ShadoWWW
3.8.2015 16:56
Otevřené hraní D&D 5e v Brně
!!!
DOČASNĚ PO DOBU ŘÁDĚNÍ KORONA VIRU OTEVŘENÁ HRANÍ NEPROBÍHAJÍ!!!
!!!

Kdy? Každou středu od 18:00, konec podle potřeby

Kde?
  • Skříťova skupina hraje v čajovně Probuzený slon, Braří Čapků 14.
  • ShadoWWWova skupina hraje v čajovně Za Zrcadlem, Jaselská. - Tato skupina je momentálně již plná.
Co se hraje?
  • Skříťova skupina hraje dobrodružství Waterdeep: Dungeon of the Mad Mage
  • ShadoWWWova skupina hraje Baldur's Gate: Descent Into Avernus.
Co si vzít s sebou? Dobrou náladu a případně kostky, ale nejsou nutné (jsou k zapůjčení).
Pokud jste si někdy přáli zkusit zahrát Dungeons & Dragons, neváhejte přijít.


Doprovodné materiály pro hráče:
Překlad pravidel Příručky hráče 5e.
Deník postavy

Pro PJ:
Ostatní materiály



Poslední aktualizace záhlaví: 17. 10. 2019
25.4.2016 11:14 - Demonica
Sarsaparillos: Klidně se zastav na hraní podívat - viz hlavička diskuze kdy a kde. Většinou bývá na místě pár lidí i před šestou, takže se dá před hrou pobavit i o systému.
25.4.2016 11:42 - Sarsaparillos
Demonica: Díky. Tento týden mám plno, pokusím se směřovat to už na ten příští.
25.4.2016 12:52 - Aegnor
Ze zkušenosti mohu říct, že pokud chceš být hráč (a přidat se do funkční skupiny), tak podrobnější studium systému asi není úplně potřeba. obzvlášť u otevřených hraní. Stačí přijít dřív a s představou, co bys tak chtěl hrát... zbytek pochytíš během hry:-)
25.4.2016 13:42 - Sarsaparillos
Aegnor: Momentálně nemám vytipovanou žádnou funkční skupinu, do které bych se chtěl přidávat. Pokud to byla nabídka k vám, tak přijdu tu příští středu dříve, s představou a kostkami :-) Jsem zvyklý na jiné systémy a mým prvním cílem je zjistit, jak moc mi D&D sedne.
26.4.2016 19:14 - Rojta
Sakrapapirosnebojaksetosakrapíše: Určitě přijď. Já začínal před pár měsíci v obdobné situaci co ty, odehrál jedno dobrodružství, teď řekl-bych-úspěšně DMkuju vlastní skupinku. 5e je o mnoho lehší na strávení než to co je vidět ve hrách (předkpokládám že máš na mysli BG, NWN atp.)
26.4.2016 21:25 - sirien
Sarsaparillos

Fakt nevim, co je těžkýho na tom to copypastnout :D

Nebo zkrátit na Sarsa ;)
26.4.2016 21:30 - Sarsaparillos
Rojta: Ctrl+C -> Ctrl+V => Sarsaparillos ;-)
Mám na mysli skutečně BG, NWN, PoE apod. Ale mně nejde ani tak moc o strávení přechodu z PC her, jako spíš o srovnání s Fate, DrD II, Střepy snů a podobně. To jsou přece jen hry někde úplně jinde a ačkoliv mne hodně baví, mám už dlouho takové nutkání zjistit, jestli by mne D&D náhodou nebavilo ještě víc :-)

Sirien: "Sarsa" mi kamarádi říkali až do roku 2002, kdy SARS zabil pár set lidí...
26.4.2016 23:46 - sirien
Sarsa: Slaboši, kdopak by se SARSu bál, tady u nás v civilizovaném západním světě, který u nemoci u níž "není známo očkování a nebude možné ho vyvinout dřív než za 20 let" dokáže mít funkční očkování ve field trials půl roku po vypunknutí Africké pandemie...
2.5.2016 13:42 - Gurney
Něco pro hráče Curse of Strahd (je to takový mírný spoiler, protože to naznačuje layout hradu, takže pokud se úzkostlivě vyhýbáte jakýmkoli náznakům, mrkněte na neškodné první dva obrázky, ty neobsahují nic co by vaše postavy neviděly na první pohled).
3.5.2016 11:00 - Sarsaparillos
Tak já bych se zítra stavil na "exkurzi" :)
Rishadu ani nikoho z hráčů neznám - mám se k někomu konkrétnímu hlásit? Nebo jak to zařídit, aby ze mne nebyl někdo cizí úplně vyplašený, že bych se chtěl koukat na hru?

Díky za pomoc se sociální interakcí :)
3.5.2016 11:07 - ShadoWWW
Zítra tam budou jen hráči D&D, takže se můžeš hlásit ke komukoliv, kdo tam bude. :) Neboj, všichni jsou milí a vstřícní.
3.5.2016 12:29 - Maugir
Já zítra zase přijdu se zpožděním, snad tam budu do sedmi.
3.5.2016 20:29 - Elgard
Sarsaparillos: Vyplašení nebudem, je to opengaming, je to koncipované tak, že může kdokoliv přijít
4.5.2016 15:05 - Martin
Ahoj, dnes s Luckou neprideme. Sorry, ze davam vediet tak na poslednu chvilu, no mysleli sme ze to zvladame.
4.5.2016 15:42 - Demonica
Martin: Ok, díky za zprávu.
4.5.2016 17:02 - Rojta
Naše skupina dnes nedorazí, pokosila nás chřipka.
4.5.2016 17:34 - Demonica
Maugir: Honza mi ted daval vedet, ze nakonec taky nedorazi, takze dneska to rusim. Ja uz jsem na ceste, takze do sedme v Rishade pockam.
11.5.2016 12:34 - Rojta
Pro mou skupinu - mám mobil doma tj. su bez fb. Dorazím před šestou do Rishady, pokud mi někdo něco chcete, napiště mi sem.
23.5.2016 09:52 - Demonica
Zpráva pro mou skupinu: Tuto středu bohužel musím hraní zřušit. Odjíždím totiž na služebku o den dříve, než jsem čekala. Děkuji za pochpení.
23.5.2016 18:49 - mal.kin
Kdypak se mohu za vámi zastavit? Zatím jen na čumendu a pokec ohledně budoucí spolupráce :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.077745914459229 secREMOTE_IP: 44.213.75.78