Vannax
19.6.2008 16:15
Listopadový d20 sraz (Česká kamenice)
Nějakou dobu se tady zvažovala aj víkendová akce d20.cz i s hraním apod. Takže přicházím s návrhem
  • 7. až 9. listopadu
  • k dispozici tři místnosti na hraní i se stoly a židlemi, zároveň slouží i jako noclehárna.
  • k tomu kuchyňka i s nějakým základním nádobím
  • kapacita: ideálně kolem 20 lidí, strop je tak 30 lidí, ale v případě většího zájmu (který nepředpokládám) se daj zapůjčit i další místnosti
  • spacák + karimatka s sebou; spí se na podlaze
  • cena ubytování: 30,- Kč
  • místo: Česká Kamenice, Centrum dětí a mládeže
Uvítací výbor: Yoltan (kontakt 739 328 130)
5.11.2008 18:10 - sirien
Odjezd bych viděl ode mě - musim u táty vyzvednout auto nějak rozumně, a předpokládám že z Petřin jet nechcete, takže ho asi převezu k sobě domů a pojedem z Vinohrad (pěšky 8 minut od IPP, 7 od Muzea pro nepražáky)
5.11.2008 18:16 - Alnag
Ok. V tom případě já asi na hlavním nádraží vyzvednu Merlina (a event. Jersona).
5.11.2008 18:36 - sirien
Já na vás budu poklidně čekat v Popocafepetlu naproti :)
6.11.2008 10:09 - Merlin
Alnag: požaduji náležité přivítání hodné mé osoby! Dále vyžaduji zajištění bezpečí během přesunu z dopravního prostředku do jiného dopravního prostředku. Pocházím míst, které jsou kolébkou civilizace na území dnešního státu.My potomci z Velké Moravy mejsme zvyklí na chaos, zmatek a zlořád, který panuje na západ od civilizace...:)
6.11.2008 14:36 - sirien
píše:
Alnag: požaduji náležité přivítání hodné mé osoby!
Tim mas namysli hranici pro carodeje nebo "Anal natrach, urtvas betchan, dochi eldi enve"?
píše:
Dále vyžaduji zajištění bezpečí během přesunu z dopravního prostředku do jiného dopravního prostředku.
No, spis bys mel uvazovat o nejakym kouzle pro hezky pocasi pripadne pro stastnou nahodu pri jizde :] . Nebo si namichat lektvar spanku pro vlastni klid ;]
6.11.2008 19:35 - Gurney
Tak mě můžete definitivně škrtnout, desetihodinovou cestu bych ještě překousl, s cenou takového tripu už je to horší :(
6.11.2008 20:54 - sirien
??? Na kolik by Tě to přišlo?
6.11.2008 23:57 - Gurney
Cca osm stovek, s tím že bych do Kamenice dorazil někdy o půlnoci pač je tam jenom debilní spoj vlakem.
7.11.2008 11:20 - Merlin
když si vyberete práci, kde máte stanovenou pracovní dobu..je to super..bohužel..nemám takovou práci...právě mi bylo oznámeno, že je na dnešek plánovaná bezpečnostní akce..a hádejte koho nejvyšší nominoval jako velitele opatření? máte jeden pokus...a ano...M je správně...a copak to (cenzura)asi tak znamená? to (cenzura) znamená, že asi nikam nejedu..pokud se mi nepodaří přesvědčit šéfa, což jak už to tak u takových vtipných složek bývá, se mi nejspíš nepodaří....
7.11.2008 11:27 - Dalcor
Myslel jsem že bych nakonec dorazil na Sobotu odpoledne, ale ono to je 130 Km od Prahy, to by nemělo cenu. Bohužel musím ke manželčiným rodičům.
7.11.2008 11:41 - Meldin
Dalcor: V sobotu ráno tě můžu vzít, pokud by ses ještě rozhodl jinak. Budu vyjíždět z Prahy tak kolem osmé :-)
7.11.2008 12:22 - Alnag
Až najdu toho člověka, co má dvacetistěnnou kostku z vosku a píchá do ní jehly, tak z něj udělám dva malý půlčíky...
7.11.2008 13:28 - Merlin
takže je rozhodnuto...všem vám přeju, at si víkend užijete a garantuju vám, že jsem nas.... jako už dlouho ne. Ale co se dá dělat, třeba se mi za váma podaří dostat někdy jindy...někdy sem na svůj job fakt zlej
7.11.2008 14:48 - Dalcor
Meldin - díky doprava není to co mě trápí, prostě musím k Lucčinám rodičům ;-) Narozeniny pra-tchýně. V neděli to pak nemá cenu.
7.11.2008 18:50 - Goran
Dalcor: Škoda, málem jsem se těšil na spolucestujícího :(
9.11.2008 18:34 - Goran
I když jsme tam byli v lehce komorním počtu, akce se vydařila :) Zahrál jsem si, pokecal jsem si, poznal jsem nové lidi, prostě akce splnila očekávání. Škoda, že nás nebylo o trochu víc.
9.11.2008 21:02 - Malfin
A kolik vás teda bylo?
9.11.2008 23:11 - Alnag
Kubulinek: Bylo nás 14.
Nějak jsem to sepsal a hodil na web.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.087248086929321 secREMOTE_IP: 54.163.221.133