York
28.5.2018 13:48
Úterní skupina - organizační diskuse
Vlákno pro domlouvání her úterní skupiny multikampaně v systému Dakara: dungeoncrawl.


Pokud nejste a nechcete být členy skupiny a vlákno vás tudíž nezajímá, klikněte, prosím, na zelenou RSS ikonku v pravém horním rohu záhlaví diskuse - tím se vám přestane objevovat v novinkách.

Představení herního světa.
Autorská citace #1
28.5.2018 14:02 - York
Pokusím se udělat pořádek v tom, kdo má o hru zájem a kdy může - v pmkách to začíná být docela nepřehledné.

York - může úterky, čtvrtky, pátky a případně víkendy
ajvn25 - může úterky a čtvrtky
Dishonourable Rat - může pátky, víkendy, případně úterky 18:30 - 22:00
Grollw - (tomu už jsem psal rovnou o úterý) - za pár týdnů by měl mít volné úterky

Tzn. zatím to vypadá na úterý.

A stále máme dvě volná místa, o co jde je popsáno zde.
Autorská citace #2
29.6.2018 11:27 - York
Čas nám pokročil a blíží se 10. 7., od kdy bude mít Grollw volné úterky. Jste všichni schopni a ochotni od toho data začít hrát?

Další hráč se zatím nepřihlásil, ale nemá smysl to odkládat donekonečna. Ve třech hráčích se určitě hrát dá. Zkusím to ještě prošťouchnout, snad se ještě někdo přidá. Když ne, může se zapojit kdykoliv později.
Autorská citace #3
30.6.2018 14:44 - Dishonourable Rat
Potvrzuji účast na 10. 7. a moc se na vás těším!
Autorská citace #4
3.7.2018 22:41 - nickjizexistuje
Ahoj,
hlásím se jako další člen. (evzen na rpg forum)
Autorská citace #5
3.7.2018 22:46 - York
Vítej!
Autorská citace #6
4.7.2018 20:29 - ajvn25
Ahoj,

10.7. naneštěstí nemůžu. Budu v zahraničí. Snad se budu schopen zapojit později.
Omlouvám se.
Autorská citace #7
5.7.2018 00:01 - York
No, jo, co naděláme.

Ještě jsem to asi neříkal - obvykle hru neruším, pokud můžou alespoň tri hráči. Je to teda proto, že ve druhé skupině mají někteří hráči čas od času neplánovatelné pracovní povinnosti, služební cesty a podobně, takže sejít se v plném počtu je spíš výjimka než pravidlo. Zatím bych se toho držel, kdyžtak to pak můžem upravit.


Máme každopádně rezervačku vepředu u stolu od 18:30.
Autorská citace #8
10.7.2018 23:18 - RonnieR
Kdyztak jsem na fb jako Ronnie Rose Starling- kdyby se chtelo neco resit v aktualnim case pres zpravy.
Děkuju za hru
A idealne nejezte syrove maso :v


Edit od Yorka: Smazal jsem ti z příspěvku e-mail. Tohle je veřejný web, s velkou pravděpodobností by ti začala chodit spousta spamů, kdyby tu visela tvoje mailová adresa. Kontakty si kdyžtak můžem vyměnit na příští hře.

(Jestli ti to vadí, tak se moc omlouvám, myslím to dobře).
Autorská citace #9
10.7.2018 23:59 - York
Taky díky všem za hru, těším se na vás příští úterý. Rezervačku máme opět od 18:30.

Než na to zapomenu:
- zlaté náušnice se dají prodat za 6 zl.
- náušnice s perlou za 1 zl.

A tady máte slíbenou diskusi na poznámky a zápisy.
Autorská citace #10
11.7.2018 00:32 - York
Ronnie ještě k tomu e-mailu: Na RPG fóru ti visí taky. Doporučuju ti ho odtamtud smazat (tam na to nemám práva), fakt si říkáš o spoustu spamu.
Autorská citace #11
11.7.2018 01:27 - York
Hmm, měl jsem si psát ty připomínky a náměty k zamyšlení, samozřejmě si to už nepamatuju. Vzpomínám si na:

- Má Vadora stoky?

Určitě ano, stoky jsou herně zajímavé.


- Išařin chrám by měl bejt na kopci nebo na skále.

Jsem pro, asi bude ale třeba trochu upravit mapu města. Někde ostatně musí být Áronův chrám, takže k tomu tak jako tak časem dojde.


Vzpomenete si ještě na něco?


edit: Ještě jsem si na něco vzpomněl:

- Kolik má Vadora obyvatel?

(Mělo by to být asi jako jedno z větších Řeckých měst, ale ne úplně největší.)


Wiki píše:
During the 4th century BC, there might well have been some 250,000–300,000 people in Attica. Citizen families could have amounted to 100,000 people and out of these some 30,000 would have been the adult male citizens entitled to vote in the assembly.


Tohle je ovšem pro celou Attiku, tzn i s okolními polnostmi. A Vadora je navíc určitě o dost menší než Athény. Takže to asi bude těch několik desítek tisíc, jak jsem střelil od boku (včetně otroků a zemědělců).
Autorská citace #12
11.7.2018 23:52 - Bleška
Autorská citace #13
17.7.2018 16:23 - nickjizexistuje
ahoj, dneska ani pristi tyden nedorazim, dovča. Uvidíme se snad za dva týdny.
Autorská citace #14
17.7.2018 16:46 - York
nickjizexistuje píše:
ahoj, dneska ani pristi tyden nedorazim, dovča. Uvidíme se snad za dva týdny.


Ok.
Autorská citace #15
22.7.2018 17:23 - Grollw
Budeme v úterý již čtyři? :) Už se těším!
Autorská citace #16
22.7.2018 17:26 - York
Grollw: Evžen by měl bejt pořád na dovolený, ostatní snad dorazí.
Autorská citace #17
23.7.2018 19:05 - RonnieR
Jestli budete chtít, tak můžu zkusit udělat char portraits, ať si to trošku zpestříme :P. Jen se mi tu kdyžtak pokuste napsat co nejpodrobnější popis svých postav..。.:*☆
Autorská citace #18
23.7.2018 19:30 - York
Ronnie: Já určitě chci ;-)
Autorská citace #19
5.8.2018 19:01 - Grollw
@RonnieR: Do třeba takhle:

Trpoš:
Vysoký asi 150 cl, trochu podsaditý, husté tmavé černé vlasy a vousy spletené do několika úzkých copánků, které jsou pak úhledně zapleteny do sebe, tmavší pleť ošlehaná od větru s jemnými jizvičkami. Pronikavý avšak upřímný pohled, husté tmavé obočí, zelenomodré oči. Uši nejsou moc z pod vlasů vidět. Širší nos mírně zplácnutý.

Oblečený do kůží, na rukách silné kožené podrápané nátepníky. Přes rameno kožešinový pytel.
Autorská citace #20
6.8.2018 13:21 - York
Hmm, koukám, že Uli si si ještě nepřečetl pmku, kterou jsem mu posílal minulej tejden ohledně oneshotu.

Takže to vypadá, že máme druhého nezvěstného hráče...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.066567182540894 secREMOTE_IP: 54.226.226.30