ShadoWWW
3.8.2015 16:56
Otevřené hraní D&D 5e v Brně
!!!
DOČASNĚ PO DOBU ŘÁDĚNÍ KORONA VIRU OTEVŘENÁ HRANÍ NEPROBÍHAJÍ!!!
!!!

Kdy? Každou středu od 18:00, konec podle potřeby

Kde?
  • Skříťova skupina hraje v čajovně Probuzený slon, Braří Čapků 14.
  • ShadoWWWova skupina hraje v čajovně Za Zrcadlem, Jaselská. - Tato skupina je momentálně již plná.
Co se hraje?
  • Skříťova skupina hraje dobrodružství Waterdeep: Dungeon of the Mad Mage
  • ShadoWWWova skupina hraje Baldur's Gate: Descent Into Avernus.
Co si vzít s sebou? Dobrou náladu a případně kostky, ale nejsou nutné (jsou k zapůjčení).
Pokud jste si někdy přáli zkusit zahrát Dungeons & Dragons, neváhejte přijít.


Doprovodné materiály pro hráče:
Překlad pravidel Příručky hráče 5e.
Deník postavy

Pro PJ:
Ostatní materiály



Poslední aktualizace záhlaví: 17. 10. 2019
18.8.2016 16:05 - Demonica
Ok, díky za zprávu. Uvidíme, kdo z něj v pořádku vyjde :)
18.8.2016 17:22 - Demonica
Mimochodem, dosahli jste levelu 4 :)
18.8.2016 17:44 - sirien
22.8.2016 19:38 - Demonica
Bohužel musím hraní ve středu zrušit. Uvidíme se tedy až příští týden.
13.9.2016 11:31 - Fixi
Čau, rád bych si taky přišel zkusit zahrát, D&D jsem nikdy nehrál, ale na jaře jsem začal sledovat Critical Role a High Rollers a strašně mě to chytlo :D.
Nevím, jak to tam chodí, ale radši bych se připojil do nějaký stabilnější skupiny (ideálně pokud teď nějaká začíná, popř. jestli někdo shání hráče)... přece jen seznamování je vždy trošku pomalejší a ta pravá zábava začne, až když se člověk trochu rozkouká. Kdyby to vyšlo, tak bych chodil určitě pravidelně (minimálně semestr :D).
13.9.2016 12:05 - Wolf
Myslím že naše skupinka by jednoho člena navíc určitě zvládla (je nás 5+DM) - ale rozhodnutí nechám na Shadowwwovi. Budeme 21.9 začínat novou kampaň, takže stačí jen přijít.
13.9.2016 13:23 - ShadoWWW
Fixi: Klidně přijď.
13.9.2016 15:33 - Fixi
Ok, super. V neděli se stěhuju do Brna, takže tam příští středu budu.
13.9.2016 17:47 - Wolf
Fixu: Kdyžtak mi na sebe hoď kontakt do soukromé zprávy. Pořešili by sme co se bude hrát a složení skupiny.
22.9.2016 08:42 - Wolf
ShadoWWW: Jsou povoleny kouzla z Elemental Evil? Když máme ten druhej level že bych si z tama vzal jedno jedničkový kouzlo.
22.9.2016 11:20 - ShadoWWW
Wolf: Pro tuto kampaň ne. Chci, aby každé tažené bylo co nejvíc unikátní vůči těm ostatním.
25.9.2016 22:08 - Dio de Zener
Zdravím, rád bych zase začal hrát nějak častěji. Nenašla by se tu skupina ke které bych se mohl přidat?
26.9.2016 06:07 - Wolf
Dio de Zener: V naší skupince je už asi plno ale druhé scházejí hráči, pokud by ti nevadilo že už sou uprostřed rozehraného dobrodružství.
26.9.2016 08:46 - Rojta
Dio de Zener: Teoreticky máme místo pro jednoho hráče. Cca v polovině Stradha, lvl 6, hrajeme v angličtině, řekněme půl na půl roleplay x hack n' slash, kořeněno několika špetkami (čti: sudy) špatného, silně pubertálního humoru.
26.9.2016 11:17 - ShadoWWW
Nebo by mohl jít k Démonice. Anebo, kdyby se našel ještě jeden nový hráč, by se naše skupina mohla rozdělit na dvě menší.
26.9.2016 15:22 - Wolf
ShadoWWW: Zatím to nevypadá na nějakého dalšího hráče, a taky kdo by jim pak dělal DM? PetiQovi se teď chtít nebude.
27.9.2016 09:38 - Mirkul
Dio de Zener:Případně se můžeš připojit k naší skupince. Sice už nehrajeme v Rishadě, ale v Black Oilu nebo kde se zrovna najde místo a to ve čtvrtek či úterý. A začali jsme hrát vlastní orientální setting. Jeden hráč se k nám určitě ještě vejde, takže pokud bys chtěl, ozvi se do zpráv.
27.9.2016 11:07 - ShadoWWW
Nakonec budu moct zas dojít až 12.10. Z naší skupiny: mohli byste mi prosím mezitím poslat vaše deníky? (stačí fotky z mobilu nebo vyplněné PDF) Abych lépe přizpůsobil tažení na míru vašim postavám.
27.9.2016 14:22 - Rojta
Mirkul/kdokoliv další - pls kde ještě se dá, krom Black Oilu, hrát? Občas nám ST nevyjdou a najít prostory bývá problém.
27.9.2016 16:47 - Mirkul
Rojta: Kromě Black Oilu bych řekl, že kterákoliv čajovna(veselá, za zrcadlem, slon, utopie z těch co mě tak z hlavy napadnou), s tím, že si člověk zamluví stůl dopředu, aby se někam vešel. Což se občas hodí i v tom Black Oilu, protože tam bývá narváno.
Jinak mám pocit, že jak je tu deskoherní klub, tak plánuje taky nějakou čajovnu/hernu, kde by se dalo hrát, ale 100% odpověď na tohle určitě budou mít povolanější lidé.
Nejsem v Brně zas tak dlouho, takže netuším jestli jsou tu ještě nějaké další čistokrevné herny, ale věřím, že se tu najde ještě někdo kdo mě doplní nebo opraví.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.061117172241211 secREMOTE_IP: 54.227.104.229