Sethi
13.1.2010 17:47
D20 Sraz Jaro 2010
Můj opožděný vánoční dárek Merlinovi, který by radši zemřel, než by založil diskusi =)

Kdy: 30.4. - 2.5. 2010

Kde: Skautská základna Chlebské u Pernštejna u Bystřice u/nad/kolem Pernštejna (budou tam skautky?)

FAQ:
Jaké je GPS?
- 49°28'31"N,16°21'53"E

Smí do areálu psi?
- Ano, ale do toho oranžového se nesmí zvracet.

Jaké je zázemí?
- Dvě chaty s pokoji, vybavená kuchyně, sprchy, záchody, společenská místnost atd... (společenské sprchy?)

Co mám dělat, když se po cestě ztratím?
- Nepropadám panice. Nejprve se optám v okolí a pokud tento způsob selže, volám Merlina na čísle 602 561 587 a doufám, že je ještě schopen artikulovat.

Jsem pič piva, mám si přivézt vlastní nádobu?
- Ano. Nějaké tam jsou, ale prý to znáte.



Účast ohrozitelná lokálním nukleárním konfliktem (jakože Přijedou)
Ajk
Almi
Alnag
Babaj
Beltar
Gurney + StorMCrusher + zbraně + tým + víc zbraní
Hulvatores
Jerson
Jurak
Krtek
Merlin
Nachtrose
Nerhinn (+ Žížala)
Noir
Packa
Pipux
Sathel
Sethi
Sirien

Účast ohrozitelná prakticky čímkoli (jakože Možná Přijedou)
Goran
Karel
Lokken
Meldin

Přijedete na sraz od 30.4. do 2.5. do Bystřice nad Pernštejnem?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Anokladné body17
Možná (50%)kladné body11
Nekladné body10
27.4.2010 16:16 - noir
Dva grily jsou lepší než jeden!
27.4.2010 16:31 - Jerson
StorMCrusher píše:
Ale ted vážně, asi ji vezmu a k tomu ještě AK-74 a MP5-NAVY kdyby bylo málo zbraní. Bohužel se tam ale dostanu jen ze soboty na neděli- přijedu ještě s Gurneyem, Mirou a JimmyThiefem. Mohli by ste teda pls naplánovat nějakej ten softík třeba v sobotu kolem 16.00, at si můžem taky zahrát?

Sobota v půlce odpoledne je nepraktická, nemůžete přijet už dřív? Nicméně pokud to nepůjde, tak holt bude střílení v sobotu odpoledne, jen nevím, jestli někdo raději nedá přednost RPGčku.

My tam budeme od čtvrtka, takže si určitě zahrajeme už v pátek, nicméně dvě hry ve dvou dnech nejsou problém. Máš k těm zbraním taky brýle? Já mám jen ty obyčejné.
27.4.2010 21:21 - Gurney
Jerson píše:
jen nevím, jestli někdo raději nedá přednost RPGčku.

M60, AK 47 nebo RPG ? Těžká volba, obzvlášť v sobotu odpoledne :)
27.4.2010 22:01 - Merlin
Takže...Přerov na místo dorazí mezi 18-19. Pokud budete dřív..počkejte, nebo si v nedalekých hospůdkách dejte něco dobrýho :D
27.4.2010 23:07 - Jerson
Gurney píše:
M60, AK 47 nebo RPG ?
Já volím Steyera :-)
27.4.2010 23:53 - Nachtrose
medicina zda se pomalu zabirat, tak to s mou ucasti vypada kousek lepe. Jen misto puvodne planovaneho ctvrtka dorazim asi az v patek.
28.4.2010 10:05 - Deathman
Mno a se mnou to vypada absolut blede jestly nedoleti mimozemstani a kousek mne nehodi tak urcite neprijdu :)

Skratka a dobre s mojim orientacnim smyslem dezdem sfetovane zizaly tam sam netrefim :)
28.4.2010 10:09 - noir
A odkud vyrážíš?
28.4.2010 10:17 - Nachtrose
sak pojed se mnu, ne?
28.4.2010 10:19 - Merlin
Deathman: trefíš...není to takový problém. Když dojedeš do Nedvědic vlakem, někdo tě vyzvedne.

Jinak beru nějaké deskovky i kartovky (diplomacii raději neberu, Alnag ji stejně nemá rád :D a když tam nebude Lotrando, nebude tak legrační hláška "Udělejte něco nestandartního, něco co by nikdo normálně neudělal...prostě náhodný krok. Alnaga trefí šlak")
28.4.2010 10:26 - Deathman
No ja osobne disponuji karetnima
Bang! {Fistfull of Cards/High Noon} {To ma tady snad kazdy :D}
Citadela
Munchkin {Toto je nebezpecne u ovinenich ludi, minule sme hraly pri tequile a pive skoro 4 hodiny jedno kolo bo sme si furt robily zle}

Nachtrose píše:
sak pojed se mnu, ne?


No to by taky slo ale pak zmeskam prvni uzasni den seznamovani a budu se tam citit cize.
Aj ked budeme met aspon lokalne zastupeni ve vecsim poctu a mozna mna neco nesezere hned jak dojdu :D
Takze uz si zdravy ? :)
28.4.2010 10:34 - Nachtrose
Smrtak: ofic zacatek je stejne az patek. Ale pokad chces jet uz stvrtek... mno, uvidime. Kuknu spoje. Najlepsi by ale bylo, keby si mel k dispozicii auto ;-)
28.4.2010 11:02 - Deathman
Nj a k nemu i ridicak :}
Sem jeden z mala ludi co ho stale nema

Takhle jestli pujdeme uz v stvrtek tak by sme sabotovaly patek bo by nebylo co pit :D
V patek {Ktery ted zni pravdepodobnej, aspon sa stihnem rozlucit z rodinou a rozdelit me materialni statky}jak rano ci poobede chces vyrazit ?

Btw mam brat fotak anebo mi ho omlatite o hlavu ?
28.4.2010 11:44 - Nachtrose
poad sa pojede v patek, rad bych vyrazil doobeda/rano. a co sa fotaku tyka, klidne vem.
28.4.2010 12:00 - Deathman
Tak jo jelikoz hlasily docela teple pocasi
Co usetrim na vahe spacaku pridam na vahe fotaku :)
{A popripade Tatranskeho caju i kdiz v takem poctu bude asi treba dve lahve :P}
28.4.2010 12:24 - Nachtrose
jelikoz mam az do nedele atb, ta sa ma tyka caj max. sackovy :-(
28.4.2010 12:25 - Sethi
Přítomnost fotoaparátů ve mně budí iracionální agresivitu, především jsou-li namířeny mým směrem.

Tak jako abych varovala.
28.4.2010 12:33 - Merlin
Tak..foťák si jako klidně vezmi...ale pokud mě vyfotíš jak bliju do toho oranžovýho, ukážu ti jak se profesionálně vytahuje film či karta těsně po policejním zákroku ....
28.4.2010 12:35 - Deathman
Ušatá™

Tak nejak som to odhadol klasicky archetyp co poznam z Anime srazov.

Ale 2 fotky za sekundu s bleskom ta snad zbrzdia dost aby som stihol uniknut. XP

Edit: Co je to to oranzovy ?
28.4.2010 12:47 - A15
Jen pro upřesnění, páč nemám vhodný cyberware na cesty: základna jsou ty 3 chalupy na sever od Chlébského (alespoň mapa to tak ukazuje)? Tj. odbočka vlevo je až za zatáčkou, nikoliv ta na konci dědiny?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.090243101119995 secREMOTE_IP: 3.235.249.219