Merlin
23.8.2017 10:52
Kampaň: bestiální poznámky
Autorská citace #1
23.8.2017 11:04 - Torrin
Pecka, díky moc!

Takže děti moje takřka vlastní. Začal bych tím co máme v živé paměti. Zkusíme jak nám to půjde u tohoto táboráku:-P

Tedy našim první tématem bude tato potvora:

Ón

Vyjímečně můžete vynechat, místo setkání:-)). Ale hažte sem vše na co si vzpomenete, ať máme co nejvíce podkladů do bestiáře:-P
Autorská citace #2
23.8.2017 11:30 - Babaj
bestialni poznamky .-)))

no dobra.. myslim ze jsme se snim setkali z tady v horach...... ale myslim ze povidacky o nem se nosi uz od detstvi.....

Zamkni dveře a světlo zhasni
V noci straší ón a je hladný
Běž se rychle někam schovat
Ón si přišel zažertovat
Slyšíš, jak za dveřmi dýše?
Nevylézej ze své skrýše !
Strachuj se před jeho smíchem
Hodiny tikají nočním tichem
— Dětská říkanka

jinak tohle jsem si vzpomnel co jsem o nich slysel....

Óni jsou hrůzostrašní bubáci z dětských říkanek, kteří
jsou nočními můrami dětí i dospělých, jenomže jsou
velmi skuteční a vždy hladoví. Chutnají jim hlavně
lidská miminka. Óni vypadají jako démoničtí zlobři
s modrou nebo zelenou kůží, tmavými vlasy a dvěma
krátkými slonovinovými rohy, které jim vyčnívají z čela.
Jejich oči jsou tmavé s pozoruhodně bílými zorničkami
a jejich zuby a drápy jsou uhlově černé.

Za bílého dne ón skrývá svou skutečnou
podobu pomocí magie a získává důvěru těch, které
má v úmyslu zradit, když padne tma. Tito tvorové umí
měnit svou velikost i tvar. Když prochází městy, mohou
vypadat jako humanoidi a předstírat, že jsou cestovatelé,
dřevorubci nebo obyvatelé z pohraničí. V takové
podobě ón provádí výběr humanoidů v osadě a vymýšlí
způsoby, jak některé z nich unést a sežrat.

Ónům se také někdy říká zlobří
mágové, kvůli jejich přirozené magické schopnosti.
I když jsou jen vzdáleně příbuzní se skutečnými zlobry,
mají s nimi společný zvyk spojovat své síly s jinými
zlými tvory. Ón slouží nějakému pánovi, je-li to pro
něj výnosné, nebo pokud mu poskytuje luxusní, dobře
bráněný domov. Óni prahnou po magii a výměnou za
užitečné kouzelné předměty pracují pro zlé kouzelníky
a ježibaby.

...... a ted ty poznatky.. vime ze lita.... umi i par kouzel jako je mrazivy kuzel... mlznou podobu..

podle vseho neumi telepaticky komunikovat.... ale asi ma videni ve tme....

jak jsem psal vise.. umi menit svuj tvar a podobu .. to asi jiste, jen nevim jak je to s tou deni dobou... u nas vypadal stejne v dne i v noci jako Albi... ale byla li to iluze za dne to nevim... moc prilezitosti jsme nemeli a nikoho nenapadlo patrat jesteli to iluze je nebo ne .-)
Autorská citace #3
23.8.2017 18:32 - Sir KRTEK
,,Pokud si dobře vzpomínám....umí si i z nepřátel udělat přítele tak jako to kdysi předvedl rohatej s vrátným :-),,
To by spíš měl psát Aranis :-)
Autorská citace #4
23.8.2017 18:48 - Babaj
JOJO.. mas recht.. tak to ale nebyla tusim hypnoza co na nej udelal ale charm person :-) hypnoza to nebyla.. ale mas recht.. na to jsem zapomnel.. vidis.... parad.. hosi cokoliv :-) treba i to jestli kulhal.. nebo cokoliv :-)) je to pro nas zabava u taboraku :-))
Autorská citace #5
24.8.2017 07:32 - Babaj
take bych zapomnel .... na neviditelnost.. patrne ne ta vylpsena.. to by nas asi pocastoval necim nechutnym...

dale vime.. ze se mu rany zacelovali........... A lou by si jiste vybavil ze ohen na nej psobil normalne.. a tusim ze i obvykle zbrane na nej pusobili normalne...

utocil na nas i Kusou....
Autorská citace #6
24.8.2017 07:33 - Babaj
a zcela urcite je to silna a mazana bestie .-))
Autorská citace #7
24.8.2017 08:08 - Torrin
Já mám takový dojem, že rány způsobené klasickými, nemagickými zbraněmi se mu zacelovali. Ale veškeré rány vytvořené magií nebo magickými zbraněmi se už samovolně neléčili.
Autorská citace #8
24.8.2017 11:37 - Babaj
nene.. jeste si vzpominam, na hlasku Merlina..... uz regeneruju vic nez me upalujes :-)
Autorská citace #9
24.8.2017 13:19 - winterleaf
Good job pánové.
Autorská citace #10
24.8.2017 13:25 - Babaj
to jsou k nam hoste .-))) musis sem chodit casteji :-) nestihame pak otvirat sampana :-)))) tusim ze na vzpominani tu mame hodne prilezitosti :_))))) vase postrehy sem.. klidne i prkotiny :-))
Autorská citace #11
25.8.2017 07:00 - Torrin
Řekl bych že podkladů zde již mám dostatek, takže bychom se mohli zamyslet nad jinou potvorou. A tím je:

Rozumhl

Řekl bych že po včerejším souboji, je potřeba se nad tímto stvořením zamyslet a dát veškeré informace dohromady. Dle mého nám to teď více pomůže, než kdybychom vzpomínali na nějakého uslintaného trolla na začátku dobrodružství.

Óna během dne dopíšu, ale pokud by si ještě někdo na něco vzpomněl, tak to sem určo hodit! :-)
Autorská citace #12
25.8.2017 09:19 - Babaj
Tak urcite jedna z velmi nebezpecnych stvoreni co znam.... a to beru zkusenosti i z jinych her.... velice nenapadna na ciselne ohodnoceni.. ale stale dokola me utvrzjici, ze v Cr podcenovana nestvura..... kdykoliv se s ni setkam smrdi to krchovem cele skupiny...
jeho ultimatni schopnost v jednom kole zcela vyradit tenmer jakehokoliv oponenta je proste desiva.... pravda... na kouzelniky a velmi chytre nenei tak ucinna.. ale takovi zase nemaji tolik zivotu, aby jeji utok na mysl ustali.... nasledne vniknuti do mozku obeti dokaze navic obratit pomer sil .... navic ziskava veskere vzpominky a schopnosti postavy... navic je doplni o nektere sve.....

tedy vime, ze asi nema oci takove jako my ostatni.. ale dokaze vnimat myslici bytost mymosmyslovym vnimanim az na 60 sahu..... a tusim ze jnejak do 12 sahu dokaze myslenkove komunikovat , ale tato vzdalenost je spekulace..... jiste dokaze utocit svym mentalnim utokem cca do dvou ctvercu.. dal to nebylo...timto utokem.. na obtiznost 12 proti inteligencni zachrane dokaze napadnout inteligenci bytosti.. kde razove dokaze zpusobit tusim 2k10 psychyckeho zraneni a co je nebezpecnejsi.. je overeni tuhosti mysli....3k6 a pokud prekona hranici inteligence pak tuto snizi na nulu.. a to na dobu dokud se ji nejakym zpusobem nezvysi.. tedy i tehdy je treba velmi mocnych kouzel na napravu... tedy na dlouhou dobu nam v lepsim pripade zstane v bezvedomi... v tomto stavu... a podotykam, ze tento stav nemusi nastat jen vymazanim inteligence se navic muze pokusit v dalsich kolech o pozreni mozku... je to v souboji inteligence a pokud vitezi pozre mozek obeti a nahradi ho sebou ...timto prebere vzpominky a schopnosti obeti... a plne ji ovladne....
takto chranen novym telem muze nadelat mnoho paseky........ navic se v teto forme asi neda nijak zacilit dokud neni premozeno jeho telo.. pak se do dvou ctvercu od tela vyteleportuje...

sam o sobe disponuje utokem jednim nebo dvema paratkama (tim si nejsem jist) a zaroven psichyckym utokem popsanym vyse... jeho pohyb je take ohromujici tusim 8....

dale myslim ze na resistenci na jiste druhy utoku.. ale magicky utok ho zranuje normalne..

nejsem si jisty jak se mnozi, ale mym podezreni ze je nekdo vytvari a podezrivam mozkomora...
Autorská citace #13
25.8.2017 10:18 - Merlin
poznámka: útok je na inteligenci, ne moudrost
Autorská citace #14
25.8.2017 11:53 - Babaj
ano opravim to.. jasne na inteligenci.... safra uz pisu neco jineho nez si myslim :_)))
Autorská citace #15
25.8.2017 14:11 - wlkeR
Opravdu by mě zajímalo, co tady probíhá Oo;
Autorská citace #16
25.8.2017 14:33 - Babaj
Píše:

hiihihi :_))

no ono to ma byt soukrome vlakno pro nasi kampani :-) takze jsme nechteli rusit ostatni nasemi blaboly :-))))

ale je to jedno z nasich vlaken a tohle je venovane nasi nove sekci druziny.. jmenovite Berrianovi druidovi. jenz sestavuje svuj monstromak.. primo ve hre... monstra a nestvury ktere jsme sami ppotkali , se kterymi jsme skrizili svou cestu a nase poznatky o nich... sam by jiste vydal dalsi dovetky do moudrych knih a tak primo z terenu sbira ty nejblizsi poznatky. a kde jinde nez v bande dobrodruhu , ktere monstra vyhledvaji a nebo naopak... take je to i prinos pro nas ostatni cleny skupiny, aby se zpetne mohli poucit ,pokud by se podobna monstra opet objevila. A v te neposledni rade.. je to namet k vecernimu taboraku kde vsichni pridavame svou troskou do mlyna...
Autorská citace #17
25.8.2017 20:57 - Merlin
wlkeR píše:

ostatní vlákna jsou neviditelná :)akorát tohle nové ne :)
Autorská citace #18
25.8.2017 21:34 - wlkeR
Já právě myslím, že je to celkem zajímavý, jen tak z čistého nebe, no XD
Autorská citace #19
25.8.2017 21:40 - Merlin
wlker...to je tím, že ostatní vlákna jsou neviditelná..tohle je nový a viditelný (bohužel) :D takže to tu trochu sviní
Autorská citace #20
25.8.2017 23:22 - ShadoWWW
Mě to baví, pokračuje. :-)
Autorská citace #21
26.8.2017 00:27 - Babaj
jeste ze nevidi ty nase hlavni vlakna :_))))))
Autorská citace #22
26.8.2017 11:13 - wlkeR
ShadoWWW píše:
Mě to baví, pokračuje. :-)

Jo. Jediný co mě štve je, že vam to nemůžu vykrást do JaD :P
Autorská citace #23
28.8.2017 15:21 - Torrin
Jelikož čas pokročil a zítra nás čeká velice nepříjemný souboj, rád bych probral ještě tuhle potvorou:

Quagot

Rozumhlta myslím, že Babaj celkem dobře shrnul(večer doplním info do bestiáře). Ale jsou tu ještě tyto bestie. Část klanu Svižných lovců jsme již pobili nebo zajali, ale stále jich tu pár je. A cestu k Pánovi hory nám budou chtít určitě co nejvíce "zpříjemnit":-).

Takže šup sem se všemi myšlenkami a vzpomínkami...:-)

P.S. Doufám že přízeň bohů bude s námi, abychom se tu znovu potkali a zavzpomínali nad získanými poznaty o Mozkomorech:-))
Autorská citace #24
28.8.2017 15:46 - Torrin
Co jsem si dělal minule poznámky během souboje tak AC proti útoku by mohli mít 13. Bylo to myslím to nejmenší co jsem tenkrát s vlkama hodil a zároveň to i prošlo:-))

Dále jsem si všiml pár Merlinových poznámek o rozběsnění Quagota, když už jsme ho chvilku pižlali. Tímto ovšem moje všímavost zkončila :-P. Tipl bych si, že to bylo ve chvíli kdy se bestie dostala pod polovinu svého života. Ale jak moc... to už nejsem schopen určit. Třeba někdo z Vás byl pozornější.

Dále z pojmu rozběsnění bych pochopil masivnější útok, takže asi nějaká kostečka do zranění navíc. Možná se k tomu váže něco jiného. Nwm, poznamenal jsme si to během souboje, třeba vás to někoho nastartuje a vzpomenete si na detaily:-)
Autorská citace #25
28.8.2017 15:52 - Babaj
vidis a ja si zadneho rozbesneni nevsim... dobre ty :-))jinak ja si vsiml dvou utoku... asi maji jiste nejakou formu videni ve tme.... nemluvi obecnou ale nejakou slataninou.. tipuju ,ale opravdu jen tipuju hlubinstinu... dalsi co vime ze bytostne nenavidi elfy.... to ale nemusi byt rys cele rasy....

nekteri z nich jsou schopni kouzlit a to doela nebezpecne.. jako je rozpal kov... zrcadleni....
Autorská citace #26
28.8.2017 16:02 - Torrin
jojo vidíš to...zarputile jsme se snažil vzpomenout co se vázalo s tím rozběsněním a úplně jsem zapomněl připsat vidění ve tmě a dvojitý útok:-P no ještě že tě tu mám Žán:-P

Já jsem si hlavně všiml těch Merlinových poznámek:-P
Autorská citace #27
28.8.2017 16:39 - Sir KRTEK
Mozna bych jen doplnil ze to nejsou vylozene zla stvoreni ale maji neutralni postoje coz znamena moznou pripadnou spolupraci do budoucna jestli preziji.
Autorská citace #28
28.8.2017 18:51 - Babaj
pekne krtek pekne :-)
Autorská citace #29
28.8.2017 19:42 - Torrin
Dobře Krtek! Jen tak dál s dalšími příspěvky. Ať tu jen mlčky nesedíme u táboráku:-P
Autorská citace #30
30.8.2017 11:03 - Torrin
Tak a jedeme dále, Rozumhlta máme již v bestiáři. Koukněte kdyžtak na to, jestli vás něco napadne, popř kdybych měl někde nejakou chybu, ač v popisu nebo pravopisnou:-P

Další bestií nad kterou se pobavíme je:

Mozkomor

Porazit se nám ho nepodařilo, stačil uprchnou. Ale veškeré poznatky je nutné sepsat, at jsme na další souboj co nejlépe připraveni:-))
Autorská citace #31
30.8.2017 11:16 - Babaj
rad bych se nez prilozis dalsi plinko do ohne vratil k Onimu :-)))) co jsi myslel podbodem.. cituji:
Další nepříjemnou skutečností pro soupeře je fakt, že Ón vládne talentem převedení protivníků na svou stranu.
Autorská citace #32
30.8.2017 11:19 - Torrin
Sir KRTEK píše:
,,Pokud si dobře vzpomínám....umí si i z nepřátel udělat přítele tak jako to kdysi předvedl rohatej s vrátným :-),,
To by spíš měl psát Aranis :-)

Babaj píše:
JOJO.. mas recht.. tak to ale nebyla tusim hypnoza co na nej udelal ale charm person :-) hypnoza to nebyla.. ale mas recht.. na to jsem zapomnel..

Z tohohle jsem vycházel
Autorská citace #33
30.8.2017 11:24 - Babaj
mozkomor.. neboli Illitid? obavany otrokar z hlubiny...

fialova kuze ... tvar ovencena choboty......

mluvi asi hlubinstinou....

pouziva dalkovy utok roztristeni mysli..... take umi nekoho uspat.... obcas pouziva plosny kuzelu podobny utok... ted mi vypadlo jak to pojmenovat... jehoz nasledkem je jeden schopen byt stunuty....

v blizkosti do dvou ctvercu je schopen nekoho znehybnit pomoci chobotu, popripade i ho uplne ochromit, pak v nasledujicich kolech se k nemu priblizit a zacit mu pres oci primo utocit na mozek a pozirat ho.....

umi zakouzlit i presun mezi dimenzemi....
Autorská citace #34
30.8.2017 11:26 - Babaj
jaj.. no tak to bych spis pridal do kouzel charm person..... takhle to vyzniva ze to ma jako nejakou ultimatni schopnost... aspon teda podle mne :-)
Autorská citace #35
30.8.2017 11:29 - Torrin
Jasné jasné...jsem rád za zpětnou odezvu. Upravím:-))
Autorská citace #36
30.8.2017 11:32 - Babaj
k mozkomoru.. tusim ze narocnost na vetsinu kouzel a abilit mel okolo 17
Autorská citace #37
30.8.2017 19:00 - -ajk-
urcite vime ze byl dost dobrej na mysl a ze mel nejspis vyhodu na nejaky veci ohledne mysli
Autorská citace #38
30.8.2017 22:37 - Babaj
myslim ze to nebylo jen na mysl ale na jakykoliv kouzla. ano savoval mi s vyhodou
Autorská citace #39
5.9.2017 12:41 - Torrin
Miro pls ta jeskyně byla jakým směrem od opuštěné tvrze?? nebo spíš jinak, jakým směrem jsme se vydali k rozcestí a pak kam jsme odbočili:-P
Autorská citace #40
5.9.2017 14:55 - Merlin
Severozápadní
Autorská citace #41
5.9.2017 20:36 - Torrin
Dikec :)
Autorská citace #42
6.9.2017 19:46 - Torrin
No nic je potřeba popojet dál. Měl jsem plán, že do příštího setkání budu mít bestiář celej komplet... hmm nějak jsem trochu ve skluzu.

Ale tak aspoň třeba s něčím pohneme...

Troglodyt to je oč tu běží:-P

Tady už opravdu budu jen jedno velké ucho, zažil jsem jen jeden souboj (teda jestli se to tak dá nazvat) a to když je Hagar rozmázl po stěně jeskyně jedním jebem :-P

Pravda něco si pamatuju s toho setkání... neskutečně smrdí... Berrian to tenkrát moc neustál a musel si chlapsky odplivnout:-P
Autorská citace #43
7.9.2017 07:14 - Babaj
aa takze u mame smrdutce.... tedy aspon jestli jsem spravne pochopil naseho pritele v protizbrani Hima z kmene Sviznych lovcu...

neorfganizovane kmeny valcici i proti sobe... nechutny prasata jak v zivote tak iv jidelnicku.... jestli jsem je vypozoroval spravne, neolyvaji moc velkou inteligenci...
za to jiste dobre vidi v noci a svetlo moc nemusi.. mozna maji i nejake postihy...Pohybuji se pomerne rychle a jsou relativne dobri ve schovavani se a kradmem pohybu... v souboji vyuzivaji sve prasatkovosti, nebot opravdu smrdi a v blizkem okoli se vam lehce stane... je tam tusim zachrany hod na con a dc tak 10-12,, nevzpomnam si presne.. ale pokud to nedate mate jiste v nejblizsi dobe problem se plne soustredit na boj... mslim ze ziskavate nevyhodu.. ale za to pokud mate kachni zaludek a aspon jednou to date.. tak vas jejich smrad.. aspon po dobu boje.. mozna i dele neohromi..
ted si nevzpominam uplne presne , ale meli tusim aspon dva utoky.. nevim jestli i nekousali,, to si ted nemuzu vybavit.. nekteri mluvili obecnou...
Autorská citace #44
18.9.2017 17:56 - Torrin

Hydra

Tak jedna rychlovečka, a pak půjdeme dál do historie :-))
Autorská citace #45
18.9.2017 20:17 - Babaj
TKA RYCHLOVECKA JO?-.))) no co si pamatuju tak mela na zacatku sedm hlav a kdyz jsme ji opousteli mela jich 8... za jednu padlou hlavu ji vytrotly dve.. pamatuju se taky ze nejak regenerovala... kazda hlava jeden utok.. a ten jeden nemel potiz udelat az 15 zraneni... mou paralizu z hulky branila s vyhodou.. ale i presto se mi ji dvakrat podarilo paralizovat.... (nesmela hodit tusim 9) takze mela asi zaklad 5-6 tipuju 6
Autorská citace #46
22.9.2017 12:33 - Babaj
safra kde je ten co nejvetsi informae dotahl .-))))

ale dobra v novem svetle Hagarovych poznamek.... je nekolik zpusobu jak ji utlouct..... jeden pomaly... ale za to s mensim rizikem mnohonasonych utoku.... kdy se ji zasazuji melke rany aby se ji hlavy neodetinly a tim by se tak znacne neregenerovala a taky ji nedorustaly hlavy...... druha je ponekud vyrazne rychlejsi... mozna..... jelikoz jde orychle nasazeni co nejvetsiho zraneni a tim zrychlit souboj.. ale pokud neni dobry zraneni v bande co na ni utoci... je to na povazenou.. jelikoz pak na zacatku kola ji narostou opet hlavy a zaceli se rany... tedy pokud je vas hodne... a mate vyrazny zraneni je to lepsi varanta..
mozna nan ni plati ohen nebo jiny druh zraneni aby se ji rany vypalili nebo zaleptali.. ale to jsme neoverili..... Vypozorovane zraneni bylo cca 25 zivotu aby hlava upadla... ale pozor.. neni to na jeden utok... bude to spis na nejakou uzavrenou caasovou jednotku....Asi tah.....

dalsi poznatek... dycha.. ale umi zadrzet dech an dobu cca 1 hodiny.....
Autorská citace #47
26.9.2017 18:04 - Torrin
Tak když dneska nikam dále neputujeme, co takhle zavzpomínat... :o)

Démon ... na co si k této bestii vzpomenete?? A pecka by bylo, kdyby jste dali dohromady i místo setkání:-))
Autorská citace #48
26.9.2017 19:40 - Babaj
midto setkani ti dam ... bylo to v podzemni casti sidla elfiho slechtice Peira v Bastionu... deverne od Luskanu....vim ze dokazal hovorit primo do hlavy... a ze se umel bud teleportovat nebo jen zneviditelnit.... na vic si ted moc nevzpominam.. jen ze nas dobre dopalil... teda napalil.. a odesel zpet do sve domoviny. ale pozval nam na kryti ustupu nejakeho sveho poskoka.. nejakeho hromotluka..... teda pokud je to ten o kterem se chceme bavit.. demona jsme pak potkali jeste jednou . jineho ale to bylo v horach v sidle orku ledoveho ostri nebo tak nejak... a byli tam dva... rozhode jim temnota moc nevadila... zkusim si vzpomneout vice...
Autorská citace #49
2.11.2017 08:04 - Torrin
Chcete připsat ještě něco k Démonovi?? U Babaje pošmelím pak místo setkání. Pokud je to vše tak je třeba se posunout a dohnat ztracený čas:-P Hurrá tedy na bestii jménem:
Peryton
Autorská citace #50
2.11.2017 08:08 - Torrin
  • ACčko pokud mám správně zaznamenáno v poznámkách tak bylo na hodnotě 13
  • Aby se mohli rozmnožovat, musí samice sežrat srdce (elfí, lidské..)
Autorská citace #51
2.11.2017 08:32 - Babaj
hmm na tyhle parchanty moc expetr nejsem.. akorat je jasne ze jde o letajiciho tvora... a zleho... a pokud si pamatju dobre nekdo. tusim Lou rikal neco o svehlavosti a uminenosti... kdyz si vyhledne obet ze ji pronasleduje dokud nedosahne sveho.. vetsinou tedy pozreni srdce..
Autorská citace #52
2.11.2017 09:29 - Torrin
Jojo něco takového říkali... Musím projet ještě důkladně poznámky
Autorská citace #53
2.11.2017 12:04 - Sir KRTEK
Tak co ještěrčí duchové?
Shrnuto co jsem si všiml:
Obyčejnej:
obrana 12
útok nekrózou (3d6) sosání životů za utrpěný damage
odolnost vůči nemagickým zraněním.
Šaman:
plošný útok... nesejfneš? stárneš!!!.....
Autorská citace #54
2.11.2017 12:47 - Torrin
Super sir Krtek!!
Autorská citace #55
2.11.2017 13:35 - Babaj
tak u tech duchu,,, nebo kdovi co to je.. je tam i odolnostni save... jestli te to nepovysaje i z horniho maxima......
Autorská citace #56
2.11.2017 14:06 - Sir KRTEK
ANO TO JSEM MĚL NA MYSLI S TÍM SOSÁNÍM ŽIVOTŮ :-) AKORÁT JSEM ČEKAL AŽ TO TAM POOPRAVÍŠ :-)
Autorská citace #57
3.11.2017 08:17 - Torrin
Pls Miro nemáš někdo obrázek ještěrčích duchů? Mě se zatím nepodařil žádný objevit..:o(
Autorská citace #58
9.11.2017 16:19 - Torrin
Dotaz, duchové uměli i létat do nějaké výšky ne?? Mám takový dojem, že byli schopni se za naší Čičinkou podívat až ke stropu ne?? :-P
Autorská citace #59
9.11.2017 16:22 - Babaj
jojo nejaky nehmotny nebo hmotny prekazky jim nevadily :-)
Autorská citace #60
16.11.2017 17:08 - Torrin
Autorská citace #61
18.11.2017 15:36 - Torrin
Jinak pls koukněte na bestiar. Odkaz v předchozím příspěvku.

Budu rád za všechny postřehy. Klidně pište že to mám sepsany úplně na kokos... Beru každou připomínku :o)
Autorská citace #62
19.11.2017 08:19 - Babaj
ja zatim nemam pripomnky :)) obzvlast mne zaujaly mapky :-))))
Autorská citace #63
20.11.2017 11:47 - Merlin
ano..mapky jsou velmi zdařilou prací :)
Autorská citace #64
20.11.2017 14:54 - Babaj
tak kohopak nam hodis dalsiho na namet u ohnicku?_:)))) at potrapime svou pamet :_)))
Autorská citace #65
21.11.2017 06:30 - Torrin
Tak dneska si můžeme zavdat následující:

Dračí zombie

Co se týče mapek, vezmu si dneska ntb a chtěl bych doladit mapky k potvorám, co ještě mapky nemají.
Autorská citace #66
21.11.2017 06:42 - Babaj
ajaaj... to bylo v sidle.... klate jak budu mit zapisky tak dodam to jmeno tam mam .. byl to kouzelnik .. puvodne z luskanske citadely... myslim ze tuto bestii jsme si mysleli ze ji vytvoril pomoci knihy.. ale ted s odstupem casu si tim jistej nejsem.. vicememne to byl opravdu kdysi cerny drak a par supin jeste ve skupine jiste mame.. ja jednu jeste urcite mam.... vim ze nas privital dechem , ktery nas malem vsechny vymazal hned v prvnim kole... jiste to byl kuzel. ale za boha si nevzpomen jaky mel parametry...

vez byla na pobrezi na polovine cesty mezi Luskanem a Letohradem..
Autorská citace #67
11.12.2017 11:40 - Torrin
Kde jste potkali:
Zřící zombii??

a co dovedla:-P
Autorská citace #68
11.12.2017 12:24 - Babaj
v dolnich patrech pod tim drakem z pdesleho prizpevku.. ale co umela.. hmmm.. umela urcite letat... a tusim ze slepa moc nebyla... a myslim ze po nas hazela ockama.. ruznobarevnyma... a ze nektere efelty se nam opravdu nelibili.... kazdy mel nejaky jiny ucinek.. prosty damage plusneco extra az po jenom ale brutalni dmag..
Autorská citace #69
12.1.2018 07:41 - Torrin
Fomorian

Marťo, tak ted máš možnost se vyjádřit:-P s tímhle kocourem máš asi nej zkušenosti:-P
Autorská citace #70
12.1.2018 08:48 - Babaj
pravda.. asi jsem z nej videl nejmene.. a marta chvili temer zil v jeho moci a tele :_))

ale par veci na osvezeni pameti co uvazly v te me.. byl veliky.. osklivy a mohl zpusobit prokleti sve moci pres velke oko utocic na charizma, kdy muze pokroutit telo obeti.. jinak tusim to mlatil kolem sebe velkym klackem ale za to svizne.. tusim ze zvladal dva utoky.. urcite mel dot zivotu a nebo dobre resisty..
jinak co si vzpominam, jsou to puvodne velmi mocne a krasn bytosti obyvajici vili divocinu... ale diky sve touze po moci a zpusobech jak ji prosazovali byli prokleti do teto podoby a vydani na mlost a nmilost sve vlastni slabine.. a mam pocit ze se uchylili do underdarku.. nebo aspon pod zem.. ale to ted varim z vody... maji radi otroctvi a vyuzivaji prave teto pracovni sily
Autorská citace #71
16.1.2018 23:29 - Sir KRTEK
Nevím co víc bych k tomu napsal Babaj to vystihl docela dobře
Autorská citace #72
16.1.2018 23:31 - Sir KRTEK
Krom toho že to za nějakou dobu vyprchalo prokletí bylo: nevýhoda k útoku, poloviční pohyb, a nevýhody k sejfum, ale tuším že ne na všechny...
Autorská citace #73
4.4.2018 18:58 - Torrin
Babaj jukni pls do bestiáře na kostlivce, jsem to zanedbával s Berrianem. Tak se na to zaměřím s Ornim, at je inspirace k novým baladám:-P
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.19652915000916 secREMOTE_IP: 54.162.173.119