Lokken
12.10.2010 21:05
Vertigo - organizační diskuze
Diskuze ke všemu, co i vzdáleně patří pod naše hraní Star Wars Saga Edition v Brně. Dotazy, názory, poznámky i stížnosti sem ;-)

V Materiálech je uveřejněna předmluva a v sekci Postavy je několik NPCček.

Termín příští hry: (?)
Další společenská událost:
7.3.2012 20:57 - Nerhinn
Super! V kolik? Ať vím, jestli si stihnu zajít zacvičit.
7.3.2012 21:49 - Gurney
Co takhle ve 1400 jako obvykle? Tedy pokud to bude stačit, jestli to hodláme nějak alepsoň dočasně zakončit možná by nebylo od věci mít víc času a domluvit se třeba už někdy na poledne. Já mám volno celou sobotu, takže je to na vás.
8.3.2012 09:15 - Lokken
Obávám se, že můžete cvičit celou sobotu. K zubům se mi přidala nějaká viróza, mám horečky a jsem odedneška na neschopence.

Ach jo :-(
8.3.2012 13:04 - Nerhinn
Lokken: And a happy Mass Effect to you too, sir :)

EDIT: Kulečník? Bowling? Zákusek?
EDIT2: Vaření? Pečení? Wushu?
8.3.2012 14:57 - Gurney
Co se dá dělat, zase se nám to nepovedlo, ale tentokrát je to aspoň z těžko ovlivnitelných důvodů a ne z nedostatku komunikace (pointa - lepšíme se).

Nerhinn píše:
Vaření? Pečení? Wushu?

Zároveň? :)

Co se týká kulečníku a bowlingu, přiznám se že následkem několika nedávných akcí a několika v blízké době plánovaných nemám moc finančních prostředků. Vaření a pečení se nebráním, naopak se něco rád přiučím, nicméně musím upozornit na to že podmínky naší kuchyně rozhodně nejsou zrovna ideální. Wushu a zákuzky se tam dají provozovat bez problémů.
8.3.2012 19:16 - Gurney
Takže? Ještě je zájem nebo prostě a jednoduše stornujem? Já jsem pro akci, ale sám do Brna nepojedu.
8.3.2012 19:26 - Demonica
Tak já jdu nakonec v sobotu na oslavu narozenin, takže svou účast ruším
8.3.2012 22:44 - Gurney
No tak asi nic. Chtěl jsem případně jako program nabídnout nějaký ten FATE nebo Stars without Numbers, ale na to se určitě časem ještě najde příležitost.
12.3.2012 21:31 - Gurney
Jen tak orientačně, kdy dáme další pokus? Jeden z následujících víkendů (buď tento nebo příští) počítám se svou akcí a asi nebudu moct (ještě nevím jistě), ale pokud by jste chtěli hrát, budu se snažit přizpůsobit svým program brněnskému hraní jak to jen půjde. A samozřejmě čím dřív dáte vědět, tím jednodušší to bude.

Btw ME3 už někdo hrajete? Jaké jsou dojmy?
13.3.2012 00:52 - Nerhinn
Dojmy? No... zatím mi to připadá jako Broken Sword 3. Taková ta hra, která se skládá z toho, že potkáváš lidi z předchozích dílů, a protože by to nedejbože mohli hrát i nějací noví hráči, s každým si poctivě zopakuješ každou vteřinu, co jste společně prožili. Ugh. Některé věci jsou fajn, to ne že ne, ale zatím jsem víc zklamaná než nadšená. I když... je pravda, že se mi od něj těžko odtrhává. Boje jsou fajn. Ale ten nevyužitý potenciál bije do očí. A taky ty podprsenky, ty si mohli odpustit.
13.3.2012 12:58 - Lokken
Bohužel, pokud se dám dohromady, tak v o víkendu letím zase do vietnamu a přístí víkend se vracím, takže další pokus až potom.

Co se ME3 týče, nebudu se radši moc vyjadřovat, abych jako obvykle nebyl králem spoilerů. Prozradím jen, že jsem to už dohrál a jsem nadšený a naštvaný zároveň. Další komentáře až to dohraje vyšší procento z vás.
6.4.2012 16:47 - Nerhinn
OK. Scéna Domlouvání po dvacáté. Klapka!

Jak je to s Vietnamem? A jak se zdravím?
6.4.2012 19:30 - Lokken
Já jsem v rámci možností zdráv a po vietnamu už zbývají jen dozvuky - ve volném čase překládám do angličtiny manuál chovu kachen. V dubnu mám zabrný zatím jen víkend 21.-22.4.
7.4.2012 18:25 - Gurney
Zrovna v týdnu jsem přemýšlel, jestli má cenu napsat na kostku, příp. to zkusit (radši) rovnou přes telefon (ne že by to fungovalo o tolik líp..), zda nemáte chuť se sejít. A co se týká domluvy na hru (případně i jen tak na pokec) na duben zatím nemám žádné konkrétní plány co se týká víkendů, takže jsem klidně hned pro ten příští.

Lokken: Fajn tě mít zpátky a funkčního :)
7.4.2012 23:41 - Elgard
Cau, jasne, pojdme aspon nekam zajit a pokecat, nemusi to byt nutne o vikendu. Kdy kdo muzete?
7.4.2012 23:43 - Gurney
Od úterý kdykoli a rozhodně jsem pro někam zajít.
9.4.2012 12:26 - Demonica
Tento týden se mi to bohužel vůbec nehodí, v úterý mám totiž zkoušku. Ale od příštího čtvrtka můžu kdykoli, tak doufám že se sejdem.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.077837944030762 secREMOTE_IP: 54.234.146.26