Sethi
13.1.2010 17:47
D20 Sraz Jaro 2010
Můj opožděný vánoční dárek Merlinovi, který by radši zemřel, než by založil diskusi =)

Kdy: 30.4. - 2.5. 2010

Kde: Skautská základna Chlebské u Pernštejna u Bystřice u/nad/kolem Pernštejna (budou tam skautky?)

FAQ:
Jaké je GPS?
- 49°28'31"N,16°21'53"E

Smí do areálu psi?
- Ano, ale do toho oranžového se nesmí zvracet.

Jaké je zázemí?
- Dvě chaty s pokoji, vybavená kuchyně, sprchy, záchody, společenská místnost atd... (společenské sprchy?)

Co mám dělat, když se po cestě ztratím?
- Nepropadám panice. Nejprve se optám v okolí a pokud tento způsob selže, volám Merlina na čísle 602 561 587 a doufám, že je ještě schopen artikulovat.

Jsem pič piva, mám si přivézt vlastní nádobu?
- Ano. Nějaké tam jsou, ale prý to znáte.



Účast ohrozitelná lokálním nukleárním konfliktem (jakože Přijedou)
Ajk
Almi
Alnag
Babaj
Beltar
Gurney + StorMCrusher + zbraně + tým + víc zbraní
Hulvatores
Jerson
Jurak
Krtek
Merlin
Nachtrose
Nerhinn (+ Žížala)
Noir
Packa
Pipux
Sathel
Sethi
Sirien

Účast ohrozitelná prakticky čímkoli (jakože Možná Přijedou)
Goran
Karel
Lokken
Meldin

Přijedete na sraz od 30.4. do 2.5. do Bystřice nad Pernštejnem?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Anokladné body17
Možná (50%)kladné body11
Nekladné body10
3.5.2010 18:09 - Jerson
Lidé obvykle používají Rajce.net - má i vlastní prográmek, který se dá stáhnout a s jeho pomocí snadno nahrávat fotky. Na zmíněném odkazu taky nevidím nic.
3.5.2010 18:56 - Deathman
Tak teraz to skusam dat este na rajce.

Co je to MU ?

Ma to 720 MB dohromady
3.5.2010 19:28 - sirien
Nerhinn píše:
Po pravdě, kdyby to bylo stejné jako podzimní Dálava, tak na příští už bych nejela.

Copak Ti na podzim tak vadilo?

Jerson píše:
Asi se to objeví i na fotkách, ale myslím, že tím nebyl nadšen nikdo. A nemluvím o jeho sáhodlouhých a opakovaných citacích Pulp Fiction.

Citace z PF byly naprosto vpohodě, ale to se těžko vypráví člověku, který nemá rád Tarantina, no.
Jinak to raní vystoupení mě popravdě docela dost pobavilo... i když uznávám, že svůj podíl na tom mohla mít skutečnost že jsem byl tou dobou vzhůru ke dvaceti hodinám a přes noc jsme s Aikem rozhodně nepili čistou vodu...
Nicméně mi to i tak nepřijde nijak děsný... nejsme v USA abysme se tvářili svatouškovsky, sem tam to prostě někdo s ethanolem kapku přežene, no. Taky se mi to párkrát stalo.


Každopádně sraz byl pohodovej, ze čtyř dnů sem si udělal tři s jednim čtyřicetihodinovym, během kterého jsem stihl dvě celá a jedno načaté RPG, dvakrát airsoft, suprový noční sedánek před deštěm, který ukázal úchvatnou multifunkčnost noirem testovaného grilu (u mě má 10/10), sníst asi třičtvrtěkila masa... a tak.
Jenom lituju toho že jsme se nedostali k dohrání těch hunterů, takhle to vyznělo hrozně do ztracena, ale snad jindy.
3.5.2010 19:37 - Deathman
Mno jo ale aspon sme v Hunteroch prezily :)

http://deathman.rajce.idnes.cz/D20_Sraz_Jaro_2010/

Login D20
Heslo kostka
3.5.2010 19:52 - sirien
teda, některé scény jsou zdokumentované skoro jak trhané video... :)
3.5.2010 19:56 - Deathman
Mno jo mal som tazky prst na spusti.
Radsej spravit viac fotiek, potom je vacsia sanca ze sa aspon zopar podari.
3.5.2010 21:05 - Nerhinn
sirien píše:
Copak Ti na podzim tak vadilo?
Moc lidí, moc dlouho, moc zima?
Ne, taková tragédie to nebyla. Ale vláčet se pět a půl hodiny se štěnětem na krku a batohem se zimním vybavením pro jednoho a půl na zádech je prostě tak velké mínus, že by to potřebovalo větší pozitiva. A co já vím, třeba to byla jen moje vina, že jsem se tam nudila a mrzla... ale prostě znova to absolvovat se mi nechtělo. Zatímco teďka věřím, že se to prostě nějak blbě sešlo a dám tomu druhou šanci.
3.5.2010 21:09 - noir
Mé hodnocení: Byla to moje první akce s d20 a byl bych rád, aby nebyla poslední. Fajn lidi, pohodová atmosféra, parádní hraní. Jen příště tolik nepodcením přípravu a líp se vyspím.
Hrál jsem jen dvě hry, ale bavil jsem se stejně dobře i při pozorování jiných.
Poděkování: Sethi za bezpečnou, ale rozhodně ne nudnou dopravu. Almimo za extrovertství. Alnagovi za introvertsví. Nerhinn za skvělý výběr hudby. Sirienovi za Huntery, ve kterých jsem poprvé navštívil WoD, místo, kde bych určitě žít nechtěl. Všem spolu- i protihráčům za bezchybného Kafíka. Krtkovi a spol. za ukázku toho, jak neuvěřitelné jsou hranice schopností lidských ledvin. Pipuxovi za to, jak dokonale dokázal splynout s atmosférou skautské základny a tři dny vydržel držet bobříka mlčení. A na konec, ale vlastně především - Merlinovi a jeho týmu za pořádání.
3.5.2010 21:46 - sirien
Nerhinn píše:
Ale vláčet se pět a půl hodiny se štěnětem na krku a batohem se zimním vybavením...

dej prostě vědět a svez se s někym autem, z Prahy jezdim tradičně já a Ebon, minule jel Pjotr a ještě někdo, kromě toho jezdí ještě Sethi...

(z toho co píšeš mám takové podezření že by se Ti v zimě na Dálavě možná líbilo paradoxně i víc)
3.5.2010 22:51 - Gurney
Sraz byl perfektní, strašně rád jsem si konečně po dlouhé době zahrál sw coby hráč, dozvěděl se něco o Esoteroristech, absolvoval hodně zajímavou teoretickou diskuzi s Almim a Merlinem, ... Jako jediné negativum bych uvedl okolnosti které mi zabránily dojet už ve čtvrtek a zhlédnout Krtkovo vystoupení :D (btw můžete mi třeba do PM někdo vysvětlit co Jersona tak šokovalo? jestli tam prostě pobíhal a vyřvával z hlášky z Pulp Fiction tak mi to přijde docela vtipný... popravdě už mi přišly vtipný MNOHEM drsnější věci).

Jinak fotky jsou hustě dokumentární, jak National Geographic, doporučuju především sérii 0594 až 0605

Nerhinn píše:
Po pravdě, kdyby to bylo stejné jako podzimní Dálava, tak na příští už bych nejela.

Ne že by Dálava nebyla fajn, ale jarní d20 srazy u mě zatím vyhrávaj, taková lepší atmosféra.
3.5.2010 23:06 - sirien
Hlášky z Pulp fiction citoval ve čtvrtek večer když sme seděli venku nad pivkem a kecali. Jerson naráží spíš na to, že to chlapec trochu přehnal a když sme s Aikem jeli přes noc tak ho Aik ráno vzbudil a Krtek to trochu nedal (ale zato sám sobě trochu dal, resp. dolil) tak sme pak radši s Merlinem ztáhli z jeho dosahu hrnky a nože, zatímco se krtek snažil asi na pětkrát zvednout a pak odmítal jít spát, no... nic víc.
3.5.2010 23:20 - Merlin
Smrták: proč proboha fotíš sekvenčně ležícího člověka??????? Na tom foťáku to jde vypnout..vážně
4.5.2010 00:00 - Gurney
Tak to je v poho, já čekal co strašnýho neproved :)
4.5.2010 00:13 - Deathman
Merlin

Ja to mam nastavene tak ,ze cim dlhsie drzim tim dlhsie fotim.

Iba za stav krtka som mohol tak trosku ja a nemal som este istu ruku o druhej hodine poobede [aj tak som Munchkina vyhral :)].

Ako som hovoril fotky som nepreberal vobec, rovno z karty som dal uploadnut podla datumu vsetko.
Cize je tam urcite hromada opakovanych zaberov.
4.5.2010 00:21 - Merlin
Gurney: ne..nebylo to nic strašnýho..jen tatranský čaj-nucený spánek-kocovina-morální kocovina.

naštěstí mám s lidma v tomto stavu svou zkušenost z práce, tak jsem si nakonec poradil

deathman: já vím..jen..hmm..série čtyř fotak spícího Krtka a pak jeho bot..je legrační
4.5.2010 00:23 - Deathman
Mno jo to sekvencne fotenie je zlozvyk z Airsoftu.
Tam ked nastavim na single shot tak, je vacsina zaberov spatna.
4.5.2010 07:23 - Jerson
Deathman píše:
Mno jo to sekvencne fotenie je zlozvyk z Airsoftu.
Ale ani jednu fotku z airsoftu jsi nevyrobil :-/ Příště si opravdu budu muset vzít kameru v brýlích.
4.5.2010 10:45 - Deathman
Mno jo ale doma v mojom Airsoftovom time fotim prevazne iba ja.
Odtial ten zlozvyk.
6.5.2010 08:27 - Nachtrose
takova zvedava: jakeej nick tu ma vlastne Michal ( hral s nama treba huntery )? Mam pocit, ze mi Jerson rikal, ze Lokken a pak jsem zjistil, ze Lokken je nekdo jinej. A mam takove divne deja vu, ze na dalave to melo stejny prubeh.
6.5.2010 08:58 - Jerson
Fakt jsem říkal, že Michal je Lokken? To mi muselo na jazyk přijít něco úplně jiného. Michal tu momentálně vystupuje jako "A15".

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.085844039916992 secREMOTE_IP: 44.221.43.88