Malabar
5.11.2008 13:17
Nadhozené termíny na další hru :


  1. pátek 17.7.
Autorská citace #1
5.11.2008 13:17 - Malabar
Jen podotykam ze je jeste volne misto, takze jesli je nejaky zajemce tak se nebojte dat vedet ;)
Autorská citace #2
5.11.2008 19:50 - Goran
Asi spíš jako příležitostně hostující hvězda, ale zúčastním se. Rád bych si zkusil dilema etický kodex x skutečně účinné konání dobra, což v tomhle prostředí s knězem nějakého dobrého boha (Ilmater, pokud se nemýlím) půjde samo. Ještě váhám mezi zaměřením na politiku (kazatel a lobbista za všeobecné dobro) a vyšetřování (buď něco jako inkvizitor, nebo soudní patolog).
Autorská citace #3
6.11.2008 14:55 - Malabar
Parada Gorane, počítam s Tebou :)
Autorská citace #4
7.11.2008 12:36 - Malabar
Tak máme posledního "penvého" hráče - Trintrona.
Jinak jsem přidal dvě minicharakteristiky do stránky postavy. Jedna se o Darena a o Karciba.
Autorská citace #5
7.11.2008 18:58 - Goran
K Půlnočním maskám mi ten idealistický kněz vůbec nesedí. Ale nějak to vymyslíme, aby se moje postava mohla vesele účastnit (kněz nebo ne, hlavně když bude stát za to).
Autorská citace #6
9.11.2008 19:31 - Daren
Nechci si stěžovat, protože ta Darenovo poločeská charakteristika je jen dusledkem toho, ze jsem ji napsal bez diakritiky. Malabare, prosim te, lipni tam tuhle, tam je opraveno co jsem tam jeste nesel za nedodelky.
Dik, D.
Daren je mladík, který pochází z provinční kupecké rodiny, a v Západni bráně se objevil teprve nedávno. Jemu a jeho otci se podařilo (neznámo jak) vetřít do přízně, jedné šlechtické rodiny, rodiny Talavarů. Bývá vídán na trhu nebo v docích jak obchoduje s drobným zbožím, nebo v hostincích jak se baví s dobrodruhy a jinými divnými lidmi. Na zádech nosí netypicky zavěšenou kuši, snad po vzoru rašemenských válečníků - ale zdá se, že se snaží působit spíš světácky, než že by ji uměl používat. Celkový dojem z Darena je takový, že je to protekční kupecký synek co nedávno ke štěstí přišel, který si s nadšením hraje na něco, čím není.
Autorská citace #7
10.11.2008 17:20 - Malabar
Tak Darene opravdeno :)
Autorská citace #8
24.11.2008 14:32 - Malabar
Tak se nam to zase o kousicec hnulo, byla prdana postava Argom Dex. Uz jen dve zbejvaj :D
Autorská citace #9
4.12.2008 11:57 - unknown
tak už bay jsme to rozjeli..dost se těšim
Autorská citace #10
4.12.2008 15:02 - Malabar
Jo to ja se taky tesim :) ... ceka se uz jen na Terku a trochu i na Sukyho, ale verim ze to brzo zmaknou

BTW: unknowne, priste se prihlas ;)
Autorská citace #11
18.12.2008 00:35 - Malabar
dalsi postava na svete - teda spis v clanku, uz cekame je na jednu ...
Autorská citace #12
3.2.2009 21:17 - Malabar
Takze jeden hrac, respektive hracka, se nechala slyset ze hrat nebude to znamena ze mame volnou jednu pozici pro hrace. Dale je navhnutej termin na prvni season na 15 unora.
Autorská citace #13
4.2.2009 12:58 - Daren
Ahoj, u me by pristi vikend (14-15.2.) sel. Malabare, pocitas zatim s jednim dnem, nebo jak to vidis casove?
Autorská citace #14
4.2.2009 13:45 - Malabar
Trinitron ma cas az od 15(nedele), takze by sem to dal jeden den a toho 15. Ale tak uvidime co na to ostatni.
Autorská citace #15
4.2.2009 17:05 - Daren
Pripadne muzeme udelat nejakou pred-sezeni, na kterem doladime postavy, deniky, vybaveni a tak, abychom se pak zedrzovali a mohli zacit rovnou hrat. Uvidime.
Autorská citace #16
4.2.2009 19:06 - Malabar
no to dodelavani bude rozhodne nutny, ale myslel sem ze to udelame pri prvnim, ze by sme mohly zacit treba v nedeli ve 3 odpoledne pred hnou, ale tak to je jedno. To zalezi na vas jak budete chtit :)
Autorská citace #17
9.2.2009 23:36 - Malabar
Tak bohuzel termin 15.2. krachnul, dalsi navzenej je 1.3.
Autorská citace #18
2.3.2009 01:16 - Malabar
Táák, první sezení máme za sebou. Stručný zápis z něho sem vystavil v článku, na nové stránce Události minulé.

Byl by sem rákd kdyby jste mi sem napsaly jaké mate posřehy nebo připomínky. Co se vám ve hře líbilo a co zase ne. Nestidte se být kritičtí. Jen do toho, mě to jen prospěje :)

Jo a pak taky můžete nadhazovat dalši návrhy na další termín.
Autorská citace #19
2.3.2009 12:10 - suky
bylo, to dobrý...zatracene, bylo to hodne dobry...hra se mi veeelice libila,a kritiky se mi moc nedostava...mely sme specialní netradicni skupinu ala 2x zlodej a jeden bard,coz si rika o specialni pristup DMka. a ty si si s tim poradil nadstandartne,dobra prace, i boje byly vyvazeny. Nejaka kritika se snad dostavi casem, dal bych dalsi dobrodruzo co nejdriv...
Autorská citace #20
2.3.2009 15:06 - trinitron
Takže pokusím se ze sebe taky dostat pár, až leč více slov, kterými se pokusím nastínit svůj názor na hru. Hra byla přesně to co jsem očekával, nebudu zde psát to co se odehrálo s mou postavou jelikož se věci neodehráli tak jak jsem měl v plánu, ale to je mimo mísu. Mali chválim mapy výborná věc a přesně to co zlepšuje fantasyi a hlavně orientaci v boji. Doufám že se snima budeme během dobrodružství setkávat stále častěji. Jinak styl hry je super prostě moje gusěto. A na závěr nějaká ta kritika: Ta pizza by mohla být příště drobátko více pálivější xD a nemusela by se mi ztrácet tužka xD


Jinak příští termín hraní nahoďte, já tak nějak se můžu přizpůsobit. V bližší době nemám nic v plánu.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.091629028320312 secREMOTE_IP: 3.141.41.187