Malabar
5.11.2008 13:17
Nadhozené termíny na další hru :


  1. pátek 17.7.
Autorská citace #21
2.3.2009 17:42 - Malabar
Tak to sem rad ze se vam hra libila, doufejme ze to tak bude i do budoucna:)

Trine neboj, kazdej zlodej se musi driv nebo pozdeji spalit - to mas jak s nestovicema. No Darena to jeste ceka :D

Co se tyka map tak planuju takovej jeden vetsi upgrade, ale ten bude asi az za dyl.

Jojo pizza by mohla bej ostrejsi, ale i tak byla dobra. No muzem zaves kapan za vice feferonek :D

No tak ja nadhodim nejaky terminy, kdyz nikdo nic :

  • hnedka tento vejkend : 6.-8.3.
  • nebo ten dalsi : 13.-15.3.
  • a nebo by se dalo nejak poridit tu dalsi nedeli 22.3.

jak to vidite vy?

Jo a na vecer se tady nejspis dockate npccek ktery ste tak nejak znate ;)
Autorská citace #22
2.3.2009 18:19 - daren
Ja jsem s tema vyjevama spokojenej - ma pizza byla nadocekavani dobra i bez feferonek :))) Jinak trochu plavu v tech 'skills' (Malabare, protim posli mi na mail co jsem si tam do deniku vybral, at zjistim, k cemu co presne slouzi, pripadne co si mam brat priste :).

Planky jednoznacne chvalim. Jeste jsem si uplne nezvyknul na ty figurky - my jsme hravali s figurkama od clovece nezlob se, padousi byli cerveny, NPC zluty, my jsme meli kazdy svou barvu. Vyhoda toho byla, ze figurka sedela na kazdou potvoru, stacilo popsat jak vypada a on uz si to clovek nejak asocioval. Nevyhoda je, ze pri vetsim poctu potvor se to muze zamotat.

Co se podnetu tyce, nevim jestli je to v tak male druzine realisticke, ale mozna by stalo za zvazeni zavedeni nejakych personalnich mikrokvestu, treba i dlouhodobejsiho charakteru. Clovek ma pak pocit, ze ma co delat i kdyz zrovna druzina dela neco jineho a on nekde osiri :)

Jo jinak take se mi libi ty listecky - tj. ze ne vsichni vi vsechno. Podle meho to vytvari zajimave zapletky (a dava pocit ze clovek ma nejake to eso v rukavu :)

Jinak co se terminu na priste tyce, bojim se, ze tenhle tyden uz mam zabitej. Tj. predbezne bych zvazoval pristi nebo prespristi vikend, jeste to doma proverim...
Autorská citace #23
2.3.2009 20:24 - Malabar
Daren : Jasně, poslu ti to - bez problemu.

No oni ty figurky sou fajn, nekdy treba nejsou upne presny jak by mely bejt, ale na druhou stranku kdyz clovek ma rychle a bez pripravy popsat nejake NPC a nic ho nenapada, tak jen mrkne na figurku a popisuje :)

Co se tyka "mikrokvestu" tak neco takoveho mam v planu. I kdyz mozna z torsku sirsim pojetim, no vsak uvidite. Kazdopadne, jesli chcete, napiste mi PMko nebo email co by jste si od takovych parsonalnich kvestu predtavovaly, co chcete zazit. Pak by jsem to tam mohl vmacknout.

Jojo takovej listecek nam docela dost zlepsil ten prvni flashback :)

A jak jsem sliboval. Na strance Postavy, najdete vr vedlejších rolich seznam NPC :)
Autorská citace #24
3.3.2009 11:59 - suky
jsem pro tadytu nedeli, pripadne...bych navrhl hrat ze soboty na nedeli... to by bylo ultimatni ne?


hehe,jojo, celohodinova prace na PRV:)
Libi?
(a kdo je ten ctvrtej?)
jinak flashbeky dobry...(i kdyz sem ve vobouch malem dostal pres drzku nebo byl zabitej:))
Autorská citace #25
3.3.2009 13:04 - Malabar
Strmy tady tu hru s nama nehraje, no popravde ani hrat nemel. (i kdz sem se ho ptal ale rikal ze ne)

Jinak koukam ze mas konecne avatara ... super :D
Autorská citace #26
5.3.2009 07:06 - trinitron
Tak s těma datumama přesněji o sem hodim zítra. Musim zjistit co mě bude čekat doma. Takže ještě chvilinku strpení.
Autorská citace #27
6.3.2009 15:24 - Malabar
suky : No ten 4. mel bejt Krimi, jeden typek od nas ze skoly z FELu, jednou sem ti o nem i povidal. Ale hrat asi nebude, je na tom casove nejak blede, no uvidime casem ...
Autorská citace #28
9.3.2009 10:16 - suky
jasnacka...tak co to dat tadytu nedeli? Nebo driv? ja sem svolnej ke vsemu...
Autorská citace #29
9.3.2009 10:40 - daren
Ja bych byl predbezne svolnej s obema terminama, ale zase bych to rad vedel trochu dopredu, aby si mohl naplanovat jine veci. Trinitrone, uz vis neco blizsiho?
Autorská citace #30
9.3.2009 16:00 - Malabar
No, to uz pomalu vypada na domluvu :) jen tak dal
Autorská citace #31
9.3.2009 16:17 - trinitron
Tak tento výkend bphužel nemohu jedu na oslavu. Viděl bych to na tu neděli 22.3
Autorská citace #32
9.3.2009 17:37 - Malabar
Pak tedy vypada ze je rozhodnuto. Taze pocitam s nedeli 22.3.
Autorská citace #33
19.3.2009 13:12 - Daren
Tak jak to vypada? Plati to? Jestli uz si mam zacit navrtavat kostky aby mi padaly vysoky cisla :))
Autorská citace #34
19.3.2009 22:42 - Malabar
Jo ja to beru tak ze to plati :) Uz davam veci polamu do pohybu :)
Autorská citace #35
20.3.2009 08:44 - trinitron
Já s nedělí taky počítám. Sejdem se ve stejnej čas jako minule ?? nebo déle?? Dřív jak ve 4 asi nebudu moct :( a viděl bych to zas do těch 22:00, abych stihnul vlak do Rokycan...moje auto se mnou asi nechce komunikovat nebo nevim xD
Autorská citace #36
20.3.2009 12:52 - Malabar
Cas vam jeste upresnim, musim si ten den jeste nekam pred to dnd napresovat hodinu bicich ...
Autorská citace #37
22.3.2009 10:40 - Malabar
Takze pocitejte s tim ze start bude tak nejak od 17.00
Tesim se na vas :)
Autorská citace #38
24.3.2009 12:18 - suky
pěkné to bylo...i kdyz jednu dobu to bylo pěkně hektický...těšim se na další sezení,doufam že bude co nejdřív...což takhle další neděli?(vím že to nevyjde,ale prostě sem to musel zkusit:))
Autorská citace #39
25.3.2009 15:57 - trinitron
tak opět pár slovíček.... Sezení bylo zajímavé a hlavně se také divím, že se obešlo bez konfliktu že se vše vyřešilo prostě obklikou a to se mi ještě nestalo. Nadchízející úkol co jsme dostali bude opravdu zajimavý a moc se na něj těším. Dokonce i pizzerie zlepšila svoje služby, když požadujeme něco palivého tak by jsme to také měli dostat, ale do dokonalosti to přivedl Šuky xD.....jinak Datum dalšího sezení momentálně netuším ale ten pátek by mi to možná také vyhovovalo, jak budete chtít.
Autorská citace #40
25.3.2009 17:02 - trinitron
PS: mali napiš události minulé :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.082555055618286 secREMOTE_IP: 18.189.180.76