? vždy po jdenom uncommmon nebo common level 7,6,5,4,3,2,1?
30.4.2014 07:14 - Winnie
Za dnešek se nakonec omlouvám, není mi moc dobře, takže bych deskovky nechala na někdy jindy.

Ad předměty: rozptyl jak píše Mirek. A pokud si vyberete nějakou chuťovku alá Allyksiny brýle, tak mi to prosím dejte vědět .)
30.4.2014 07:59 - Assassin
Ještě nevím postavu, ale zahrál bych si leadera. Měl ho někdo v plánu nebo to nebude problém? Vysokých dpr jsem si už celkem užil.
30.4.2014 08:10 - Winnie
Ještě k termínu a místu hraní (ať už povede kdokoliv): pátek zní dobře (od cca 4 budu volná), Adamov už bohužel moc ne. V sobotu docela brzo ráno musím být v Brně. Takže by pro mě bylo schůdnější, kdybychom v Brně i hráli. Pokud bychom byli v Adamově, tak bych buď jela posledním vlakem domů, nebo naopak nějakým ranním (bleh), obojí by omezovalo případnou post herní zábavu a to se mi pochopitelně moc nezamlouvá :-))
30.4.2014 10:33 - Endrey
Nic se nedeje. Treba to vyjde priste.

Ono je to jedno, kde budeme hrat. Hlavne se nejak domluvit..
30.4.2014 11:14 - Winnie
Na deskovky se nabízí náhradní varianta v pátek (2. 5.) večer, jestli máte čas...
30.4.2014 11:21 - hadrian
Já si zahraju Tereka Havrana (Rook).
Nemaje rodičů vyrůstal v chrámu, kde se naučil číst a psát. Byl problémový odmala, učit se mu nechtělo, už od mala se rval. Utekl na ulici, nějakou dobu žebral a kradl. Přidal se do gangu Havranů a stal se z něj pouliční rváč. Díky svému umění s noži se brzy vypracoval na kápa a tehdy mu začali říkat Havran podle tetování na zádech v podobě velkého havrana s rozepjatými křídly.
Jednou se vydali vybrat nově otevřený krám Alchymisty, který zrovna přicestoval do města. Něco se pokazilo, spustila jakási magická past, někdo to nepřežil, většina utekla a Terek, Terek to schytal, upadl do jakési kádě plné podivné substance. Odpotácel se do nejbližší stoky a tam proběhla jeho přeměna. Zjistil, že nyní se dokáže v kritických situacích napojit na zvláštní druh síly, svítí mu rudě oči, vidí v noci jako by byl bílý den a je mnohem rychlejší.
Nové schopnosti mu pomáhali v rychlé kariéře mezi kriminálníky, což mělo ale jeden neblahý důsledek. Začala po něm intenzivně jít městská hlídka a brzo ho dostali. Dali mu na výběr, buď jim bude poskytovat rady a pomoc při vymýcení kriminálníků anebo se Terek zhoupne. Naposled. Terek naoko přijal, při nejbližší příležitosti pobodal kapitána stráží a rodnému městu dal vale. čekal ho celý svět...

Terek je pouliční rváč, z bohů občas pomyslí na Havraní královnu, protože ona jednou srovná všechny a smrt je jediná spravedlivá věc, která potká kmána, zloděje i krále. Nebojí se riskovat, rychle se rozradostní a ještě rychleji se naštve. A jeho dýky se umí míhat rychleji než blesk.

Mechanicky:
povolání...Pouliční rváč (přeflufovanej Monk)
téma.......Proměněnec (přeflufovanej Werewolf)
30.4.2014 11:34 - Winnie
Díky za písemnou podobu, Mirku :)
1.5.2014 01:20 - Assassin
"Člověk pochopí, že je smrtelný, že nemá naději na vzkříšení a přijme smrt a přijme ji rád. Bude jako bůh a všechno mu bude dovoleno."
Ale co když odebereme duši její jediné právo, právo na odchod z tohoto světa a konečné spočinutí. Co zbude? Jen nekonečná pouť zoufalství a hledání pravdy, která neexistuje.

"Nikdy nikomu a ničemu neubližuj," řekla Erathis, "tvá ruka je rukou boží a nemáš právo za ni rozhodovat."

Silence byla vznešeným andělem, andělem války, dokud ji Erathis neposlala na cestu za poznáním života smrtelníků. Je teď devou a prožila tak stovky životů. Životů mužů i žen, vysokých i malých, silných i slabých, věříc, že je zapomenuta svou bohyní a odsouzena k věčné truchlivosti.

Jediné, co ji stále nutí dodržovat nesmyslná pravidla, aby se za trest nestala rakshasou, je malá jiskřička naděje, že jednou bude znovu povolána mezi bohy, kde bude moci říct "Erathis, má paní, pěkně jsi mě nasrala..."

---

Silence je deva vojevůdce, již několik životů jako muž, protože je to pohodlnější.

http://img1.wikia.nocookie.net/__cb20090323075719/forgottenrealms/images/9/93/Deva.jpg
Kdybyste vzali tu kroužkovku a helmu té ženské nalevo, a dali je tomu chlapovi napravo, tak asi vznikne +- moje vizuální představa Silence.

EDIT: Kdyby si měla v plánu použít FR bohy, tak bych Erathis nahradil asi za Tempa. To je dostatečnej kretén.
1.5.2014 07:01 - Winnie
Thanks :) S panteonem ještě uvidím, ale spíš se budu držet toho zjednodušeného.
1.5.2014 18:12 - hadrian
Já nechci vypadat sluníčkově, ale zase, Assassine, tiše obdivuji tvoji schopnost imaginace.
1.5.2014 21:16 - Assassin
Dík:P
2.5.2014 08:05 - Winnie
...vy dva si co se imaginace týče nemáte moc co "vyčítat" ;-)
2.5.2014 15:01 - Endrey
“Už se sem nikdy nevracej. Nikdo tě nebude znát, nikdo se s tebou nebude bavit, budeš pro nás pouhopouhý přelud. V tuhle chvíli jsem přišel o svého jediného syna” , to byla poslední slova od mého otce, co jsem slyšel…

Od té doby uplynulo spoustu úplňků. Život se moc se mnou nemazlil. Ze začátku jsem převážně rány schytával, ale pak jsem se je naučil i rozdávat. Mohl jsem se rozhodnout, buď se stanu lovcem nebo zvěří. A rozhodně se mi umírat nechtělo…



Anlow je clověk, seeker.
2.5.2014 15:40 - Winnie
Díky, Romane :)
2.5.2014 15:46 - Assassin

Tohle je moje představa Tereka Havrana. Je to tak správně?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10118508338928 secREMOTE_IP: 3.131.83.253