Sethi
13.1.2010 17:47
D20 Sraz Jaro 2010
Můj opožděný vánoční dárek Merlinovi, který by radši zemřel, než by založil diskusi =)

Kdy: 30.4. - 2.5. 2010

Kde: Skautská základna Chlebské u Pernštejna u Bystřice u/nad/kolem Pernštejna (budou tam skautky?)

FAQ:
Jaké je GPS?
- 49°28'31"N,16°21'53"E

Smí do areálu psi?
- Ano, ale do toho oranžového se nesmí zvracet.

Jaké je zázemí?
- Dvě chaty s pokoji, vybavená kuchyně, sprchy, záchody, společenská místnost atd... (společenské sprchy?)

Co mám dělat, když se po cestě ztratím?
- Nepropadám panice. Nejprve se optám v okolí a pokud tento způsob selže, volám Merlina na čísle 602 561 587 a doufám, že je ještě schopen artikulovat.

Jsem pič piva, mám si přivézt vlastní nádobu?
- Ano. Nějaké tam jsou, ale prý to znáte.



Účast ohrozitelná lokálním nukleárním konfliktem (jakože Přijedou)
Ajk
Almi
Alnag
Babaj
Beltar
Gurney + StorMCrusher + zbraně + tým + víc zbraní
Hulvatores
Jerson
Jurak
Krtek
Merlin
Nachtrose
Nerhinn (+ Žížala)
Noir
Packa
Pipux
Sathel
Sethi
Sirien

Účast ohrozitelná prakticky čímkoli (jakože Možná Přijedou)
Goran
Karel
Lokken
Meldin

Přijedete na sraz od 30.4. do 2.5. do Bystřice nad Pernštejnem?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Anokladné body17
Možná (50%)kladné body11
Nekladné body10
25.4.2010 22:45 - Merlin
pipux píše:
Přednášku? Řešení bych viděl na jednu větu: kognitivní test, a jestli bude pozitivní, zodpovědnost na něj.

sem jen blbej policajt..vůbec nevím o čem mluvíš...ale tím se netrap, to se mi stává u některých příspěvků často
25.4.2010 23:56 - pipux
Merlin píše:
sem jen blbej policajt..vůbec nevím o čem mluvíš...ale tím se netrap, to se mi stává u některých příspěvků často

Seš chytrej policajt - už jen proto, že pořádáš přednášku na něco, co bych nedal víc než jednou větou.
(kognitivní test = třeba IQ test)
26.4.2010 07:55 - Sosáček
Tamten chlapek by se stavil rad, ale nechce slibovat co nejde splnit (nejsem politik) a ma 3.5. pisemku :(
26.4.2010 13:38 - StorMCrusher
Zdravím, tak se asi zúčastním taky :), akorát s Gurneyem řeším, kdy přesně můžem v pátek dojet. Od kdy tam budete? A jak je to s airsoftem, mam brát M60? :-D
26.4.2010 13:52 - Merlin
Storm: část nás tam bude už od čtvrtka
26.4.2010 14:05 - sirien
Zombie je osoba po smrti, dle českého právního řádu nemá zodpovědnost, majetek ani práva (i když otázka ohledně "hanobení zesmulého" nebo jak to je by byla vtipná)
26.4.2010 14:24 - Merlin
Sirien: jsem rád, žes to tady tak hezky rozebral...tím pádem, díky jednomu vlezlému všeználkovi ruším celou přednášku :)
26.4.2010 14:40 - Sethi
Týden bude teplý a slunečný, ochladí se až na víkend.

Proč mě to nepřekvapuje.
26.4.2010 14:42 - Merlin
Hele..to hlásí pro stověžatou..na moravu to chodí o den později..takže jestli hlásí na pátek 25 stupňů, tak bude u nás teplo ještě v sobotu...
Každopádně v tom horku ta bečka bodne :)
26.4.2010 14:46 - Merlin
Pro všechny: kdyby někdo bloudil, nebo tak něco: 602 561 587 (pokud bych se ozval někdo, kdo se tváří děsně oficiálně, tak jsem to já...:))
Základna je za vesničkou Chlébské. Taková legrační odbočka doleva. Pokusím se ji stylově označit.
26.4.2010 15:42 - Shako
Tak me to sice laka, ale definitivne na vikend nemam cas, takze me muzete zase odepsat. Snad to vyjde nekdy priste.
26.4.2010 16:48 - Jerson
StorMCrusher píše:
A jak je to s airsoftem, mam brát M60? :-D

Pokud umíš taky někdy pustit spoušť, tak klidně. (Obvykle střílíme po jednotlivých ranách)

Siriene, kdy budeme vyrážet? Osobně můžu kdykoliv, mám celý týden volný.
26.4.2010 21:48 - sirien
Merlin: My (já, Sathel, Jers a Packa) Tě přijedeme zastř... pozdravit už ve čtvrtek, tak sem se chtěl zeptat kdy tam asi tak budeš, abych věděl kdy vyjet. Nerad bych při své striktně předpisové jízdě dojel moc brzo...
26.4.2010 21:51 - Merlin
:) jistě...ty a tvá předpisová jízda..:)
No, ještě to nevím ouplně přesně, ale snad bych měl vyjíždět z Přerova mezi 16-17. Cesta +- hodinu a půl. Takže kolem šesté až sedmé bych tam mohl být. Ve čtvrtek jsem ještě v práci. (zítra na sessione to zjistím od kluků, kdy vlastně jedem, takže bych to večer upřesnil)
27.4.2010 11:15 - StorMCrusher
Jerson píše:
Pokud umíš taky někdy pustit spoušť, tak klidně. (Obvykle střílíme po jednotlivých ranách)


:D:D Dont worry, jen tak pro zajímavost pěkný videjko o tom, co M60 zvládne:
http://www.youtube.com

Ale ted vážně, asi ji vezmu a k tomu ještě AK-74 a MP5-NAVY kdyby bylo málo zbraní. Bohužel se tam ale dostanu jen ze soboty na neděli- přijedu ještě s Gurneyem, Mirou a JimmyThiefem. Mohli by ste teda pls naplánovat nějakej ten softík třeba v sobotu kolem 16.00, at si můžem taky zahrát?
27.4.2010 14:06 - pipux
StorMCrusher: takže něco takového, říkáš? Zásobník na 1200 BB?
27.4.2010 14:41 - noir
Jinak gril definitivně bude, ale bohužel výrazně menší, než jsem si přál. 55*37 centimetrů znamená, že budem moct připravovat vždycky jen pro pár lidí. Moje chyba, selhal jsem v komunikaci.

Na druhou stranu je to lepší než nic.
27.4.2010 14:46 - Sethi
Ty sis říkal o 550 na 370 a oni ti nevěřili, co?
27.4.2010 15:35 - Merlin
Uši: dej prosím do záhlaví můj telefon...
Vši: na místě je ohniště..tak můžu vzít aspoň rošt (spíš roštík) nebo přenosnej minigrilík tak pro 2 osoby
27.4.2010 16:09 - Gurney
Takže se hlásím najisto, ale dorazím až v sobotu odpoledne + se mnou 2-4 lidi z naší herní skupin, koukám že StorMCrusher je tam dokonce i vypsal.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.093788146972656 secREMOTE_IP: 44.222.146.114