ShadoWWW
3.8.2015 16:56
Otevřené hraní D&D 5e v Brně
!!!
DOČASNĚ PO DOBU ŘÁDĚNÍ KORONA VIRU OTEVŘENÁ HRANÍ NEPROBÍHAJÍ!!!
!!!

Kdy? Každou středu od 18:00, konec podle potřeby

Kde?
  • Skříťova skupina hraje v čajovně Probuzený slon, Braří Čapků 14.
  • ShadoWWWova skupina hraje v čajovně Za Zrcadlem, Jaselská. - Tato skupina je momentálně již plná.
Co se hraje?
  • Skříťova skupina hraje dobrodružství Waterdeep: Dungeon of the Mad Mage
  • ShadoWWWova skupina hraje Baldur's Gate: Descent Into Avernus.
Co si vzít s sebou? Dobrou náladu a případně kostky, ale nejsou nutné (jsou k zapůjčení).
Pokud jste si někdy přáli zkusit zahrát Dungeons & Dragons, neváhejte přijít.


Doprovodné materiály pro hráče:
Překlad pravidel Příručky hráče 5e.
Deník postavy

Pro PJ:
Ostatní materiály



Poslední aktualizace záhlaví: 17. 10. 2019
13.5.2019 11:46 - Skříťa
Ok tak se nekonec bude hrát standartně ve středu, to bychom měli mít čas všichni.
19.5.2019 13:33 - Joey
Ahoj, mala by nejaká skupina miesto pre jedného úplneho začiatočníka?
20.5.2019 12:09 - Skříťa
@Joey
Když přijdeš tak se někde vsákneš. Slyšel jsem, že jedna skupina minulý týden téměř celá zemřela tak nebudeš jediný kdo si dělá novou postavu :)
21.5.2019 09:08 - Zaar
Zdravím, tanto týden hrajeme ve středu? Nebo dnes? Ve středu asi nebudu moci dorazit.
21.5.2019 11:52 - Skříťa
Já počítám (a nejsem nejspíš sám) se středou.
Pokud by jsme se rychle domluvili tak za mě je to teoreticky přehoditelné na dnešek.
21.5.2019 11:56 - ShadoWWW
Já dnes taky ok.
21.5.2019 12:00 - Meesha
Je možné že doběhnu pozdě, ale asi bych to dnes stihla taky.
21.5.2019 12:15 - Zaar
A posledni dva členové? Můžete zjistit?
21.5.2019 13:03 - Jezus
Já teda počítal se středou. Kdyby se to hlásilo včera, tak nemám problém, takhle bych to ale už zvládnul nejdřív v sedm.

Což teda až takový problém pro mě není. Když zvládnete nějak ten navazující souboj, jakoby tam Brasi byl, tak se klidně přidám až po jeho vyřešení... Víc toho (krom obvyklého tlachání mezi hráči) stejně nestihnete ;-)
21.5.2019 13:21 - Zaar
Já se omlouvám za zmatky, ale ráno jsem si ráno přečetl zprávu, že bych zítra měl mít jiný plán. Takže jsem napsal hned zrána. Ale nepsal bych, kdyby se o úterkách nemluvilo předchozí týdny. Můžeš tedy Skříťo potvrdit/zavrhnout dnešek?
21.5.2019 13:46 - Skříťa
Bude se hrát dnes 21.5. v 18:00 v DP
Oba zbylí Janové dnes můžou, i když se bratr zpozdí a přijede tak stejně jako Jezus.
21.5.2019 16:17 - ShadoWWW
Já nakonec přijdu až taky v 19 hod.
21.5.2019 16:53 - Joey
Skříťa píše:

Ok diky za info. Ozvala sa mi uz jedna skupina mimo otevrene hrani, takze sa pridam k nej
22.5.2019 11:27 - Meesha
Ahojte Skříťova skupinko :) Jde mi o truhličku se stříbrem, kterou jsme, pokud si dobře pamatuju donesli do Zejícího portálu a nechali tam - když jsme teď zpět, jde do fondu skupinky? Jestli jop, kolik tam bylo?
22.5.2019 23:23 - Jezus
Aby v tom fondu nakonec něco zůstalo, když ho hlídá trpaslice :-)

Je to 1500 sříbrných, přesně, mám je spočítané ;-) Klidně to do fondu dej, alespoň bude ve Zřícím portálu (a přilehlých podnicích) za co pít. Konečně Rolen Role slaví narozeniny :-D
28.5.2019 18:04 - Mates1500
Caute, ma nekdo ted ve skupine volno pro dalsiho, popr. aspon na jednorazovku? Byl jsem pul roku zpatky nekolik jednorazovek v Rishade (thread linknutej v original postu) a docela me to bavilo.
Akorat spis otazka kam zajit, kdyz nekdo chodi do Rishady, jini TeaVoli a ted se jeste pridala ta Pevnost, to aby si clovek hodil random kostkou :D
30.5.2019 17:09 - MirTur
No mě v Teavoli ubylo pár hráčů, někoho navíc bych bral. Pokud by ti nevadilo připravit si postavu na 11. úrovni.
1.6.2019 21:01 - Mates1500
No, z toho co jsem zatim hral (irl+roll20) mam zkusenost s charakterem na levelu nejvic asi tak 5. Nevim jak rychle bych pak dokazal vsaknout vsechny moznosti co ten charakter ma k dispozici atd.
3.6.2019 19:47 - MirTur
Mates1500 píše:
Nevim jak rychle bych pak dokazal vsaknout vsechny moznosti

V pohodě. Jestli chceš, dojdi ve středu do čajovny Teavoli a jestli můžeš, připrav si postavu na úroveň kterou zvládneš. Postupně se propracuješ na vyšší levly, až se ti to dostane pod kůži.
3.6.2019 21:36 - Mates1500
MirTur píše:
V pohodě. Jestli chceš, dojdi ve středu do čajovny Teavoli a jestli můžeš, připrav si postavu na úroveň kterou zvládneš. Postupně se propracuješ na vyšší levly, až se ti to dostane pod kůži.

V jakym se to hraje jazyce, popr. je jedno jak ten character sheet budu mit? Backstory k characteru nepotrebuju? Zatim jsem spis zvyklej si volit charactery z presetu.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.08044695854187 secREMOTE_IP: 54.226.126.38