Sethi
13.1.2010 17:47
D20 Sraz Jaro 2010
Můj opožděný vánoční dárek Merlinovi, který by radši zemřel, než by založil diskusi =)

Kdy: 30.4. - 2.5. 2010

Kde: Skautská základna Chlebské u Pernštejna u Bystřice u/nad/kolem Pernštejna (budou tam skautky?)

FAQ:
Jaké je GPS?
- 49°28'31"N,16°21'53"E

Smí do areálu psi?
- Ano, ale do toho oranžového se nesmí zvracet.

Jaké je zázemí?
- Dvě chaty s pokoji, vybavená kuchyně, sprchy, záchody, společenská místnost atd... (společenské sprchy?)

Co mám dělat, když se po cestě ztratím?
- Nepropadám panice. Nejprve se optám v okolí a pokud tento způsob selže, volám Merlina na čísle 602 561 587 a doufám, že je ještě schopen artikulovat.

Jsem pič piva, mám si přivézt vlastní nádobu?
- Ano. Nějaké tam jsou, ale prý to znáte.



Účast ohrozitelná lokálním nukleárním konfliktem (jakože Přijedou)
Ajk
Almi
Alnag
Babaj
Beltar
Gurney + StorMCrusher + zbraně + tým + víc zbraní
Hulvatores
Jerson
Jurak
Krtek
Merlin
Nachtrose
Nerhinn (+ Žížala)
Noir
Packa
Pipux
Sathel
Sethi
Sirien

Účast ohrozitelná prakticky čímkoli (jakože Možná Přijedou)
Goran
Karel
Lokken
Meldin

Přijedete na sraz od 30.4. do 2.5. do Bystřice nad Pernštejnem?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Anokladné body17
Možná (50%)kladné body11
Nekladné body10
31.3.2010 23:24 - Nachtrose
Merlin: ja stejne v podstate pocitam se sirienem, pokud stale ma stejny zajem jak pred nekolika dny. A co se meho doprovodu tyce, tak to stejne vidim blede. "Zkusenejsi" hraci asi nepojedou, a z historek z jejich hrani se obavam, ze by to mohli prasit vic, nez ti nezkuseni. Snazim se ukecat kamose ( ne primo na kafika ( zatim )), nezkuseny a trochu powergamer, ale s nim se da pracovat a nebo pojede mozna moje ( nova ) pritelkyne, ktera dvacetistenku videla jen kdyz jsem ji ukazoval jakemu hobby ze se to venuju :-) Typ hrace ti u ni nereknu. WoWko naznacuje powergaming, ale nemusi to byt tak 100%ni pravda.
31.3.2010 23:30 - Nachtrose
A toho kamose se snazim na sraz ukecat prave proto, ze se mi zda jeste celkem tvarnej. Ale na druhou stranu tahat ti novacka do kafika, kdyz tam mas jeste mne, to uz by bylo asi moc :-)
1.4.2010 12:10 - Beltar
Ahoj,
našlo by se auto z Prahy do kterého bych se mohl přidat?

Má tam cenu jezdit, když jsem tyhle hry na kterých se tu domlouváte nikdy nehrál?

Né, že bych je nechtěl zkusit. :-)
1.4.2010 12:16 - Nachtrose
S autem ti moc neporadim, ale na zbytek je odpoved "ano". Kafik je jedina dopredu pripravovana hra o ktere vim a organizuje si to Merlin, takze dotazy ohledne volnych mist a detailu na nej, pripadne sem. Ostatni zatim vypada na opengaming, tak se muzes pridat kamkoli bude zrovna misto + jsou planovany snad i nejake karty a deskovky.
1.4.2010 12:53 - sirien
Beltar: Tak technicky se mnou jede Sathel, a tiše počítám s Jersonem a Alnagem, nicméně kdyby jeden z těchto odpadl tak bych místo měl. Nebo kdybyste se dohodli, tak to auto pět lidí pobere, ale to si dohodněte mezi sebou, protože já nebudu ten kdo se tam pak bude šťouchat o místo :)
1.4.2010 13:51 - Sosáček
A kdy ze to je? Hmm.
1.4.2010 13:52 - Merlin
Hrabě nula: Přijde ti ten termín v záhlaví malej? 8o
1.4.2010 13:54 - Merlin
Nachtrose píše:
ja stejne v podstate pocitam se sirienem
jsem rád, že s tím počítáš ty :) a co tak, že bych zbytek doplánoval já?
1.4.2010 14:17 - Sethi
Z Prahy toho pojede víc, řešit nějakou dopravu je přece jen trochu brzy. Sama to začnu sondovat, až zjistím, kdy mě v inkriminovaný pátek pustí z labky (jak na potvoru, jeden ze dvou týdnů s životně důležitými praktiky), dost možná bud sama brát nějaký vozík.

Hry jsou vedlejší zábava, jde hlavně o to se op-... totiž, družit.

A pak jsou tu různé tajné plány, žejo... =)
1.4.2010 14:41 - Nachtrose
Merlin: whatever. It's your game.
1.4.2010 14:48 - Sosáček
Merlin píše:
Hrabě nula: Přijde ti ten termín v záhlaví malej? 8o

To ja jsem jen tak premyslel nahlas.

Ušatá™ píše:
dost možná bud sama brát nějaký vozík.

Hej, nemel jsem ridit ja? Ale to bude v lete, takze mozna budu misto toho stopovat, hm.
1.4.2010 16:50 - noir
Já bych asi vyrazil nějakým tím hromadným přibližovadlem, mám rád dobrodružství. Tudíž mě čekejte výrazně později, ale v dobré náladě. A hlavně: ještě pořád mám doma ten soudek bavorského piva :o)
1.4.2010 16:54 - Beltar
Ušatá™ : A na ty tajné plány se člověk taky musí hlásit dopředu?
1.4.2010 16:54 - Sethi
Hm... mohla bych sehnat recept na pistáciové mléko. A... uh... pistácie...

Tajné plány jsou zcela spontánní a vymýšlejí se za běhu. V podstatě jsou tak tajné, že ani iniciátor předem neví, jaké jsou.
1.4.2010 16:57 - Beltar
ÁÁÁ, už to chápu. Dobře, beru sebou stříbrnodřevěný kolík.
1.4.2010 17:00 - Sethi
Já seženu nějaké ty krabice od mýdla.
1.4.2010 17:54 - Nachtrose
Ouško: koukam, ze se chemik nezapre. Pritulkyne je zase trosku bosorka, tak si muzete menit recepty, jestli pojede ;-)
5.4.2010 00:34 - Sathel
Má účast je nejistá. Závisí na momentálním psychickém stavu a taky na tom, jak moc drsný bude následující zápočtový týden. Rozhodnu se na poslední chvíli.
5.4.2010 20:58 - Nachtrose
Merlin: Kdyz uz se celkem blizi datum, je znama hodina, od ktere se muze prijizdet na misto?
5.4.2010 21:03 - Merlin
No...předpokládám, že tam nejspíš budu od čtvrtka (a kdosi další se tuším taky hlásil), takže není problém dorazit kdykoliv během pátku. pro ty co dojedou ve čtvrtek...hmmm...řekněme, že kolem 16-17 bych mohl vyjíždět z Přerova..kolem 19 bych to tam mohl už mít zabraný...Babaj jezdí rychle

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.055685997009277 secREMOTE_IP: 44.221.83.121