sirien
2.2.2018 18:02
Jarní Dálava 4.-8.5. 2018 (pá-út)
Kdy: pátek 5.5. - úterý 8.5. (státní svátek)

Kdo: všichni vítáni včetně psů a dětí

Chata: Obéza + možno chatky


Chtěli jste víc organizace, tak tady ji máte:

Účast, Auta, Deskovky pište sem
Info pro nováčky
Galerie fotek 2006-20018 - přidávejte fotky :-)

Pozvánku volně přepošlete komukoliv, o kom si myslíte, že to ustojí :-D
Autorská citace #81
4.5.2018 10:06 - Demonica
Shako: Škoda.
Autorská citace #82
4.5.2018 11:36 - Ebon Hand
Pokud by chtěl někdo dorazit výrazně dřív než v šest, tak mi radši zavolejte.
Autorská citace #83
7.5.2018 12:16 - A15
Asi takto: Komodor
wiki píše:
Pozice komodora byla původně vytvořena jako dočasný titul pro osobu, která byla nadřazena kapitánům jednotlivých lodí v eskadře. Někde bylo na tuto pozici nahlíženo pouze jako na vyššího kapitána, jiná námořnictva ji však vyzdvihla mezi vlajkové hodnosti, například v současné irské Námořní službě je komodor nejvyšší hodnost. V britském námořnictvu byla tato hodnost zavedena, aby se zamezilo jmenování dalších admirálů – ti byli v tak velké flotě velmi nákladná záležitost.
Autorská citace #84
11.5.2018 19:03 - Nachtrose


Adamovi přebývají jedny přesýpačky, tak pokud někomu chybí, kontaktujte přímo jeho, nebo napište sem alespoň a už se to k němu nějak dostane...
Autorská citace #85
11.5.2018 19:27 - sirien
Robůtci? Hráli sme to s hodinama pozdě v noci na pondělí nebo úterý, pak sme to sklízeli asi ve tři ráno...
Autorská citace #86
11.5.2018 19:37 - Nachtrose
Podle fotek jste měli rozbaleno moje RR a tam přesípačky mám. Navíc ty mají červený písek.
Autorská citace #87
11.5.2018 20:10 - sirien
Jo, pravda, to sem vlastně oceňoval :) (taky máš nový blbý pravidla který sme museli vracet na původní edici... Kdo to kdy slyšel aby checkpoint stačilo jen projet? To ten robůtek přeci vůbec nemůže stihnout tam zastrčit to USB a zaspat se tam, na to tam musí aspoň na jednu kartičku zastavit... Logika, ne.)
Autorská citace #88
11.5.2018 20:48 - Nachtrose
Hele, to s tim projizdenim fakt nevim. Asi detail, co mi uniknul, ale ja to vzdy hral tak, ze tam alespon musi skoncit fazi ( ne vsak nutne patou ).

Btw. Uz jsi nekdy slysel o RFID? Funny vecicka :-P
Autorská citace #89
11.5.2018 20:59 - Log 1=0
Nachtrose píše:
Btw. Uz jsi nekdy slysel o RFID? Funny vecicka :-P

Já ano. Ale více nemohu prozradit, neboť jsem podepsal smlouvu o mlčenlivosti.
Autorská citace #90
11.5.2018 23:33 - sirien
Nacht: protože znáš správná původní pravidla která byla dělaná pro hráče co to myslej vážně a ne pro nějaký laický lamy. (Těch drobnejch změn tam je víc, tušim že ta úplně nová edice má i nějaké nesmysly s pořadím karet a tak, to Ty naštěstí ještě nemáš a ty karty sou vpořádku i s číslama priorit.)

RFID by šlo falšovat a o nějaké podvádějící robůtky nikdo nestojí. Pěkně kriptovanou flashku se kterou na tom checkpointu skončíš fází, přesně jak píšeš, a v klidu se tam s ní logneš.
Autorská citace #91
12.5.2018 08:26 - Nachtrose
Ta nejnovsi verze se mi moc nelibi. Treba tam nejdou delat prasarny se zamykanim registru, jelikoz se dmg sype do decku jako extra karticky.

Jinak je to edice, kterou vozi vsichni. 1st ed. jsem videl jenom na obrazcich.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.076269865036011 secREMOTE_IP: 34.204.177.148