Sethi
13.1.2010 17:47
D20 Sraz Jaro 2010
Můj opožděný vánoční dárek Merlinovi, který by radši zemřel, než by založil diskusi =)

Kdy: 30.4. - 2.5. 2010

Kde: Skautská základna Chlebské u Pernštejna u Bystřice u/nad/kolem Pernštejna (budou tam skautky?)

FAQ:
Jaké je GPS?
- 49°28'31"N,16°21'53"E

Smí do areálu psi?
- Ano, ale do toho oranžového se nesmí zvracet.

Jaké je zázemí?
- Dvě chaty s pokoji, vybavená kuchyně, sprchy, záchody, společenská místnost atd... (společenské sprchy?)

Co mám dělat, když se po cestě ztratím?
- Nepropadám panice. Nejprve se optám v okolí a pokud tento způsob selže, volám Merlina na čísle 602 561 587 a doufám, že je ještě schopen artikulovat.

Jsem pič piva, mám si přivézt vlastní nádobu?
- Ano. Nějaké tam jsou, ale prý to znáte.



Účast ohrozitelná lokálním nukleárním konfliktem (jakože Přijedou)
Ajk
Almi
Alnag
Babaj
Beltar
Gurney + StorMCrusher + zbraně + tým + víc zbraní
Hulvatores
Jerson
Jurak
Krtek
Merlin
Nachtrose
Nerhinn (+ Žížala)
Noir
Packa
Pipux
Sathel
Sethi
Sirien

Účast ohrozitelná prakticky čímkoli (jakože Možná Přijedou)
Goran
Karel
Lokken
Meldin

Přijedete na sraz od 30.4. do 2.5. do Bystřice nad Pernštejnem?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Anokladné body17
Možná (50%)kladné body11
Nekladné body10
29.4.2010 12:14 - Merlin
Keg v autě, aji s chlaďákem. Já se hrdě přiznám, že ambice nemám vůbec žádný :) Obvykle mám problém v tom, že se mé chutě nestřetnou s cizími, takže bych se dovolil distancovat :) do nějakých větších akcí bych se nepouštěl
29.4.2010 12:17 - Sethi
Nehovořím jazykem tvého kmene.

Ale jinak dobře, postarám se o sebe. Už jsem velká holka a dokážu si sama zavázat tkaničky.
29.4.2010 12:24 - Merlin
čemu nerozumíš?
29.4.2010 12:31 - Sethi
První větě. Odhadla jsem, že hovoříš o tom, že je bečka s pivem už naložená do vozu a to včetně chladícího tentononce, ale je to takový... slepý odhad, řekla bych.
29.4.2010 12:31 - pipux
Keg bude patrně bečka, že :)
29.4.2010 12:38 - Merlin
Ušák: jo..keg, štěně, bečka, sud...
29.4.2010 13:57 - Meldin
Ahoj, měl by někdo zájem o místo v autě z Prahy v pátek odpoledne? Vracel bych se v sobotu večer zpátky. Jestli ano, tak napište.

P.S.: za dopravu nic nechci
29.4.2010 14:35 - noir
Meldin: Beltar projevoval zájem.
29.4.2010 14:38 - sirien
Merlin píše:
většinou, když mu oznámím, že právě přišel o svůj 276 bod

...to je obdoba hlášky mého táty "mě je to teda jedno, jeď si jak chceš, ale tu pokutu si zaplatíš sám / ale já bych se zrovna tady na tvym místě zamyslel, proč tu všichni s místní spztkou jedou pomalu..." ?

Ušatá™ píše:
Dokonce drze přiznám, že mám především pochyby o těch předpokladech.

...a to se u mě doma s kuchyní tak kamarádíš...

noir píše:
Beltar projevoval zájem.

jede dneska se mnou
29.4.2010 15:52 - Sethi
Vidím zásadní rozdíl mezi otravou čtyř jedinců ve městě a dvaceti jedinců v divočině. Nevadí mi dělat pokusy na malém množství hráčů, ale takhle ve velkém to riskovat nebudu.
2.5.2010 20:39 - Jerson
Tak co, jak jste dojeli a jaké máte dojmy? Z mé strany jsou vesměs pozitivní, na plusové straně jedno RPG, dvě deskovky, jedna karetní hra, dva airsofty, pohodoví lidé, teplá sprcha, jídlo na grilu.
Na mínusové straně ztracený zásobník (čímž mám namysli spíše to, že jsem po mnoha zkušenostech měl tušit, že v nezapnuté kapse nevydrží a Aik - píše se to tak? - by byl o tři stovky bohatší), šíleně vrzající podlaha v chatce (nevzbudila mě, jen byla nepříjemná na poslech) a nepříjemná chvíle s Krtkovo vystoupením.

Celkově velmi dobré. Jen škoda, že nemáme společnou fotku.
2.5.2010 20:49 - Nachtrose
Jerson píše:
Jen škoda, že nemáme společnou fotku.


To je pravda. :-(

Jinak z me strany hezky sraz. Vyborne jsem si zahral a pokecal. Spoznal zase par novych lidi v reale. Jedine, co bych tomu vytknul ja, ze by mohl byt aspon o den delsi ;-) A na podzimni Dalavu se mnou muzete pocitat temer na jisto.
2.5.2010 21:27 - Merlin
Ahoj vši :) Chtěl bych taky poděkovat za hezký sraz...mám většinou jen pozitivní dojmy :) zahrál jsem si docela dost her a to jak deskových, tak karetních a RPG. Zúčastnil jsem se mise Omegy i Kafíka a s obojím byl navýsost spokojen. Na základně nevznikla škoda a úklid taky nebyl takový problém...nasral jsem pár lidí a podal informaci o svém ex-apendixu (nebo jak se to píše)...jediný zápor je, že hranice stála zbytečně...:). A závěr? Nikdo mi nic neukradl...myslím tím především den :D
A neradujte se...plánuju vás oblažit i a Dálavě
2.5.2010 21:29 - StorMCrusher
Fakt bezva srázek, štve mě jen, že sme mohli dorazit až v sobotu... Ale pěkně sem se vyřádil na softíku, konečně poznal pořádnou tlupu stejných RPG nadšenců, zahrál si SW za ARC troopera a rozstřílel s ním hlavního enemy bose toho sezení hodem 10d8 na dmg!!(co víc si může člověk přát? :D ).

Jen mě tak ještě napadá, kdy bude další podobná akce?
2.5.2010 21:32 - Nerhinn
Na sraz se mi původně nechtělo, jela jsem tam jen proto, že jsem to přislíbila a nechtěla porušit slovo. Po pravdě, kdyby to bylo stejné jako podzimní Dálava, tak na příští už bych nejela. Ale až na pětiminutový záchvat paniky těsně po mém příjezdu jsem se celou dobu výborně bavila a užila si to, jako už dlouho ne. Bylo to prostě výborné! :)
A díky všem spoluhráčům, prima spolubydlícím a všem laskavým lidem, kteří tolerovali Žížalu. Zvláštní díl pak Sethi za odvoz :)
(dva smajlíky na příspěvek. Brr. Ale tak tady to sedí)
2.5.2010 21:33 - Nachtrose
StorMCrusher píše:
Jen mě tak ještě napadá, kdy bude další podobná akce?


Vsechno dulezite info najdes zde: D20 sraz podzim 2010
2.5.2010 21:34 - Nachtrose
Nerhinn: Zizala byla takovej rozkosnej nuchnavej polstarek s nozickama :-) Jen skoda, ze jsem nemel piskoty.
2.5.2010 21:53 - noir
Když jsem doma řekl, že na "dračáku" byla žížala s huňatýma ušima, obě děti se rozhodly, že příště jedou taky.
3.5.2010 07:38 - Merlin
Jak to tak bývá, při úklidu jsem objevili černý šátek s hnědým potiskem zvící velikosti fotbalového hřiště....je u mě.
3.5.2010 08:46 - Sethi
Bývorné. Nenašel se hluchý moment, v podstatě jsem jela na doraz mezi plným provozem a totálním vyčerpáním.

Děkuji všem.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.087990999221802 secREMOTE_IP: 3.90.187.11