Malabar
28.8.2008 12:04
Pilsen & Dragons (P&D) není klasická herní skupina, jak ji znáte, v čem se tedy liší ?
Autorská citace #1
28.8.2008 12:04 - yashamaru
Super projekt doufam ze se uchyti. Pral bych si neco podobneho v Olomouci. Preju good luck! ;)
Autorská citace #2
28.8.2008 12:17 - Malabar
Jojo diky, no to zalezi hlavne na zajmu lidi. Ten tedka docela je tak uvidime jesli nam(jim) to vydrzi a vyusati nam to i ve hru. Ale ja verim ze jo.
Autorská citace #3
28.8.2008 15:00 - Goran
Tohle hodně připomíná Akci Plzeň, kterou zkouší rozjet RomiK, resp. starší plzeňskou pobočku Opengamingu. V jakém stavu jsou RomiKovy aktivity teď nevím, ale každopádně je dobré ho kontaktovat a zkoordinovat svou činnost s ním (resp. se mnou - já se na tom během akademického roku taky podílím). Doufám, že sem můžu hodit RomiKův mail: "brash (at) centrum.cz" Jak je to s jeho stránkami teď nevím, jinak bych sem hodil i odkaz.
Zájem (nebo spíš informovanost - hráči o podobných aktivitách většinou nevědí) je tradičně problém. Ale o nějakou platformu ke komunikaci mezi družinami a občasné hry s účastí lidí z více skupin určitě zájem bude. Stačí hráče informovat, což budu dělat do roztrhání těla.
Autorská citace #4
28.8.2008 16:57 - Malabar
Jo kdysi jsem tu pobocku opengamingu videl, ale ty stranky mi prisly jako mrtvy, ale nevim je to tak rok zpet. Kazdopade diky za info a urcite mu napisu
Autorská citace #5
28.8.2008 17:46 - Alnag
Tak myslím, že pokud se nějak spojit resp. kooperovat, tak by to bylo ještě víc super. :)
Autorská citace #6
29.8.2008 01:33 - sirien
Něco podobného chci už dělší dobu udělat v Praze pod záštitou MaelströMu, bohužel na to pořád nemám čas, a když na MM čas mám tak se většinou starám o naše jiné projekty...
Goran: přepsal jsem podobu toho Romikova mailu, vyškrt sem "@". Kdo mu chce napsat to snadno pochopí a adresu v týhle podobě nenajdou spamboti, který vypsaný adresy v čistý podobě přímo milujou, za což by RomiK asi vděčnej nebyl ^¤^
Malabar: OpenGameing mi radši ani nepřipomínej... nápad byl dobrej, vize (těch kteří ji měli - v centru dění OG jsem to byl bohužel jen já a Dalcor) byla také dobrá... ale lidi nikoliv. Stránky OG jsou jen takovou viditelnou špičkou ledovce toho jak věci nefungovaly. Myslím ale že s jinými lidmi má podobný projekt stále šanci se uchytit, jen to chce snahu a trpělivost, žádnou megalomanii.
Autorská citace #7
29.8.2008 16:01 - Malabar
Sirien: Dobre diky za informace, napisu mu a uvidime co z toho vzejde ...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.065693140029907 secREMOTE_IP: 3.239.208.72