Sethi
13.1.2010 17:47
D20 Sraz Jaro 2010
Můj opožděný vánoční dárek Merlinovi, který by radši zemřel, než by založil diskusi =)

Kdy: 30.4. - 2.5. 2010

Kde: Skautská základna Chlebské u Pernštejna u Bystřice u/nad/kolem Pernštejna (budou tam skautky?)

FAQ:
Jaké je GPS?
- 49°28'31"N,16°21'53"E

Smí do areálu psi?
- Ano, ale do toho oranžového se nesmí zvracet.

Jaké je zázemí?
- Dvě chaty s pokoji, vybavená kuchyně, sprchy, záchody, společenská místnost atd... (společenské sprchy?)

Co mám dělat, když se po cestě ztratím?
- Nepropadám panice. Nejprve se optám v okolí a pokud tento způsob selže, volám Merlina na čísle 602 561 587 a doufám, že je ještě schopen artikulovat.

Jsem pič piva, mám si přivézt vlastní nádobu?
- Ano. Nějaké tam jsou, ale prý to znáte.



Účast ohrozitelná lokálním nukleárním konfliktem (jakože Přijedou)
Ajk
Almi
Alnag
Babaj
Beltar
Gurney + StorMCrusher + zbraně + tým + víc zbraní
Hulvatores
Jerson
Jurak
Krtek
Merlin
Nachtrose
Nerhinn (+ Žížala)
Noir
Packa
Pipux
Sathel
Sethi
Sirien

Účast ohrozitelná prakticky čímkoli (jakože Možná Přijedou)
Goran
Karel
Lokken
Meldin

Přijedete na sraz od 30.4. do 2.5. do Bystřice nad Pernštejnem?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Anokladné body17
Možná (50%)kladné body11
Nekladné body10
Autorská citace #1
13.1.2010 18:05 - Nachtrose
Tak se mnou muzete pocitat prakticky na jakykoli termin. Predpokladam ale, ze se bude vybirat neco spise k tem teplejsim mesicum. Co jsem koukal do kalendare tady u nas, tak jediny prodlouzeny vikend jsou velikonoce, ostatni svatky jsou o vikendu :-( Za sebe ale muzu na rict, ze pokud by se planoval drivejsi zacatek, tak muzu prakticky od pondelka, pokud se nic vazne nepodela v praci ;-) Zatim bych jel ja a na 50% pes. Merlin by mohl doplnit pro nas neznale, kde presne to bude, pripadne i nejaky ten web s fotkama a nejakou tu vseobecnou organizaci, jak to funguje zase tam.

A jeste jeden moc dulezitej dotaz na Merlina: Bude se hrat Kafik II.?

A dotaz na vsechny: co kdo bere na hrani a co se tam bude vsechno hrat? Ja muzu vzit akorat BANG!, Scrabble ( slovenske, takze asi spis ne ) a pokud ukecam kamose ( aby jel taky, idealne ) tak velkou Civilizaci.

Zajem o hrani bych mel prioritne DnD4E, pak SR, mozna zase nake to WoD ( ale bez rumu ) a pak co se tak nachomejtne, pripadne aspon se koukat.
Autorská citace #2
13.1.2010 18:20 - sirien
zájem bych měl, ale jestli budu moct záleží dost na penězích a tak

kdybych jel, tak bych mohl hrát vcelku dle nálady:
  • WoD:
    • MtL: Mortal the Loser
    • M-SS: Mortal second sight (mystici a tak)
    • MtA: Mage
  • SR
  • FATE dle chuti
  • něco jiného
Kdyby byl zájem, mohl bych zkusit vzít nějakou velkou deskovku: Arkham horor, Battlestar Galactica, Android nebo tak. Ale to bych musel vědět dopředu že bude zájem, jinak se po ní shánět a tahat jí tam nebudu.

Btw., zase to má být v té ukrajinské pustině co loni? Byla sympatická, ale dost daleko...
Autorská citace #3
13.1.2010 18:21 - Jerson
Na tu vaší Moravu je to pro samotného člověka strašně daleko, takže jestli to bude tam co loni, tak mám smolíka pacholíka.
Autorská citace #4
13.1.2010 18:24 - Nachtrose
Sirien: minimalne Arkham bych si rad zkusil, pokud bude cas.

Jerson: se nemas ke komu pribalit do auta?
Autorská citace #5
13.1.2010 18:30 - noir
Já bych jel moc rád, jen se bojím, že mi do toho něco vleze. Moc rád bych konečně vyzkoušel WoD.

A kdyby to šlo, možná by se mohli zkusit Mutants and Masterminds?
Autorská citace #6
13.1.2010 18:41 - Lokken
Na loňské lokaci se mi moc líbilo, takže já bych se ukázal, snad do toho nevleze práce...
Autorská citace #7
13.1.2010 18:51 - Nachtrose
Lokken: jestli lidi tady spravne chapu, tak loni byli dve lokace. Dalava na podzim a Morava na jare. Jen proste aby se tu nahodou nemluvilo o dvou ruznych lokacit. Kazdopadne doufam, ze se Dalava zopakuje opet letos na podzim.
Autorská citace #8
13.1.2010 18:54 - Lokken
Nachtrose: samozřejmě myslím loňské jaro, lokaci kterou dodal Merlin.
Autorská citace #9
13.1.2010 18:55 - Jerson
Nachtrose, nemám, z Budějic jezdím kamkoliv dál než na Dálavu sám.
Autorská citace #10
13.1.2010 18:56 - Nachtrose
Lokken: v tom pripade je vse v nejlepsim poradku ;-)
Autorská citace #11
13.1.2010 18:58 - Nachtrose
Jerson: dyt casu jeste dost. mozna se to do te doby nejak vyresi. Nezoufat, nezoufat, nezoufat ;-)
Autorská citace #12
13.1.2010 19:02 - Sethi
sirien píše:
Byla sympatická, ale dost daleko...

Zatímco Kaplice je prakticky za rohem, huh?

Jerson píše:
Na tu vaší Moravu je to pro samotného člověka strašně daleko, takže jestli to bude tam co loni, tak mám smolíka pacholíka.

Tak ale do Prahy to tak daleko není a tam už se dá chytit nějaký magický povoz.

Za sebe můžu říct, že předběžně ano. Ale tak já se stejně vždycky rozhoduju na poslední chvíli...
Autorská citace #13
13.1.2010 19:05 - Nachtrose
Earette™: zadne na posledni chvili. Erica budeme potrebovat :-P
Autorská citace #14
13.1.2010 19:10 - Sethi
Tak krásná paní, pokud se tentokrát necháte svést, tak Erik určitě neodmítne =)
Autorská citace #15
13.1.2010 19:15 - sirien
Ličov. Je to dvě a půl hodiny cesty, kdybysme nedělali žádné zastávky. Obvykle stavíme v ČB pro Sathel a klíče, takže to jsou tak tři hodinky cesty při, Merlin nečte, ignorování dopravních předpisů.

Na druhou stranu, co se tak pamatuji, tak Morava dělala s krátkou přestávkou na natankování a s krátkou pauzou na cígo někde kolem 50. kilometru, když sem měl plný zuby holohlavýho hovada v BMW, kterej bránil už asi 30 kiláků předjíždění, dohromady přes 4 hodiny na zpáteční cestě. Asi 4,5. Alnag by si možná vzpomněl líp. A to při jízdě po D1 můžu, Merlin opět nečte, jet o dost rychlejc než do Ličova...

takže... trvá to tam zhruba o 60% času dýl, přičemž tam můžu jet vyšší rychlostí... to dělá taky určitou vzdálenost, ta zase stojí benzin...

Jo, Ličov je oproti tomu ještě blízko. Na druhou stranu, byl tam Clon...
Autorská citace #16
13.1.2010 19:40 - Lotrando
velmi předběžně ano
Autorská citace #17
13.1.2010 20:04 - Jarik
predbezne... RAD bych :D

Kdyz budu vedet presny termin, tak to zvazim.
Mam pomerne nabyty program .. asi tak jako prazdnou penezenku :D
A doprava... bud to vezmu ja do Prahy, nebo nekdo pres Kolin :D

A co bych si zahral???
D&D4e kdykoliv, kdekoliv... a kdyz mi nekdo pomuze, tak vlastne i cokoliv :)
SR jsem hral parkrat 2nd. Ten si muzu klidne prbalit svuj, stejne z nej beru archetyoy, kdo si ma porad lamat hlavu s tvorbou, kdyz se jede bavit :)
WoD jsem nikdy nehral, ale zkusist se ma skoro vsechno (jen nemam tolik nacteno, takze by to z me strany bylo asi plossi)
jakekoliv jine RPG ci deskovka. Ja se prizpusobim, kdyz mne lidi vezmou do party :D

kdyz pojedu :D
Autorská citace #18
13.1.2010 20:37 - Gurney
Sraz, Ličov, jedu!! :)

Bohužel tentokrát budu záviset na termínu, v ten březen by to bylo v poho, ten květen už hůř, hodně by záleželo na konkrétním datu.

sirien: kdyby se našli ještě nějací další zájemci tak deskovku battlestar bych si rád zahrál, už jsem o tom dost slyšel ale zatím jsem neměl příležitost.
Autorská citace #19
13.1.2010 20:51 - Naoki
Pokud pojedu rád bych si zase zahrál Mágy :) (leda by bylo moc zájemců a já bych bral někomu místo), 4e (snad to konečně někdo mástrovat bude!) a určitě nějaké deskovky :) (popř. jiná rpg).

Pokud je někdo šikovný s mumlymumlytorrentymumlymumly nebo jiným prostředkem na sehnání dokumentů a našel by rpg Fanpiro (ve španělštině) možná bych se odhodlal ho přeložit a odmástrovat.
Autorská citace #20
13.1.2010 21:00 - Sethi

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.061699151992798 secREMOTE_IP: 34.203.221.104