ShadoWWW
3.8.2015 16:56
Otevřené hraní D&D 5e v Brně
Kdy? Každou středu od 18:00, konec podle potřeby
Kde? 2 skupiny (PJ Skříťa a PJ Petr) hrají v herně deskovek Dračí Pevnost, Veveří 13, Brno a 1 skupina (PJ MirTur) hraje v čajovně TeaVoli, Jiráskova 55, Brno
Co se hraje? Skříťova a MirTurova skupina hrají dobrodružství Waterdeep: Dungeon of the Mad Mage. Petrova skupina teď hraje expedice z Waterdeepu a v srpnu 2019 chce začít hrát Ghosts of Saltmarsh a někdy na přelomu září/října začít s dobrodružstvím Baldur's Gate: Descent Into Avernus.
Co si vzít s sebou? Dobrou náladu a případně kostky, ale nejsou nutné (jsou k zapůjčení).
Pokud jste si někdy přáli zkusit zahrát Dungeons & Dragons, neváhejte přijít.

Doprovodné materiály pro hráče:
Překlad pravidel Příručky hráče 5e.
Deník postavy

Pro PJ:
Ostatní materiály

Poslední aktualizace záhlaví: 21. 6. 2019
18.8.2016 16:05 - Demonica
Ok, díky za zprávu. Uvidíme, kdo z něj v pořádku vyjde :)
18.8.2016 17:22 - Demonica
Mimochodem, dosahli jste levelu 4 :)
18.8.2016 17:44 - sirien
22.8.2016 19:38 - Demonica
Bohužel musím hraní ve středu zrušit. Uvidíme se tedy až příští týden.
13.9.2016 11:31 - Fixi
Čau, rád bych si taky přišel zkusit zahrát, D&D jsem nikdy nehrál, ale na jaře jsem začal sledovat Critical Role a High Rollers a strašně mě to chytlo :D.
Nevím, jak to tam chodí, ale radši bych se připojil do nějaký stabilnější skupiny (ideálně pokud teď nějaká začíná, popř. jestli někdo shání hráče)... přece jen seznamování je vždy trošku pomalejší a ta pravá zábava začne, až když se člověk trochu rozkouká. Kdyby to vyšlo, tak bych chodil určitě pravidelně (minimálně semestr :D).
13.9.2016 12:05 - Wolf
Myslím že naše skupinka by jednoho člena navíc určitě zvládla (je nás 5+DM) - ale rozhodnutí nechám na Shadowwwovi. Budeme 21.9 začínat novou kampaň, takže stačí jen přijít.
13.9.2016 13:23 - ShadoWWW
Fixi: Klidně přijď.
13.9.2016 15:33 - Fixi
Ok, super. V neděli se stěhuju do Brna, takže tam příští středu budu.
13.9.2016 17:47 - Wolf
Fixu: Kdyžtak mi na sebe hoď kontakt do soukromé zprávy. Pořešili by sme co se bude hrát a složení skupiny.
22.9.2016 08:42 - Wolf
ShadoWWW: Jsou povoleny kouzla z Elemental Evil? Když máme ten druhej level že bych si z tama vzal jedno jedničkový kouzlo.
22.9.2016 11:20 - ShadoWWW
Wolf: Pro tuto kampaň ne. Chci, aby každé tažené bylo co nejvíc unikátní vůči těm ostatním.
25.9.2016 22:08 - Dio de Zener
Zdravím, rád bych zase začal hrát nějak častěji. Nenašla by se tu skupina ke které bych se mohl přidat?
26.9.2016 06:07 - Wolf
Dio de Zener: V naší skupince je už asi plno ale druhé scházejí hráči, pokud by ti nevadilo že už sou uprostřed rozehraného dobrodružství.
26.9.2016 08:46 - Rojta
Dio de Zener: Teoreticky máme místo pro jednoho hráče. Cca v polovině Stradha, lvl 6, hrajeme v angličtině, řekněme půl na půl roleplay x hack n' slash, kořeněno několika špetkami (čti: sudy) špatného, silně pubertálního humoru.
26.9.2016 11:17 - ShadoWWW
Nebo by mohl jít k Démonice. Anebo, kdyby se našel ještě jeden nový hráč, by se naše skupina mohla rozdělit na dvě menší.
26.9.2016 15:22 - Wolf
ShadoWWW: Zatím to nevypadá na nějakého dalšího hráče, a taky kdo by jim pak dělal DM? PetiQovi se teď chtít nebude.
27.9.2016 09:38 - Mirkul
Dio de Zener:Případně se můžeš připojit k naší skupince. Sice už nehrajeme v Rishadě, ale v Black Oilu nebo kde se zrovna najde místo a to ve čtvrtek či úterý. A začali jsme hrát vlastní orientální setting. Jeden hráč se k nám určitě ještě vejde, takže pokud bys chtěl, ozvi se do zpráv.
27.9.2016 11:07 - ShadoWWW
Nakonec budu moct zas dojít až 12.10. Z naší skupiny: mohli byste mi prosím mezitím poslat vaše deníky? (stačí fotky z mobilu nebo vyplněné PDF) Abych lépe přizpůsobil tažení na míru vašim postavám.
27.9.2016 14:22 - Rojta
Mirkul/kdokoliv další - pls kde ještě se dá, krom Black Oilu, hrát? Občas nám ST nevyjdou a najít prostory bývá problém.
27.9.2016 16:47 - Mirkul
Rojta: Kromě Black Oilu bych řekl, že kterákoliv čajovna(veselá, za zrcadlem, slon, utopie z těch co mě tak z hlavy napadnou), s tím, že si člověk zamluví stůl dopředu, aby se někam vešel. Což se občas hodí i v tom Black Oilu, protože tam bývá narváno.
Jinak mám pocit, že jak je tu deskoherní klub, tak plánuje taky nějakou čajovnu/hernu, kde by se dalo hrát, ale 100% odpověď na tohle určitě budou mít povolanější lidé.
Nejsem v Brně zas tak dlouho, takže netuším jestli jsou tu ještě nějaké další čistokrevné herny, ale věřím, že se tu najde ještě někdo kdo mě doplní nebo opraví.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.20399284362793 secREMOTE_IP: 3.84.139.101