hadrian
29.6.2012 17:18
Za zrcadlem - Domluva na setkání, informace ze hry atd.
10.4.2014 14:32 - Nerhinn
Wut? Jediné, co jsem požádala, jestli by se mohlo změnit, je termín. Tohle umělé eskalování konfliktů vážně nemusím.
10.4.2014 15:07 - hadrian
Díky Assassine,

jsem pro tvoji metodu, tedy hlásit pouze peníze (třeba popisem - magické a další vybavení v hodnotě X zl,-) a rozdělovat pouze Rare předměty a pojmenované předměty.

K tomu hlásím, že sám už mám 2 Rare předměty - pro přehled. Nerhinn má tuším jeden. Ostatní nevím.

EDIT:
Nerhinn: mě se náhodou metoda od Assassina líbí, je jednoduchá, spravedlivá ke všem a mě ubyde práce.
10.4.2014 15:15 - hadrian
Assassin: nemá náhodou příčurka DM nějakou tabulku pokladů/peněz či cosik?
Každopádně tvoje metoda je nejjednodušší, na druhou stranu dosavadní postup nám umožňoval dostat se k předmětům vyšších levelů, než na jakých jsou postavy (cca max o +4 levely, což je v souladu s pravidly). To by si toleroval? Tedypokud by postavě na ty vyšly peníze, samozřejmě. ;)
10.4.2014 15:18 - hadrian
A co si o tom v klidu promluvit před hrou? Takhle po netu to není to pravé ořechové.
(Ale mě se opravdu metoda Assassina líbí - to není proto, že bych se naštval/urazil/cokoliv, fakt by ubyla práce s přepracováním a postováním, loot by se podělil rovnou na konci sezení a všichni by věděli, na čem jsou.)
10.4.2014 16:11 - Assassin
Nerhinn píše:
Tohle umělé eskalování konfliktů vážně nemusím.

Ouch.
hadrian píše:
nemá náhodou příčurka DM nějakou tabulku pokladů/peněz či cosik?

Nemám rád tabulky, který mi říkají, co mám dělat.
hadrian píše:
To by si toleroval? Tedypokud by postavě na ty vyšly peníze, samozřejmě. ;)

Máš-li peníze na itemy vyšších levelů, můžeš si je koupit. Opravte mě, pokud se pletu, ale vaše peněženka zatím nikdy neobsahovala víc, než půl mega ne? To je item 23/24 lvl tuším. To se mi zdá jako odpovídající odměna za finance získané po 5+ hrách.

hadrian píše:
A co si o tom v klidu promluvit před hrou? Takhle po netu to není to pravé ořechové.

ok

EDIT: 15.4. můžu hrát (je tu malá šance, že budu muset skončit tak +- v 9). Hadrian, Endrey tuším potvrdili termín. Deputy, Nerhinn, Winnie? Na příští hru plánuju nejen cestu do Hlubiny a počátek pátrání po Erevanově minulosti, ale také velký příchod nové paladinky, takže bych potřeboval info od její hráčky, jak na tom bude.
10.4.2014 17:01 - Winnie
Už jsem si vzala dovolenou, takže hrát můžu. Počítám klasicky od čtyř? Nebo raději dřív?
10.4.2014 17:50 - Assassin
Winnie píše:
Počítám klasicky od čtyř?

j
10.4.2014 18:27 - Endrey
Jeden se tu clovek neobjevi a uz se tu skupinka pomalu zabije:)

Takze debata na rozdeleni penez a lootu.. ano je dokonale spravedliva, ale take hrozne draha. Ja, jako hrac, budu radsi, kdyz ten predmet bude vyuzit, nez kdyz ho skvele prodame nebo rozlozime za pulku.

A do kdy resit loot? Pouziju Allyksina slova.. Me je to uplne jedno:)

Tot za me vse... a pokud Hadrian nechce rozdelovat loot, uz dela i zapis, klidne to budu delat. Me to nevadi:)

Takze tak.. tot muj nazor.
12.4.2014 21:00 - hadrian
Hodil jsem zápis do článku a zajistil si na úterý taky dovolenou. (Když si ji může vzít Winnie, tak proč bych jako já nemohl, že? ;) )

Nerhinn, Deputy: Jak to máte s úterkem?
13.4.2014 00:52 - Nerhinn
Počítám s ním.
13.4.2014 20:35 - Assassin
hadrian píše:
Koukám na to, každej DM by měl mít korunu. :)))

Rozhodně souhlasím! :D
13.4.2014 20:47 - hadrian
Assassin píše:
Rozhodně souhlasím! :D


Tak to se těším na úterek. :D
14.4.2014 09:07 - Deputy
Já zítra nepřijdu. Jsem nějakej zpruzenej a nerad bych to přenesl do hry a tím vám ji pokazil.
14.4.2014 09:13 - ShadoWWW
Deputy píše:
Já zítra nepřijdu. Jsem nějakej zpruzenej a nerad bych to přenesl do hry a tím vám ji pokazil.

Taky by mě na tvém místě naštvalo, že mi tu korunu ostatní nepřejí.
14.4.2014 14:09 - Assassin
Deputy píše:
Já zítra nepřijdu. Jsem nějakej zpruzenej a nerad bych to přenesl do hry a tím vám ji pokazil.

Škoda. Kdyby sis to rozmyslel, tak neváhej a přijď.
16.4.2014 00:00 - hadrian
Assassine, jakej je předmět ta válečná kosa? (level a rarita).

Jo a je level-up, nebo ne? ;)
16.4.2014 00:01 - Assassin
Díky za skvělou hru. Příští hra bude na 17. úrovni. Možná je to trochu předčasný, ale štěstí přeje připraveným, rád bych začal připravovat nějakej úvod k epic tieru. Poprosil bych tedy abyste mi pomohli doplnit následující tabulku.

Postava - Theme - Race - Class - Paragon - Epic
Hirkal - Werewolf - Wood Elf - Avenger/Fighter - Kensei - Destined Scion
Allyks - ??? - Elf - Ranger/Cleric - Angelic Avenger - ???
Peblíg - Alchemist - Gnome - Artificer - Battle Engineer - ???
Delgar - ??? - Gnome - Wizard - Master of Flame - ???
Nemera - Guardian - ???:P - Paladin - Grey Guard - ???

Pokud byste se ještě nedokázali rozhodnout, zkuste alespoň zúžit výběr na dvě možnosti.

Jo a Peblíg má novou kosu z černého Stínopádského kovu:
Malath Tanthul's Shadowfell Scythe +6
Shadowfell Blade
The dark blade of this weapon seems to absorb light and shift as though it were a thing alive.
Lvl 29 +6 2,625,000 gp
Weapon: Scythe
Enhancement: +6 attack rolls and damage rolls
Critical: +6d6 radiant damage
Rarity: Rare
Property: When this weapon is used against a shadow or undead creature, a successful attack also deals 5 radiant damage and slows the creature until the end of your next turn.
Power (Encounter): Minor Action. You become insubstantial until the end of your next turn.
Power (Daily): Standard Action. You shift up to 6 squares and make two basic melee attacks at any time before, during, or after the shift.

Je to super zbraň s obrovskou historickou hodnotou, až moc obrovskou. Tolik peněz v hotovosti vám za ni nikdo nedokáže dát. Můžete ji vyměnit za common / uncommon předměty v hodnotě až 2,625,000 gp a v hotovosti si nechat vyplatit maximálně 250,000 gp.
16.4.2014 02:54 - Assassin
Allyks a Mephasm jsou teď propojeni skvělými prsteny, autoři DnD4e dost možná ani nepočítali s tím, že bude využit tímto způsobem. Ale tak řiďme se pravidly:
Current Hit Points: 550 (cítíš z něj neuvěřitelnou životní sílu, ta tvoje vílí se s tím vůbec nedá srovnávat.)
General Status: Alive (důkaz, že není lich)
Number of Healing Surges: Tohle se u NPC neřeší.
Effects currently affecting: U Mephasma se střídají doby Dominate a Inter-Dominate, teď je to ta druhá.
Currently emotional state: Přestože vypadá pořád nad věcí a klidnej, tak to v něm docela zuří. Pořád musí něco řešit na materiální sféře, zatímco mu démoni ničí domov. Rituál, který to způsobil musel sám připravovat a nedokázal mu zabránit. Skylla mu umřela před očima (ano, po její smrti už otevřeně dokáže přiznat, že ji svým způsobem uznával). Mlha ho zradil, a to ho zachraňoval před smrtí, mučením a vyrváním duše... nespočetněkrát. No a nakonec, musí zas pořád něco dělat, vymýšlet a plánovat, život jako Skyllin "jak si přeješ, udělám to" byl vlastně hrozně snadnej a docela odpočinkovej.
Straight-line distance: Během pár hodin se prostřídalo 1 metr -> 2400 mil -> jiná sféra.

Teleportační poweru nedoporučuju používat, dokud bude Mephasm na jiné sféře, připlést se do Války krve je mnohem snadnější, než z ní vyváznout živ.
16.4.2014 06:02 - hadrian
Hirkal - Werewolf - Wood Elf - Avenger/Fighter - Kensei - Destined Scion

EDIT: Ještě nic nevybírejte, Peblíg se rozhoduje, zda a jestli se podělí s družinou o obouruční kosu.
Předměty ze hry:
Každý z nás (včetně Delgara později) si může tedy získat předměty common, uncommon v hodnotě 525.000,-.

Pokud někomu zbydou "peníze" v předmětech, pak by součet za družinu neměl přesáhnout 250.000,- zlatých (takže by tu měl každý z nás postnout, kolik zlatých by mu zbylo)

(doufám, že jsem to s tou cenou pochopil správně Assassine?)

Díky tomuto není třeba určovat termín dělení. ;)
16.4.2014 06:20 - Endrey
Assassin píše:
Jo a Peblíg má novou kosu z černého Stínopádského kovu:
Malath Tanthul's Shadowfell Scythe +6


hadrian píše:
Každý z nás (včetně Delgara později) si může tedy získat předměty common, uncommon v hodnotě 525.000,-.


Hadriane, ty asi spatne ctes :DDD

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.093231916427612 secREMOTE_IP: 18.216.8.12