Sethi
13.1.2010 17:47
D20 Sraz Jaro 2010
Můj opožděný vánoční dárek Merlinovi, který by radši zemřel, než by založil diskusi =)

Kdy: 30.4. - 2.5. 2010

Kde: Skautská základna Chlebské u Pernštejna u Bystřice u/nad/kolem Pernštejna (budou tam skautky?)

FAQ:
Jaké je GPS?
- 49°28'31"N,16°21'53"E

Smí do areálu psi?
- Ano, ale do toho oranžového se nesmí zvracet.

Jaké je zázemí?
- Dvě chaty s pokoji, vybavená kuchyně, sprchy, záchody, společenská místnost atd... (společenské sprchy?)

Co mám dělat, když se po cestě ztratím?
- Nepropadám panice. Nejprve se optám v okolí a pokud tento způsob selže, volám Merlina na čísle 602 561 587 a doufám, že je ještě schopen artikulovat.

Jsem pič piva, mám si přivézt vlastní nádobu?
- Ano. Nějaké tam jsou, ale prý to znáte.



Účast ohrozitelná lokálním nukleárním konfliktem (jakože Přijedou)
Ajk
Almi
Alnag
Babaj
Beltar
Gurney + StorMCrusher + zbraně + tým + víc zbraní
Hulvatores
Jerson
Jurak
Krtek
Merlin
Nachtrose
Nerhinn (+ Žížala)
Noir
Packa
Pipux
Sathel
Sethi
Sirien

Účast ohrozitelná prakticky čímkoli (jakože Možná Přijedou)
Goran
Karel
Lokken
Meldin

Přijedete na sraz od 30.4. do 2.5. do Bystřice nad Pernštejnem?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Anokladné body17
Možná (50%)kladné body11
Nekladné body10
18.4.2010 01:15 - Felouen
Já nakonec nejedu, potřebuji ten víkend kvůli uni.
18.4.2010 09:03 - Jerson
Kvůli čemu?
Jo, a napište mě do "určitě", pokud současně přeřadíte i Siriena a Packu.
18.4.2010 09:23 - Naoki
uni = university (pokud nejsi američan, kde uni = unibrow, ale nemyslím si, že to je oč tu teď běží :) )
18.4.2010 09:59 - Sethi
Jerson píše:
Jo, a napište mě do "určitě", pokud současně přeřadíte i Siriena a Packu.


Drze jsem váš všechny přepsala, místo abych se každého zvlášť ptala, jestli chce být přeřazen a pak na základě získaných dat zjišťovala, zda smí být přeřazení provedeno.
18.4.2010 10:24 - Jerson
Ušatá - přesně tak jsem to také napsal. Podmínka se týkala pouze ,toho, že máme být ve stejné skupině, nikoliv toho, že se máš ptát jich :-)
Přijedu a se mnou přijde ... no, když ne zákon, tak lidé se zbraněmi, ochotou hrát RPG (a zaplatit za pobyt rozumnou částku, aby měl Merlin radost :-) I když technicky budu já ten, kdo přijede s někým.
18.4.2010 10:31 - Sethi
Jestli ty mi to trochu nekomplikuješ...
18.4.2010 11:28 - Hrngz
Felouenka ma unibrow?
18.4.2010 12:33 - sirien
mimochodem, kolik že za to bude Merlin chtít, ať si udělám rozpočet?

A pokud počítám dobře, tak mám v autě Jerse a Packu, čímž mi tam zbývá z Prahy jedno volné místo (resp. teoreticky dvě, ale to je jako vždy na vaší domluvě kolik budete chtít mít vzadu místa...)
18.4.2010 14:15 - Merlin
sirien: merlin nechce nic :) nicméně správce chce tuším 90 na noc (možná 100, si nepamatuju). Merlin bude chtít jen podíl na bečku od lidí co budou pít...tj. když nás bude 10, budu chtít 120 od kusu a je mi jedno co vypijou. když budem dva...tak se holt podělíme a budem vypadat jak čunata
19.4.2010 14:55 - sirien
Tak to volné místo je v tahu, Sathel pojede.
20.4.2010 21:40 - Jarik
tak jsem se Vam prave dostal do dilematu.
Zda Vas na Srazu nenavstivit :)
Mam sice mozny program v Praze, ale mohl bych jet za bratrem do Rican u Brna... a pak Vas v sobotu prekvapit. Minimalne na otocku :)

Kdo je proti, necht se ozve hned nebo at mlci navzdy :D
20.4.2010 22:24 - Sethi
Dvě věci.

Bude někdo brát kytaru, na kterou by i hrál? V takovém případě bych uvažovala o přivezení druhé. Sama ji ale brát nebudu.

No a tu druhou jsem už stihla zapomenout. Tak zase jindy.
21.4.2010 05:48 - Beltar
To Jarik:

Prej bratr, na to ti tu nikdo neskočí. Určitě zase nějaké studentky. Koukej přiject a vzít je sebou.
21.4.2010 08:00 - Merlin
Možná, podle nálady budu mít možná na místě srazu odborně laickou přednášku s debatou na téma: Trestně právní zodpovědnost zombie. Jste srdečně zváni.
21.4.2010 08:01 - Jerson
Hm, osobně bych řekl, že dívkám poměr 1:5 případně 1:6 obvykle vyhovuje, nebo se pletu?
21.4.2010 08:10 - Jarik
Jerson: a prekvapeni na zaver.
Je jedno, zda ten pomer je v jejich nebo opacny prospech. :)

Beltar: kdyz to vidis takhle,... tak nic nebude :D
21.4.2010 08:48 - Almi
Jarik: Nelakuj a koukej se ukázat. Minimálně proto, ať víš, o cos přišel... :o))

Merlin: Koukám, že tě minule přijímání do disidenstského kroužku očividně zaujalo, že? :o))
21.4.2010 08:51 - noir
Jarik: Když vezmeš nějaký dobrý alkohol, rozhodně přijeď...
21.4.2010 08:57 - Sethi
Jerson píše:
Hm, osobně bych řekl, že dívkám poměr 1:5 případně 1:6 obvykle vyhovuje, nebo se pletu?


Mluvíš o věku nebo o počtu?
21.4.2010 09:12 - Jerson
Ušatá™ píše:
Mluvíš o věku nebo o počtu?

Nenapadá mě žádná kombinace věku, která by na náš případ mohla pasovat, takže o počtu - pět mužů na jednu ženu. Odpovídá to spočítanému optimu plus nějaká rezerva.

Jarik píše:
Jerson: a prekvapeni na zaver.
Je jedno, zda ten pomer je v jejich nebo opacny prospech

Postrádám dostatek zkušeností s takovou situací. Vlastně jsem ji zažil ... jednou? a cítil jsem se jak v doupěti hydry, která má zrovna dobrou náladu. Dočasně.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.08638596534729 secREMOTE_IP: 54.163.221.133