sirien
2.2.2018 18:02
Jarní Dálava 4.-8.5. 2018 (pá-út)
Kdy: pátek 5.5. - úterý 8.5. (státní svátek)

Kdo: všichni vítáni včetně psů a dětí

Chata: Obéza + možno chatky


Chtěli jste víc organizace, tak tady ji máte:

Účast, Auta, Deskovky pište sem
Info pro nováčky
Galerie fotek 2006-20018 - přidávejte fotky :-)

Pozvánku volně přepošlete komukoliv, o kom si myslíte, že to ustojí :-D
Autorská citace #61
23.4.2018 21:14 - Ebon Hand
James Cole: Rozklad (Entropie)***, Síly (Forces)***, život **
Autorská citace #62
24.4.2018 08:49 - Tarfill
Shako píše:
Případně bych možná přivezl nějaké Mouse Guardy, pokud by byl zájem.

Shako, Mouse Guard taky rád zkusím, pokud se to nebude třískat s jinou domluvenou hrou...
Autorská citace #63
24.4.2018 09:11 - Dukolm
Shako píše:
Případně bych možná přivezl nějaké Mouse Guardy, pokud by byl zájem.


Jo zájem tu určitě je. No dost by mě překvapilo kdyby nebyl.
Autorská citace #64
24.4.2018 09:31 - Gurney
Jestli je ještě mícto, tak bych si Mouse Guard taky moc rád vyzkoušel.
Autorská citace #65
24.4.2018 14:57 - sirien
Ohledně postav na mágy:

Rád bych se držel mystických paradigmat (tj. žádné technomágy - ten Cemin minulý techno-bullshiting s léčením počítačů a spravováním zvířátek s EM-životními poli a teleportačními světluškami* bych viděl jako nejzazší hranici)

Možná bych Ebonovi a Nachtovi navrhl lehkou revizi postav?
- Zaprvé koukám že tam máte oba Entropy 3, což mi přijde jako trochu zbytečné dublování
- Zadruhé při 5 hráčích bych vám možná ukrad jednu tečku ze Sfér moci a snížil to na 7 s pouze jednou trojkou (těch 8 bodů sme tam dali když sem měl za to že budete hrát jen 4...)
- Zatřetí Ebone pls připomeň mi co za paradigma si to měl? Církevní anglikán - Celestial nebo Euthanatos, pokud se pamatuju dobře?

Asi se zkuste dohodnout spíš veřejně než abyste mi po jednom posílali PMky (můžeme si na to založit diskusi bokem), protože ty postavy by měly fungovat především společně a měli byste ideálně nějak rozumně dohromady pokrýt všech 9 sfér moci a tak...


* to bylo mimochodem nejen dost cool, ale také hezky to ilustruje pointu - mít teleportaci s tímhle efektem "star trek světýlek" s tím, že ho mystický mág docílí mystickými prostředky s nějakým moderně magickým okecáním má dost jinej feeling než když si to Scotty odkliká na smartphonu a pak to realizuje přes kvantovou smyčku vesmírné lodi na orbitě.
Autorská citace #66
24.4.2018 17:28 - Shako
Tarfill píše:
Shako, Mouse Guard taky rád zkusím, pokud se to nebude třískat s jinou domluvenou hrou...


Právě nějak nemám přehled, co jsou jiné domluvené hry a kdy je případně časové okno.


Všem díky za zájem. Už vím, že když přijedu, tak jednu hru Myšáků určitě dát můžeme, možná i dvě. Alternativně můžu vzít Trail of Cthulhu (gumshoe), ale to je spíš na celý den. Ještě nějaký ten program, co mě donutí přijet. Ne, že bych nemohl hrát celý víkend dělat GM, ale rád bych i něco zahrál.
Autorská citace #67
24.4.2018 17:38 - Tarfill
ppShako píše:
Právě nějak nemám přehled, co jsou jiné domluvené hry a kdy je případně časové okno.

Ono toho taky moc domluveno neni. Sirien hodla hrat Mage ale presny den myslim jeste nepadnul. Nevime taky, jestli prijede Merlin a jestli bude chtit odehrát jeho Evilquest.
Ja jsem schopen v pripade zajmu nabidnout nejakou DnD hru, ale nevim, jak by se to sladilo i s Mouse Guardem apod...
Autorská citace #68
24.4.2018 17:40 - sirien
Jo jinak ohledně toho kdy hrát - já bych si rád s G,D,D&C zahrál naživo naše Gangy, takže otázka je jak tam případně budou moct být GDDC abysme si to nějak srovnali.
Autorská citace #69
26.4.2018 09:04 - Merlin
Tak to vypadá, že ani jarní Dálavu nedáme. Jsou zde nějaké zdravotní a rodinné komplikace.
Autorská citace #70
26.4.2018 09:32 - Naoki
:-(
Autorská citace #71
30.4.2018 09:38 - Demonica
Já počítám že přijedu od pátku do úterý.

Myšáky bych si hrozně ráda zahrála. A Tarfillovo DnD taky. A možná si nachystám Night's Black Agents, ale ještě netuším, jestli to budu stíhat.
Autorská citace #72
2.5.2018 09:02 - Naoki
Ti co jedete v pátek a budete projíždět Budějkami: máte volné místo v autě a kdy cca vidíte že byste tam byli?
Autorská citace #73
2.5.2018 10:38 - Tarfill
Demonica píše:
A Tarfillovo DnD taky.

Demonico, zatím jsi jediná, kdo projevil zájem... z toho teda asi nic nebude... ;-)
Autorská citace #74
2.5.2018 11:50 - Nachtrose
Tarfill píše:
z toho teda asi nic nebude... ;-)


Bude tam dost lidi co nechodi sem, to se jeste vysklada ;-) Jestli bude cas a misto, tak se rad pridam i jinam, nez na magy ;-)
Autorská citace #75
2.5.2018 11:54 - Ebon Hand
Já sice přes Budějky pojedu, ale auto mám beznadějně plné. Pokud někde nevytuhneme cestou, tak bych mohl být okolo šesté na Dálavě.

Ti co tam budou až do úterka, tak prosím upravte množství zásob na prodloužený víkend.
Autorská citace #76
2.5.2018 12:09 - Tarfill
Nachtrose píše:
Jestli bude cas a misto, tak se rad pridam i jinam, nez na magy ;-)

OK, něco si teda radši připravím a uvidíme... ;-)
Autorská citace #77
3.5.2018 18:00 - Demonica
Naoki: Ja uvidim zitra, jestli budu mit misto v aute. Kdyztak bychom te mohli nabrat, nejspis po devate vecer. Pokud mi posles na sebe kontakt, muzu ti dat vedet.
Autorská citace #78
3.5.2018 18:03 - Naoki
Demonico, díky, ale nakonec pojedem spolu s Tarfillem rovnou z plzně :-)
Autorská citace #79
3.5.2018 18:46 - Demonica
Idealni :)
Autorská citace #80
3.5.2018 20:48 - Shako
Nakonec nedorazím, tak to třeba vyjde příště. Myšáky dáme jindy a jinde.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.083656072616577 secREMOTE_IP: 3.238.195.81