Merlin
23.8.2017 10:52
Kampaň: bestiální poznámky
Autorská citace #1
23.8.2017 11:04 - Torrin
Pecka, díky moc!

Takže děti moje takřka vlastní. Začal bych tím co máme v živé paměti. Zkusíme jak nám to půjde u tohoto táboráku:-P

Tedy našim první tématem bude tato potvora:

Ón

Vyjímečně můžete vynechat, místo setkání:-)). Ale hažte sem vše na co si vzpomenete, ať máme co nejvíce podkladů do bestiáře:-P
Autorská citace #2
23.8.2017 11:30 - Babaj
bestialni poznamky .-)))

no dobra.. myslim ze jsme se snim setkali z tady v horach...... ale myslim ze povidacky o nem se nosi uz od detstvi.....

Zamkni dveře a světlo zhasni
V noci straší ón a je hladný
Běž se rychle někam schovat
Ón si přišel zažertovat
Slyšíš, jak za dveřmi dýše?
Nevylézej ze své skrýše !
Strachuj se před jeho smíchem
Hodiny tikají nočním tichem
— Dětská říkanka

jinak tohle jsem si vzpomnel co jsem o nich slysel....

Óni jsou hrůzostrašní bubáci z dětských říkanek, kteří
jsou nočními můrami dětí i dospělých, jenomže jsou
velmi skuteční a vždy hladoví. Chutnají jim hlavně
lidská miminka. Óni vypadají jako démoničtí zlobři
s modrou nebo zelenou kůží, tmavými vlasy a dvěma
krátkými slonovinovými rohy, které jim vyčnívají z čela.
Jejich oči jsou tmavé s pozoruhodně bílými zorničkami
a jejich zuby a drápy jsou uhlově černé.

Za bílého dne ón skrývá svou skutečnou
podobu pomocí magie a získává důvěru těch, které
má v úmyslu zradit, když padne tma. Tito tvorové umí
měnit svou velikost i tvar. Když prochází městy, mohou
vypadat jako humanoidi a předstírat, že jsou cestovatelé,
dřevorubci nebo obyvatelé z pohraničí. V takové
podobě ón provádí výběr humanoidů v osadě a vymýšlí
způsoby, jak některé z nich unést a sežrat.

Ónům se také někdy říká zlobří
mágové, kvůli jejich přirozené magické schopnosti.
I když jsou jen vzdáleně příbuzní se skutečnými zlobry,
mají s nimi společný zvyk spojovat své síly s jinými
zlými tvory. Ón slouží nějakému pánovi, je-li to pro
něj výnosné, nebo pokud mu poskytuje luxusní, dobře
bráněný domov. Óni prahnou po magii a výměnou za
užitečné kouzelné předměty pracují pro zlé kouzelníky
a ježibaby.

...... a ted ty poznatky.. vime ze lita.... umi i par kouzel jako je mrazivy kuzel... mlznou podobu..

podle vseho neumi telepaticky komunikovat.... ale asi ma videni ve tme....

jak jsem psal vise.. umi menit svuj tvar a podobu .. to asi jiste, jen nevim jak je to s tou deni dobou... u nas vypadal stejne v dne i v noci jako Albi... ale byla li to iluze za dne to nevim... moc prilezitosti jsme nemeli a nikoho nenapadlo patrat jesteli to iluze je nebo ne .-)
Autorská citace #3
23.8.2017 18:32 - Sir KRTEK
,,Pokud si dobře vzpomínám....umí si i z nepřátel udělat přítele tak jako to kdysi předvedl rohatej s vrátným :-),,
To by spíš měl psát Aranis :-)
Autorská citace #4
23.8.2017 18:48 - Babaj
JOJO.. mas recht.. tak to ale nebyla tusim hypnoza co na nej udelal ale charm person :-) hypnoza to nebyla.. ale mas recht.. na to jsem zapomnel.. vidis.... parad.. hosi cokoliv :-) treba i to jestli kulhal.. nebo cokoliv :-)) je to pro nas zabava u taboraku :-))
Autorská citace #5
24.8.2017 07:32 - Babaj
take bych zapomnel .... na neviditelnost.. patrne ne ta vylpsena.. to by nas asi pocastoval necim nechutnym...

dale vime.. ze se mu rany zacelovali........... A lou by si jiste vybavil ze ohen na nej psobil normalne.. a tusim ze i obvykle zbrane na nej pusobili normalne...

utocil na nas i Kusou....
Autorská citace #6
24.8.2017 07:33 - Babaj
a zcela urcite je to silna a mazana bestie .-))
Autorská citace #7
24.8.2017 08:08 - Torrin
Já mám takový dojem, že rány způsobené klasickými, nemagickými zbraněmi se mu zacelovali. Ale veškeré rány vytvořené magií nebo magickými zbraněmi se už samovolně neléčili.
Autorská citace #8
24.8.2017 11:37 - Babaj
nene.. jeste si vzpominam, na hlasku Merlina..... uz regeneruju vic nez me upalujes :-)
Autorská citace #9
24.8.2017 13:19 - winterleaf
Good job pánové.
Autorská citace #10
24.8.2017 13:25 - Babaj
to jsou k nam hoste .-))) musis sem chodit casteji :-) nestihame pak otvirat sampana :-)))) tusim ze na vzpominani tu mame hodne prilezitosti :_))))) vase postrehy sem.. klidne i prkotiny :-))
Autorská citace #11
25.8.2017 07:00 - Torrin
Řekl bych že podkladů zde již mám dostatek, takže bychom se mohli zamyslet nad jinou potvorou. A tím je:

Rozumhl

Řekl bych že po včerejším souboji, je potřeba se nad tímto stvořením zamyslet a dát veškeré informace dohromady. Dle mého nám to teď více pomůže, než kdybychom vzpomínali na nějakého uslintaného trolla na začátku dobrodružství.

Óna během dne dopíšu, ale pokud by si ještě někdo na něco vzpomněl, tak to sem určo hodit! :-)
Autorská citace #12
25.8.2017 09:19 - Babaj
Tak urcite jedna z velmi nebezpecnych stvoreni co znam.... a to beru zkusenosti i z jinych her.... velice nenapadna na ciselne ohodnoceni.. ale stale dokola me utvrzjici, ze v Cr podcenovana nestvura..... kdykoliv se s ni setkam smrdi to krchovem cele skupiny...
jeho ultimatni schopnost v jednom kole zcela vyradit tenmer jakehokoliv oponenta je proste desiva.... pravda... na kouzelniky a velmi chytre nenei tak ucinna.. ale takovi zase nemaji tolik zivotu, aby jeji utok na mysl ustali.... nasledne vniknuti do mozku obeti dokaze navic obratit pomer sil .... navic ziskava veskere vzpominky a schopnosti postavy... navic je doplni o nektere sve.....

tedy vime, ze asi nema oci takove jako my ostatni.. ale dokaze vnimat myslici bytost mymosmyslovym vnimanim az na 60 sahu..... a tusim ze jnejak do 12 sahu dokaze myslenkove komunikovat , ale tato vzdalenost je spekulace..... jiste dokaze utocit svym mentalnim utokem cca do dvou ctvercu.. dal to nebylo...timto utokem.. na obtiznost 12 proti inteligencni zachrane dokaze napadnout inteligenci bytosti.. kde razove dokaze zpusobit tusim 2k10 psychyckeho zraneni a co je nebezpecnejsi.. je overeni tuhosti mysli....3k6 a pokud prekona hranici inteligence pak tuto snizi na nulu.. a to na dobu dokud se ji nejakym zpusobem nezvysi.. tedy i tehdy je treba velmi mocnych kouzel na napravu... tedy na dlouhou dobu nam v lepsim pripade zstane v bezvedomi... v tomto stavu... a podotykam, ze tento stav nemusi nastat jen vymazanim inteligence se navic muze pokusit v dalsich kolech o pozreni mozku... je to v souboji inteligence a pokud vitezi pozre mozek obeti a nahradi ho sebou ...timto prebere vzpominky a schopnosti obeti... a plne ji ovladne....
takto chranen novym telem muze nadelat mnoho paseky........ navic se v teto forme asi neda nijak zacilit dokud neni premozeno jeho telo.. pak se do dvou ctvercu od tela vyteleportuje...

sam o sobe disponuje utokem jednim nebo dvema paratkama (tim si nejsem jist) a zaroven psichyckym utokem popsanym vyse... jeho pohyb je take ohromujici tusim 8....

dale myslim ze na resistenci na jiste druhy utoku.. ale magicky utok ho zranuje normalne..

nejsem si jisty jak se mnozi, ale mym podezreni ze je nekdo vytvari a podezrivam mozkomora...
Autorská citace #13
25.8.2017 10:18 - Merlin
poznámka: útok je na inteligenci, ne moudrost
Autorská citace #14
25.8.2017 11:53 - Babaj
ano opravim to.. jasne na inteligenci.... safra uz pisu neco jineho nez si myslim :_)))
Autorská citace #15
25.8.2017 14:11 - wlkeR
Opravdu by mě zajímalo, co tady probíhá Oo;
Autorská citace #16
25.8.2017 14:33 - Babaj
Píše:

hiihihi :_))

no ono to ma byt soukrome vlakno pro nasi kampani :-) takze jsme nechteli rusit ostatni nasemi blaboly :-))))

ale je to jedno z nasich vlaken a tohle je venovane nasi nove sekci druziny.. jmenovite Berrianovi druidovi. jenz sestavuje svuj monstromak.. primo ve hre... monstra a nestvury ktere jsme sami ppotkali , se kterymi jsme skrizili svou cestu a nase poznatky o nich... sam by jiste vydal dalsi dovetky do moudrych knih a tak primo z terenu sbira ty nejblizsi poznatky. a kde jinde nez v bande dobrodruhu , ktere monstra vyhledvaji a nebo naopak... take je to i prinos pro nas ostatni cleny skupiny, aby se zpetne mohli poucit ,pokud by se podobna monstra opet objevila. A v te neposledni rade.. je to namet k vecernimu taboraku kde vsichni pridavame svou troskou do mlyna...
Autorská citace #17
25.8.2017 20:57 - Merlin
wlkeR píše:

ostatní vlákna jsou neviditelná :)akorát tohle nové ne :)
Autorská citace #18
25.8.2017 21:34 - wlkeR
Já právě myslím, že je to celkem zajímavý, jen tak z čistého nebe, no XD
Autorská citace #19
25.8.2017 21:40 - Merlin
wlker...to je tím, že ostatní vlákna jsou neviditelná..tohle je nový a viditelný (bohužel) :D takže to tu trochu sviní
Autorská citace #20
25.8.2017 23:22 - ShadoWWW
Mě to baví, pokračuje. :-)
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.443284034729 secREMOTE_IP: 54.162.173.119