Sethi
13.1.2010 17:47
D20 Sraz Jaro 2010
Můj opožděný vánoční dárek Merlinovi, který by radši zemřel, než by založil diskusi =)

Kdy: 30.4. - 2.5. 2010

Kde: Skautská základna Chlebské u Pernštejna u Bystřice u/nad/kolem Pernštejna (budou tam skautky?)

FAQ:
Jaké je GPS?
- 49°28'31"N,16°21'53"E

Smí do areálu psi?
- Ano, ale do toho oranžového se nesmí zvracet.

Jaké je zázemí?
- Dvě chaty s pokoji, vybavená kuchyně, sprchy, záchody, společenská místnost atd... (společenské sprchy?)

Co mám dělat, když se po cestě ztratím?
- Nepropadám panice. Nejprve se optám v okolí a pokud tento způsob selže, volám Merlina na čísle 602 561 587 a doufám, že je ještě schopen artikulovat.

Jsem pič piva, mám si přivézt vlastní nádobu?
- Ano. Nějaké tam jsou, ale prý to znáte.



Účast ohrozitelná lokálním nukleárním konfliktem (jakože Přijedou)
Ajk
Almi
Alnag
Babaj
Beltar
Gurney + StorMCrusher + zbraně + tým + víc zbraní
Hulvatores
Jerson
Jurak
Krtek
Merlin
Nachtrose
Nerhinn (+ Žížala)
Noir
Packa
Pipux
Sathel
Sethi
Sirien

Účast ohrozitelná prakticky čímkoli (jakože Možná Přijedou)
Goran
Karel
Lokken
Meldin

Přijedete na sraz od 30.4. do 2.5. do Bystřice nad Pernštejnem?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Anokladné body17
Možná (50%)kladné body11
Nekladné body10
22.4.2010 09:10 - Nachtrose
Jerson píše:
Tedy, po zkušenostech z posledního srazu, pokud nebudeš úplně zdráv a pojedeš, tak se od tebe budu raději držet v odstupu, aniž by v tom bylo něco osobního.


Neboj, budu se snazit chovat podobne. Pri nejhorsim si skusim sehnat nejakou Jacksonku ( rousku ) ;-)
22.4.2010 09:13 - noir
Almi prý taky ulehl. A právě jsem slyšel od kolegů zpravodajců, že prý se středními Čechami žene jakási blinkací/průjmová viróza...
22.4.2010 09:19 - Nachtrose
Noir: ze ktere strany prichazi? Moje pritulkyne se za posledni tri dny uz temer vyzvracela z podoby. Pomineme li dalsi vesele priznaky jako je temer nemoznost dychat, kasel na roztrhani plic atd...
22.4.2010 09:31 - noir
Nachtrose: Víc jsem nezaslechl, ale asi za hoďku si kolegyně bude povídat s hlavním hygienikem, tak třeba budu vědět víc :o)
22.4.2010 09:31 - Merlin
No..máte týden na uvedení do použitelného stavu :)...jinak doporučuji promazávat alkoholem
22.4.2010 09:37 - Nachtrose
Alkoholem mohou preventivne promazavat pouze ti, kteri jeste nenastoupili medikamentalni lecbu.
22.4.2010 09:42 - Jarik
aneb.. rozdil mezi prevenci a lecbou :D
Ja jsem tedy zatim pro prevenci :D
22.4.2010 09:43 - Merlin
To jsou již vyvrácené fámy...pouze na některé léky je zakázáno pít alkohol. na ostatní je to jen nedoporučeno
22.4.2010 09:44 - Jerson
Už zase střevní chřipka? Posledně s ní jel Ebon a vydržel jeden večer. A já si užil poslední noc po srazu, měla tak čtyřicet hodin.
Takže tyhle srandy zlikvidujte už doma.
22.4.2010 09:46 - Nachtrose
Merlin: je pravda, ze jeste nemam antibiotika, kterazto se pry na preventivni lecbu nepredpisuji, ale mam treba horky napoj ( Solmuctol tusim ), pri jehoz uzivani bych se mel pry vyhybat i slunicku...
22.4.2010 09:49 - Nachtrose
Jerson: minimalne te strevni varianty se odemne obavat nemusis ;-)
22.4.2010 14:54 - sirien
noir píše:
A právě jsem slyšel od kolegů zpravodajců, že prý se středními Čechami žene jakási blinkací/průjmová viróza...

hh. Tu sme měli v Praze asi před měsícem, takřka 100% infekčnost při dotykovém styku s nakaženou osobou, asi den až dva inkbačka, následně jeden až dva dny fakt pekla a další den se probudíš vyčerpanej, ale úplně zdravej.
Ebon to měl na zimní Dálavě, já si to slíznul první dva dny na dovolený v Itálii.
23.4.2010 21:33 - Alnag
Sirien píše:
u sme měli v Praze asi před měsícem


Vůbec tady v Praze je to takový hustý. Všechno tu máme první. Střevní chřipku. Mor. Ebolu a tak... :D
25.4.2010 19:27 - Sosáček
Sethi, povidej nam o tech spolecenskych sprchach.
25.4.2010 19:43 - Sethi
Až po akci, ne? Nikdy jsem na tom místě nebyla.
25.4.2010 21:57 - Merlin
Co je po tom Tamtomu chlápkovi, když tam nejede...kašli na něj

Jinak, tenhle víkend jsem tam byl. Počasí vyšlo, sprchy fungují, záchody záchodí, chaty jsou použitelné, ohniště ohní, prodlužku na bečku vezmu...
25.4.2010 22:04 - Sethi
Máte mou plnou pozornost, četníku. Povídejte nám o zombíkách.
25.4.2010 22:09 - Merlin
Hele...vyzkoušel jsem si přednášku na téma Trestně právní zodpovědnost zombie...a ujala se
25.4.2010 22:13 - Sethi
Taky jsem sbírala materiál. Jenže všichni mí známí jsou úchylové a fandí zombíkům. Nemám to s nimi lehké.
25.4.2010 22:41 - pipux
Merlin píše:
Hele...vyzkoušel jsem si přednášku na téma Trestně právní zodpovědnost zombie...a ujala se

Přednášku? Řešení bych viděl na jednu větu: kognitivní test, a jestli bude pozitivní, zodpovědnost na něj.

To ale neznamená, že nejsem zvědav, s čím příjdeš.

Ušatá™ píše:
Taky jsem sbírala materiál.

Ty taky?

----------------

Jinak, kdo všechno bude co přednášet?
Že bych si taky něco vymyslel? ... no ... hmmm :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.087502956390381 secREMOTE_IP: 52.55.55.239