Lotrando
21.4.2009 08:51
Náhodný návštěvník Proskuru by se mohl spokojit s prvním dojmem a považovat tuto křižovatku cest na západních hranicích Cormyru za jedno velké tržiště.
Autorská citace #1
21.4.2009 08:51 - Lotrando
EDIT: zítra nic, Karel je v práci. Tím pádem se to celé musí odložit o týden.
Autorská citace #2
27.4.2009 09:13 - Lotrando
Hrajeme zítra od 18:00 (28.4.).

Lamík bude mít spoždění, ale než se vykecáte, určitě tu bude.
Autorská citace #3
27.4.2009 11:04 - Beny
oki, budu se těšit a budu dražit almiho věci k DnD, dal mě jich plný dvě tašky, ten je ale hodnej co? -:))))))
Autorská citace #4
27.4.2009 11:09 - Beny
potřeboval bych jěště prosím roulousknout tuhle větičku, díky:

Brash Strike Fighter Attack 1
With a battle cry, you throw your whole body behind your
attack.
At-Will ✦ Martial, Weapon
Standard Action Melee weapon
Target: One creature
Attack: Strength + 2 vs. AC
Hit: 1[w] + Strength modifier damage.
Increase damage to 2[w] + Strength modifier at 21st level.
Weapon: If you’re wielding an axe, a hammer, or a mace,
the attack deals extra damage equal to your Constitution
modifier.
Effect: You grant combat advantage to the target until the
start of your next turn.
Autorská citace #5
27.4.2009 11:13 - Blaine
Diky tomu, ze ta at-will je velmi silna (velke dmg, vetsi utok) tak mas to vyrovnane postihem - ten koho seknes na tebe bude mit combat advantage, takze vlastne za drsny utok platis. Je to ferova vymena.
Autorská citace #6
27.4.2009 17:20 - Beny
dík, sem si to myslel, že je to něco za něco, ale nebyl jsem si jistej....
Autorská citace #7
29.4.2009 06:29 - Beny
Jůůů Thorek viděl včera slona v cirkuse, musel se pak opít, protože to je zážitek jak sviňa.
Jinak dík, bylo to super, trpoš z hor přišel do velkýho města -:))))
Autorská citace #8
29.4.2009 07:22 - Lotrando
lol

tak to bude nalitej permanentně
Autorská citace #9
29.4.2009 08:22 - Beny
Lotrando
no začínám o to přemýšlet jako o zpestření postavy -:))))
to víš, takovejch zážitků najednou, aby se z toho jeden neopil -:)))
zvláště, když bude mít naondulovaný vlasy a fousy, a hadry na zakázku -:)))
Autorská citace #10
29.4.2009 09:13 - Gabik
Benýsek píše:
zvláště, když bude mít naondulovaný vlasy a fousy, a hadry na zakázku -:)))


Já s nim už nikam nejdu. Ještě že si nechává prachy v nějaký hloupý bance. Ten vzbudí pozornost zaručeně všude :).
Autorská citace #11
29.4.2009 11:03 - Jane
Aby jste věděli z jakých informací vycházela Tiff

Od Tiff pro všechny kdo poslouchali po cestě do Proskuru vysvětlení odkud zná Patrika a lidi okolo cirkusu…

…Jak víte, vždycky jsem vám říkala, že jsem utekla z cirkusu a Karlius mě našel v Dožínkách a dovedl do Douwenovi. Tam odtud ně všichni kromě Thoreka znáte. V cirkuse jsem nevyrůstala celý život, ale našli mě na schodech před sirotčincem společně s mým bratrem. Bohužel osud nás rozdělil a vzali si nás rozdílní pěstouni a nepovedlo se nám nikdy navázat kontakt. Karlius mi ho občas připomíná…

Od pěstounů jsem utekla a pak jsem shodou okolností potkala Cirkus Humberto (nebyl to velký cirkus, ale takových 10 – 15 lidí se tam pohybovalo). Vlastně za to může Patrik, že jsem putovala z cirkusem. Potkali jsme se někde u tábořiště. Já jsem byla zvědavá na to jak cirkus vypadá a on zrovna hlídal. Samozřejmě mě vytáhl zpoza prvního keře. Byl stejně starý jako já a hned mě složil na zem. Když si uvědomil, že jsem holka, tak mě hned pustil. Jediné na co se mě zeptal jestli mám hlad. Řekla jsem, že jo a on mi přinesl něco k jídlu. Dali jsme se do řeči a domluvili jsme se, že se zkusí zeptat ráno ředitele zda nepotřebuje nějakou sílu. A tak se naše cesty zkřížili. Chvíli jsem pracovala s ním. Naučil mě vrhat nožem a starat se o zvířata. Pak si všiml, že jsem docela obratná a tak mi domluvil lekce u Leontýny a tak se ze mě stala krasojezdkyně.

Evelína je matkou ředitele cirkusu – Geofrey Huberto – vládl v cirkuse dost železnou rukou. Býval na ní dost drsný, stejně jako na všechny ostatní. Ale Evelína nám všem dělala takou babičku a uhlazovala po něm co se dalo. Je to taková máma všech zbloudilých duší a těch že v cirkusu najdeš. Principál má syna Geofreye juniora, což je pěknej blbeček Dřív nenechal žádnou sukni na pokoji. Principál mě za něj chtěl provdat, já odmítla. Dost jsme se hádali, zamkl mě a prohlásil, že mě prodá do nejbližšího bordelu, když jsem takovej nevděčném fracek… Povedlo se mi utéct v Dožínkách a to pomocí Evelíny. Od Leontýny jsem se naučila jezdit na koni a chodit po provaze. Vystupovali jsme společně, byla to dost veselá holka a byla pro každou špatnost Byla zamilovaná do Patrika a myslím si, že i on opětoval její city…


Ráno při snídani když jsme určitě probírali co budeme dělat dál, tak jsem vám říkala, že bych chtěla pomoci Evelíně (to je pro mě priorita číslo 1), možná i Principálovi s cirkusem (ale ten mou pomoc asi odmítne)… Dále by mě zajímalo co se stalo s Juniorem (vyjadřuju se o něm jako o uslintaným blbečkovi)

Můj plán jak získat léčivou rostlinu, je u Vetešníka, pak se jí pokusím získat přes „Grand Cirkus“ a to prostřednictvím Leontýny (tam by mohli mít kontakt na podsvětí) a zkusíme to i v Dokách.

Pak mě zajímá osobnost Principála z „Grand cirkusu“…
Autorská citace #12
29.4.2009 11:56 - Beny
Jane jasně na tomhle se schodneme snad všichni že pomoct Evelíně je priorita... Zkusil bych i nějakýho starýho a dobrýho kytkaře, mohl by tam nějakej bejt...

Gabik až ti bude zase někdo párat košili žeezem tak mě nevolej -:)))
Autorská citace #13
29.4.2009 12:13 - Gabik
Asi takhle:
1.) El dal dostatečně najevo že je Evelíně ochoten pomoct za jakoukoliv cenu. No ona je to jeho povahová vlastnost, že když se upne na myšlenku někomu pomoct, tak nekouká na následky (Rime, Cassi).
2.) Zapomeňte na kouzelné dědečky bylinkáře. Takhle to asi nefunguje. Ta kytka je z Feywildu - tedy je natolik vzácná, že nějakej bylinkář jí bude mít tak maximálně na obrázku - těžko mu jich poroste 5 v truhlíku za oknem. Berte to tak, že schání něco hooodně neobvyklího a tady vzácnýho a to když někdo má, tak to z ruky nevidá. Skuste se v conanovi projít jen tak po krámkách a vyptávat se po černym lotosu. A to i ten je tam furt dostupnější.
3.) My musíme zjistit - kdo Patrika poslal za půlorkem? To nebyla náhoda, proč šel zrovna tam.
Kde jí půlork vzal? Taky si jí neschovával v příborníku na chvíli co kdyby.
Proč dělá ofuky s tim medvědem? Nějak nebaštim pohádku že chce cvičenýho medvěda. Na co? Ten medvěd umí tančit, chodit po dvou, něco podat a poslechnout pár příkazů. Na co ho potřebuje? Jako pejska? Možná je to amatérský dohad, ale bude ho medvěd poslouchat bez pána, kterej ho cvičil celej život?
Tam za tim, je něco dalšího, na co jsme zatim nepřišli. (A nebo už je Elík paranoidní a něco vidim za všim.)
Autorská citace #14
29.4.2009 13:42 - Beny
Elík je paranoidní ale někdy ve své paranoi má i konstruktivní podnět... -:))))
Já sem nemluvil o tom že by jí dědula kouzelnej měl, ale třeba by věděl jak vůbec vypadá, případně kde jí hledat, nezapomeňte že do divočiny jít umíme...
Taky sem si myslel, že by tam mohl bejt vztah Humberto-Velkej cirkus-Půlork s kytkou, ale Evelína se nakazila víceméně náhodou, takže mě spíš napadlo, že půlork chce těžit z neštěstí Humbertů a proto chce toho medvěda za tu kytku, kde jí sehnal to je druhá věc, co to z něj nějak vymlát... ee pardón šikovně vytáhnout? Si Elíku slyšel že jede po cvičených zvířatech, tak buď je to profesní zájem a nebo dobrý mimikry a skutečně je za tim něco víc, ale spíš ne....
Autorská citace #15
29.4.2009 13:50 - Gabik
Benýsek píše:
případně kde jí hledat, nezapomeňte že do divočiny jít umíme...

Tak toho si nejsem sám vědom. Jestli myslíš Rime a trůn, tak ty jsou od nás tak z ruky, že to Evelína nemá šanci přežit. Já jí dávám dny i s mojí lečbou. Bez ní jí nedávám vůbec nic.

Já ale vim jak ta kytka vypadá. Ale nemužu se k ní dostat.

Jinak si neumim představit o co by šlo velkýmu cirkusu, kterej v tom malím nemá nic, co by jen vzdáleně připomínalo konkurenci.
Autorská citace #16
29.4.2009 14:12 - Jane
Je fajn, ze se mate radi :-D

Takže musíme rozšírit své pátrání i o získání informace, proč by chtěl ten půlork cvičeného medvěda. Co třeba, že má prostě rád zvířata a má doma už menší zvěřinec, nebo někde na trhu viděl Humberta, a zaujali ho kousky, které méďa předváděl...

A co se týče toho Grand Cirkusu, když tam stojí vstup na obyčejné sedačky 12G, tak tam bude hodně peněz. A kde jsou peníze, tam je i podsvětí... A kde je podsvětí, tam je i černý trh a na tom by se dalo i něco sehnat... :-D
Autorská citace #17
29.4.2009 14:29 - Gabik
Jane: pochop že tohle město je způseb jak z nás dostat těch naspořenejch 15 táců :).
Autorská citace #18
29.4.2009 16:02 - Lotrando
tak to bylo ošklivý :)

vždyť se ani nemusím snažit a rozhazujete jak o závod
Autorská citace #19
29.4.2009 16:47 - Jane
Někteří z nás rozhazují jako o závod... :-D
Autorská citace #20
29.4.2009 18:46 - Beny
kdo kdo rozhazuje moje peníze? -:)))) sem si ještě nic pořádně nekoupil...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.081377029418945 secREMOTE_IP: 3.89.116.152