Sethi
13.1.2010 17:47
D20 Sraz Jaro 2010
Můj opožděný vánoční dárek Merlinovi, který by radši zemřel, než by založil diskusi =)

Kdy: 30.4. - 2.5. 2010

Kde: Skautská základna Chlebské u Pernštejna u Bystřice u/nad/kolem Pernštejna (budou tam skautky?)

FAQ:
Jaké je GPS?
- 49°28'31"N,16°21'53"E

Smí do areálu psi?
- Ano, ale do toho oranžového se nesmí zvracet.

Jaké je zázemí?
- Dvě chaty s pokoji, vybavená kuchyně, sprchy, záchody, společenská místnost atd... (společenské sprchy?)

Co mám dělat, když se po cestě ztratím?
- Nepropadám panice. Nejprve se optám v okolí a pokud tento způsob selže, volám Merlina na čísle 602 561 587 a doufám, že je ještě schopen artikulovat.

Jsem pič piva, mám si přivézt vlastní nádobu?
- Ano. Nějaké tam jsou, ale prý to znáte.



Účast ohrozitelná lokálním nukleárním konfliktem (jakože Přijedou)
Ajk
Almi
Alnag
Babaj
Beltar
Gurney + StorMCrusher + zbraně + tým + víc zbraní
Hulvatores
Jerson
Jurak
Krtek
Merlin
Nachtrose
Nerhinn (+ Žížala)
Noir
Packa
Pipux
Sathel
Sethi
Sirien

Účast ohrozitelná prakticky čímkoli (jakože Možná Přijedou)
Goran
Karel
Lokken
Meldin

Přijedete na sraz od 30.4. do 2.5. do Bystřice nad Pernštejnem?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Anokladné body17
Možná (50%)kladné body11
Nekladné body10
Autorská citace #81
14.1.2010 16:40 - Merlin
datum je určeno..:) viz záhlaví
Autorská citace #82
15.1.2010 07:33 - Merlin
takže mi přišlo předběžné potvrzení rezervace. pro celou základnu (aby tam teoreticky nebyl nidko další a nedělil se o zázemí) je potřeba min. 19 lidí
Autorská citace #83
15.1.2010 07:38 - Nachtrose
Minimum 19 je podle mne celkem realne cislo. I kdyz stale plati neplytvat zbytecnym optimizmem.
Autorská citace #84
15.1.2010 08:19 - Nachtrose
Merlin: mimochodem, na noveho kafika budes chtit novou temu, nebo to budes psat do stare? ;-)

Jerson: jak to tento sraz vypada s airsoftem? Pokud pozitivne, mozna by jste se mohli nejak spojit s Deathmanem, maji tady u nas taky klub.
Autorská citace #85
15.1.2010 08:30 - Jerson
Když pojedu, a když pojede Ebon, pojedou i zbraně a samozřejmě bude airsoft. Ničemu se nebráním.
Autorská citace #86
15.1.2010 10:54 - Merlin
Nacht: vzhledem k tomu, že jsem odpůrce zakládání topiců, poradím si nejspíš s původním...pakliže mi Ušák nebude chtít zase udělat opožděnou radost (loni jsme měl narozeniny).
Autorská citace #87
15.1.2010 11:30 - Nachtrose
Merlin: proto jsem se ptal, jestli ho budes chtit, ne jestli ho zalozis ;-) Btw. ted nejak nemas zadnej svatek nebo tak neco? :-)
Autorská citace #88
15.1.2010 11:36 - Sethi
Každý pátek bláznů svátek.

Ale přece jen mi přijde, že je na nějaké rozhodování v tomhle směru asi ještě brzy.
Autorská citace #89
15.1.2010 11:49 - Nachtrose
Usatka: proc? jestli ma uz nejaky koncept, tak ho tam muze napsat a muzou se pomalu hlasit lidi. Ja jdu urcite, tebe bych tam taky rad videl, Lotrando s Gabikem by taky meli prijet... A uvidime jeste, co Gurney a Viper. Pripadne se pribere nekdo jinej. Kazdopadne asponja uz bych celkem rad videl nejake ty informace. Postavy na vyber, rasy, classy, lvl, vybaveni atd. Jak psal Merlin, tak Erik s Rebeccou si budou muset nechat randeni maximalne uz tak jenom na kroniky...
Autorská citace #90
15.1.2010 12:34 - Ebon Hand
Destinace na rozumým místě. Zdá se mi to, nebo tam jsou všude kolem samí pole?
Za sebe nemohu říci zda jo, protože někdy v tomhle termínu jedu na loď do Chorvatska.

Nacht: Předvedení východní policií by bylo hodně vtipný, teda pokud by mě ty ogaři tady v Práglu našli. :-)

Eventuelní jehňátko.. vlastní čtyřmetrový rožeň, ale ještě jsem nezkoušel jet sním na střeše dvě stě po dálnici.. Pokud by bylo úplně syrové, tak je celé odpoledne co dělat. Minule jsem v sobotu griloval skoro šest hodin a bylo to tak na hranici toho, kdy ještě po tom výkonu mohu říci, že mě to bavilo, aniž bych sám sobě lhal... |:-)
Ale tyhle věci dořašíme těsně před odjezdem. Bečku bych bral, teda pokud to nebudou ty Uralský chcanky, co tam na východě často točí, nebo močí? :-)
Autorská citace #91
15.1.2010 12:54 - Nachtrose
Ebon Hand píše:
Minule jsem v sobotu griloval skoro šest hodin a bylo to tak na hranici toho, kdy ještě po tom výkonu mohu říci, že mě to bavilo, aniž bych sám sobě lhal... |:-)


Na dalave? Mno jo no, to je cena za skvele kucharske dovednosti. Ale rozhodne moc chutnalo.
Autorská citace #92
15.1.2010 13:11 - Merlin
Nacht: no, já bych taky zase tak nespěchal...4,5 měsíce je dost času i na mě. A to nepočítám to, že mám v hlavě sotva myšlenku velikosti lískovýho oříšku. Navíc, ted to musím nejdřív vymyslet, než napíšu postavy na výběr. viděl bych to tak, že nějaké předběžné informace vypustím do éteru tak zhruba v půli března
Autorská citace #93
15.1.2010 13:12 - Nachtrose
Merlin: tyrane! kdo to tak dlouho vydrzi? :-P
Autorská citace #94
15.1.2010 13:21 - Merlin
to jsem ještě přemýšlel o tom, že bych nic nedělal :) v nejlepším přestat :D
Autorská citace #95
15.1.2010 16:42 - Beny
Merlin jasně nic nedělej, zase by na mě zbyli jen zvukové efekty a to bych už nepřenesl přes srdce -:)))
Autorská citace #96
15.1.2010 16:50 - Nachtrose
Beny:Proc vlastne na tebe posledne nezbylo misto? Nehlasil ses taky popredu?
Autorská citace #97
15.1.2010 17:00 - Deathman
Nachtrose
Mno nevim ked pribalim deku tak sa mi tam vejde tak maximalne P90 ka :D
Autorská citace #98
15.1.2010 17:02 - Nachtrose
Smrtak: zalezelo by na doprave, ale je pravda, ze s autem to z nasi strany vypada blede.
Autorská citace #99
15.1.2010 18:53 - Beny
Nachtrose no přišel jsem pozdě -:)))
15.1.2010 19:37 - Nachtrose
Beny píše:
no přišel jsem pozdě -:)))
Tos hral neco jinyho, nebo ses jen nekde zapomel? Si to uz presne nepamatuju. On Viper hral asi misto tebe, ze?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.077101230621338 secREMOTE_IP: 54.144.233.198