Sethi
13.1.2010 17:47
D20 Sraz Jaro 2010
Můj opožděný vánoční dárek Merlinovi, který by radši zemřel, než by založil diskusi =)

Kdy: 30.4. - 2.5. 2010

Kde: Skautská základna Chlebské u Pernštejna u Bystřice u/nad/kolem Pernštejna (budou tam skautky?)

FAQ:
Jaké je GPS?
- 49°28'31"N,16°21'53"E

Smí do areálu psi?
- Ano, ale do toho oranžového se nesmí zvracet.

Jaké je zázemí?
- Dvě chaty s pokoji, vybavená kuchyně, sprchy, záchody, společenská místnost atd... (společenské sprchy?)

Co mám dělat, když se po cestě ztratím?
- Nepropadám panice. Nejprve se optám v okolí a pokud tento způsob selže, volám Merlina na čísle 602 561 587 a doufám, že je ještě schopen artikulovat.

Jsem pič piva, mám si přivézt vlastní nádobu?
- Ano. Nějaké tam jsou, ale prý to znáte.



Účast ohrozitelná lokálním nukleárním konfliktem (jakože Přijedou)
Ajk
Almi
Alnag
Babaj
Beltar
Gurney + StorMCrusher + zbraně + tým + víc zbraní
Hulvatores
Jerson
Jurak
Krtek
Merlin
Nachtrose
Nerhinn (+ Žížala)
Noir
Packa
Pipux
Sathel
Sethi
Sirien

Účast ohrozitelná prakticky čímkoli (jakože Možná Přijedou)
Goran
Karel
Lokken
Meldin

Přijedete na sraz od 30.4. do 2.5. do Bystřice nad Pernštejnem?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Anokladné body17
Možná (50%)kladné body11
Nekladné body10
14.3.2010 19:29 - Nachtrose
Alnag píše:
Šel bych odvážně až tak daleko, že bych řekl, že o něčem uvažuji.


A zdelil bys jeste aspon system?
14.3.2010 20:22 - sirien
pokud pojedu, tak bych zkusil vést esoteroristy. Pokud by byl zájem. Každopádně můžu nabídnout mágy, pokud by byl předem zájem od vás, nablind se s nima připravovat nebudu
14.3.2010 20:51 - Nachtrose
Sirien: stejne jako loni, ucas na 100% slibuji jen na Kafika, ostatni podle toho, co se s cim bude krizit ( loni to zrovna tusim byli ti magove ). Jinak klidne bych dal zase Hunter: znovu a lip :-) Ale muzu opet preventivne vytlacit paradigmata. Idealne snad, kdybys je mel nekde ve wordu a poslal mi je. ( pokud teda Max neprekopal tiskovou privetivost clanku ). Taky bych rad zkusil treba SR, ale hadam, ze ctvrta edice od hunteru ci magu tak rozdilna nebude. Maximalne tak feelingem.
15.3.2010 01:34 - sirien
bohužel, jsem, jak říká Alnag, takový ideální zákazník google - na svém compu mám věcí minimum, převážně osobní a věci z minulosti, jinak s oblibou využívám webová rozhraní, datacloud technologie a podobné, takže 90% věcí které jsem dával na Kostku jsou pouze na Kostce, zálohované je nikde nemám.
Snad ctrl-c-v do wordu by mohlo dát nějaký rozumný výsledek. Případně Joeyeti tuším kdysi udělal wordová makra na převod formátů PHP BB tagů a wordu... jenže Kostka teď už nepoužívá PHP BB skoro-html tagy, takže nevim.

O tom kafíku všichni tak básněj, že ho snad i zkusim :)
Případně s Lokkenem SW, minule to byla sranda, hrát Jediho co ani jednou pořádně nepoužil Sílu, vlastně by jí nepoužil vůbec kdybych si to na konci naschvál nenahrál aby sem si taky trochu užil že hraju forceusera :D (pozdravuji kolegy s nimiž jsem hrál, s upřímnou vírou že se už naučili líp házet kostkama, minule to byla fakt tragédie :D )
15.3.2010 06:04 - Nachtrose
sirien píše:
O tom kafíku všichni tak básněj, že ho snad i zkusim :)


Snad by to slo misto Benyho, kdyz teda nakonec nejede.
15.3.2010 07:54 - Merlin
Nacht: to místo už je obsazené :). neslibuj něco co nemůžeš splnit :D

sirien: oni toho napovídaj...kdyby věděli,jak to flákám :P
15.3.2010 08:17 - Nachtrose
Merlin: presne od toho tam je to "snad by to slo..." ;-) Ale porad je moznost, ze nekdo odpadne. Uvidi se na miste.

btw. kdo je ten nahradnik za Benyho, smim-li se dotazat?
15.3.2010 08:26 - Merlin
To je strašně tajuplný :)
15.3.2010 21:06 - Nachtrose
Nasel jsem stranku s denikama pro WoD v pdf. Muzou se pak podle zajmu natlacit dopredu aspon pro to, co se bude s nejvetsi pravdepodobnosti hrat.
31.3.2010 10:18 - Nachtrose
Hmm... je to jenom muj pocit, nebo nam nejak ubyva lidi z kolonky "Ano"? Aktualne to vypada na celkem komorni zalezitost.
31.3.2010 10:27 - Lotrando
Mě si můžete odepsat taky, nestíhám se tam ukázat.
31.3.2010 10:48 - Nachtrose
Hm... Volne misto pro Siriena na kafika?
31.3.2010 11:41 - Lotrando
Nachtrose: no teda :)
31.3.2010 11:45 - Nachtrose
On mi tam sirien nejak primo vadit nebude, jako spis ze ty mi tam budes chybet.
31.3.2010 12:23 - sirien
já sem v možná, ale vypadá to, že asi přijedu. Sathel by v tom případě dorazila taky...
31.3.2010 12:26 - Nachtrose
sirien: super :-) btw. uz mas rozmysleno, jake WoDcko povedes? ;-)
31.3.2010 12:38 - Lotrando
Nachtrose: já jen že jsi byl tak pohotovej, o Sirienovi to není :)
31.3.2010 13:09 - Nachtrose
O par prispevku driv se tu na to sirien ptal, tak proto. Jinak bych se tam snazil propasovat nekoho z meho doprovodu, pokud teda nekdo pojede ;-)
31.3.2010 15:50 - sirien
Nachtrose: Nevim, asi podle zájmu...
31.3.2010 22:09 - Merlin
No, upozorňuji, že pokud počet účastníků klesne příliš, budou ostatní paltit víc. máme pronajatou celou základnu, takže je cena nižší. (celá základna je od určitého počtu lidí).
Lotrando mě samozřejmě mrzí...doufám, že neodpadne víc lidí.
Nacht. ad doprovod..preferuji zkušenější hráče....:) a určitě ne powergamery..ti by se určitě nudili. Btw. není třeba za každou cenu doplnit chybějící hráče...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.084617853164673 secREMOTE_IP: 54.208.238.160