ShadoWWW
3.8.2015 16:56
Otevřené hraní D&D 5e v Brně
!!!
DOČASNĚ PO DOBU ŘÁDĚNÍ KORONA VIRU OTEVŘENÁ HRANÍ NEPROBÍHAJÍ!!!
!!!

Kdy? Každou středu od 18:00, konec podle potřeby

Kde?
  • Skříťova skupina hraje v čajovně Probuzený slon, Braří Čapků 14.
  • ShadoWWWova skupina hraje v čajovně Za Zrcadlem, Jaselská. - Tato skupina je momentálně již plná.
Co se hraje?
  • Skříťova skupina hraje dobrodružství Waterdeep: Dungeon of the Mad Mage
  • ShadoWWWova skupina hraje Baldur's Gate: Descent Into Avernus.
Co si vzít s sebou? Dobrou náladu a případně kostky, ale nejsou nutné (jsou k zapůjčení).
Pokud jste si někdy přáli zkusit zahrát Dungeons & Dragons, neváhejte přijít.


Doprovodné materiály pro hráče:
Překlad pravidel Příručky hráče 5e.
Deník postavy

Pro PJ:
Ostatní materiály



Poslední aktualizace záhlaví: 17. 10. 2019
10.10.2015 07:38 - Elgard
ShadoWWW: Count me in!
11.10.2015 09:02 - Demonica
fundy: Za mě můžeme klidně pokračovat v Expeditions.
11.10.2015 11:34 - fundy
Maugir, Aegnor a Demonica: +750 XP za stredecni hrani, 10 downtime days a kazdy 1 renown point ke sve frakci, ted si nevzpominam presne, ale je nekdera z postav Harper?
Co se tyce GP: tak 250 jste vzali z Breexe, 40 GP vam dala Olisara predem a 60 GP vam jeste dluzi - da vam je, jakmile ji date report.

Ve stredu si tedy zahrajeme dalsi expedici - Prokletí obchodních cest a jelikoz dal bychom nemeli co hrat, tak pak zacneme s OotA a dle situace dalsi expedice.
12.10.2015 07:08 - fundy
Má skupinka: podívejte se na pravidla boje na koních, bude se to hodit
Jinak při čtení dobrodružství jsem narazil na tohle: Píše:
Those who fail by 5 or more take 3 (1d6) bludgeoning damage from flying pig parts
12.10.2015 12:56 - Maugir
Ahoj, tuto středu se bohužel nezúčastním. Snad se najde někdo, kdo doplní naši skupinku na dostatečný počet. Těším se na viděnou příští týden.
Fundy: Myslím, že Aegnorův Adran je Harper.
12.10.2015 13:35 - fundy
ok, doufam, ze se nekdo dalsi najde
12.10.2015 13:37 - Demonica
Já momentálně lanařím dalšího svého kamaráda, tak uvidíme :)
13.10.2015 13:19 - ShadoWWW
Omlouvám se, ale zítra nedorazím. Schvátila mě angína. Asi tou změnou počasí. Včera večer mě už bolelo v krku a dnes ráno jsem tam už měl knedlík. Ztratil jsem hlas. :-( Šel jsem k doktorovi a ten prohlásil: "Typická angína."
13.10.2015 13:36 - Samwisewt
Demonica píše:
Já momentálně lanařím dalšího svého kamaráda, tak uvidíme :)

kamarád má v plánu přijít.. Otázkou je.. Co na zítřku mění výše zmíněná angína? :)
13.10.2015 14:23 - Demonica
Samwisewt Pro nás teoreticky nic, naše skupinka má GMa fundyho.

Leda bychom dali nějakou mimořádnou společnou hru i se skupinku ShadoWWWa :)
13.10.2015 15:15 - fundy
Max 7 nás může být, někdo by se mohl asi přidat ke Gurneymu s novou postavou (stávající jsou asi dost hluboko zatím :-))
14.10.2015 18:17 - fundy
Halloweenské hraní není problém btw...
14.10.2015 21:54 - ShadoWWW
Super. Jak to dnes jde (šlo)? Fakt mě mrzí, že tu musím tak trčet doma v posteli. :(
14.10.2015 22:26 - Wolf
Zatím se stále hraje Bane of the Tradeways s Hillsfarskejma postavama a DM je PetiQ. Říkal že by potom sepsal nějakej report.
15.10.2015 08:37 - fundy
ma skupina (tentokrate obohacena rangerem Janisem a druidem Doubkem) si pripise 600 XP kazdy za dokonceni Prokleti obchodnich stezek. Kazdy navic dostal story reward: Boon of Bitterwood
A co se tyka materialni odmeny: zapomnel jsem, ze si muzete nechat ty kone
15.10.2015 09:52 - fundy
muzete jeste vyplnit dotaznik ohledne hrani: http://dndadventurersleague.org/results
15.10.2015 12:24 - PetiQ
fundy: do kdy jste tam byly, že jste to zvládly dohrát?

Naše skupina začala hrát trochu později a taky jsme hráli Bane of the Tradeways. Kvůli časové prodlevě jsem zjednodušil/vypustil 2. část, Pronásledování. Je to škoda, ale chtěl jsem to stihnout za jedno sezení. Což se bohužel i tak nepovedlo. Skončili jsme v 3. části poté, co Rudé chocholy pod vedením Sgt. Reginalda zkusili a neuspěli v zabití postav. Následovalo osvobození zajatců a objevení zprávy od otrokářů. Teď bude záležet, co podniknou postavy dále. Předpokládaný čas dohrání je do 20 min max.
15.10.2015 13:00 - Aegnor
PetiQ Když jste odcházeli, tak jsme byli cca v půlce řešení otrokářů? Jinak nekoukal jsem jak přesně je tahle expedice rozdělená, ale nám se podařilo kolonu vozů zastavit v podstatě okamžitě, takže to "pronásledování" velice rychle přešlo v boj s chocholy:-)
15.10.2015 13:54 - fundy
odchazeli jsme po pul 11. Takze o moc dele nez vy jsme tam nebyli. Ja jsem ti trochu ulehcil praci tim, ze za bandity pomocniky jsem nechal hazet hrace, takze souboje pak odsypaly docela rychle.
19.10.2015 12:13 - PetiQ
ShadoWWW: Ahoj, jak to s tebou tento týden vypadá?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.07187294960022 secREMOTE_IP: 44.192.53.34