ShadoWWW
3.8.2015 16:56
Otevřené hraní D&D 5e v Brně
!!!
DOČASNĚ PO DOBU ŘÁDĚNÍ KORONA VIRU OTEVŘENÁ HRANÍ NEPROBÍHAJÍ!!!
!!!

Kdy? Každou středu od 18:00, konec podle potřeby

Kde?
  • Skříťova skupina hraje v čajovně Probuzený slon, Braří Čapků 14.
  • ShadoWWWova skupina hraje v čajovně Za Zrcadlem, Jaselská. - Tato skupina je momentálně již plná.
Co se hraje?
  • Skříťova skupina hraje dobrodružství Waterdeep: Dungeon of the Mad Mage
  • ShadoWWWova skupina hraje Baldur's Gate: Descent Into Avernus.
Co si vzít s sebou? Dobrou náladu a případně kostky, ale nejsou nutné (jsou k zapůjčení).
Pokud jste si někdy přáli zkusit zahrát Dungeons & Dragons, neváhejte přijít.


Doprovodné materiály pro hráče:
Překlad pravidel Příručky hráče 5e.
Deník postavy

Pro PJ:
Ostatní materiály



Poslední aktualizace záhlaví: 17. 10. 2019
24.9.2015 15:15 - fundy
Mam dotaz:
chteli byste nejakou zmenu na Rishade? neco co by nam zprijemnilo hrani? Ocenili byste nejaky konretni druh obcerstveni napriklad?
Meli byste zajem o nejake D&D zbozi ke koupi v obchode?
Diky za odpovedi
24.9.2015 15:41 - ShadoWWW
Jo, určitě! Pár věcí, co mě napadá:

- Vylepit na stěnu ten D&D Encouners plakát (nejlépe k našemu stolu :-))
- Mohli by prodávat aspoň kostky
- Mohli by nabízet nějakou domácí limodánu. Třeba zázvorovou nebo aspoň domácí citronádu - ta je jednoduchá a výrobní náklady nula nula nic. Pivo mají vynikající, ale když je člověk řidič, tak je odkázaný na žlutou, a ta je dost nezdravá.

Mohli by prodávat i D&D příručky, ale chápu, že to už je vysoká investice.

Hodně oceňuji jejich vstřícnost. Je přímo ukázková.
24.9.2015 16:43 - fundy
ty D&D prirucky jsem probiral se Zdenkem, ale dosli jsme k zaveru, ze to moc rentabilni asi nebude - moc lidi si je asi nekoupi - mozna asi tak prirucku hrace - byl by zajem?

Me osobne by se asi libila moznost koupit boostry s figurkami, ale pokud bych mel byt sam, tak to taky moc nema cenu

To s tim pivem mam pravdu, pokud clovek ridi, tak ta zluta zacina byt protivna :)
24.9.2015 17:13 - Aegnor
-podporuji návrh na prodej kostek

dotaz na fundyho: ten obří hot dog, co sis jednou dával, to byla nějaká náhodná nabídka, nebo to nabízí pravidelně?
24.9.2015 17:24 - fundy
rekl bych, ze nahoda, ale muzeme zkusit domluvit pravidelnost, rozhodne bych si ho jeste nekdy dal, byl moc dobrej
24.9.2015 20:22 - Demonica
Nabídka kostek by byla super, taky mě to už napadlo.
A nějaké jídlo by se podle mě taky ujalo.

Příručky a figurky by sice byly pěkné, ale taky myslím že ne moc prodávané.
24.9.2015 20:33 - Aegnor
Ještě bych k tomu přidal nějakou větší nabídku žetonů (např. kostičky či krystaly). Vím, že nabízí ty běžné kulaté žetony, ale ty jsou na můj vkus příliš velké.
26.9.2015 22:46 - Aegnor
A případně dej vědět, jak dopadnou nějaké jednání a tak:-)
30.9.2015 10:10 - Demonica
Bohužel jsem onemocněla a nebudu moct dnes přijít. Omlouvám se za komplikace.
30.9.2015 12:18 - fundy
Ok, tak treba nejakeho zbloudileho dobrodruha prizveme do nasi skupinky na dohrani...
6.10.2015 19:57 - Gurney
Bohužel musím oznámit, že jsem někde venku schytal ongoing cold damage a i přes celodenní aplikaci potionů a jiné léčící magie zítra téměř určitě nedorazím. Omlouvám se za komplikaci a budu se těšit příští týden.
8.10.2015 00:02 - ShadoWWW
Střet s drowy v Temných říších byl dnes opravdu drsný. Musel jsem hráče hodně popuzovat, i když ne úmyslně. Byla to jedna velká megabitva, ve které postavy tahaly za kratší konec a došlo málem i na TPK.
8.10.2015 08:50 - PetiQ
Radši na to už ani nemyslet :/.. Rád bych přejmenoval S03 z Rage of Demons na Rage on Underdark
8.10.2015 15:01 - fundy
Má skupinka zachránila unesené půlčíky před smrtí v aréně a dokázala porazit zákeřného kuchaře. Při tom všem navíc provozovateli Dálnovršské arény dokázali způsobit nemalé škody na majetku svým rebelským přístupem.

Otázka: co hrát dál další středu? DDEX 03-05? Nebo OotA?
8.10.2015 23:47 - Aegnor
fundy: napiš, co pro nás, jako hráče, znamenají jednotlivé varianty:-)
((tzn. co lze čekat od DDEX 03-05 a případně jak bychom řešili OotA, kdybychom se nechtěli vzdát postav, které už jsou posunuté poměrně vysoko:-) ))

A druhá věc - jak to teda máme se zkušenostma a odměnama za Shackles of Blood?
9.10.2015 14:01 - ShadoWWW
Wizardi připravují nějaké speciální halloweenské dobrodružství z prostředí Ravenloftu (tradiční hororový svět D&D).

Halloween (31.10.) letos vychází na noc ze soboty na neděli. Tak mě napadlo, jestli by byl zájem hrát. Sraz by byl klasicky v 18:00, dali bysme pivko, pokecali a vytvořili postavy a začalo by se hrát se stmíváním (v 19:00) při svíčkách nebo jen s minimálním osvětlením, aby to mělo tu správnou atmosféru. Museli bychom to domluvit ještě v Rishadě, jestli by to šlo, ale prve se ptám tady, jestli by byl zájem.
9.10.2015 14:35 - Demonica
ShadoWWW: To zní super, já bych si ráda zahrála.
9.10.2015 15:04 - Wolf
Pokud bych měl čas tak bych to určitě rád zkusil, třeba i s přítelkyní.
9.10.2015 20:11 - fundy
ShadoWWW: to zni paradne, mas nejaky link? ve stredu se domluvime se Zdenkem, zda by to slo
9.10.2015 20:30 - ShadoWWW
fundy: Akorát tweet od Jeremyho Crawforda:

Jeremy Crawford píše:
The Halloween #DnD adventure I'm writing for Lucca Comics & Games is, appropriately, a Ravenloft tale.

Link na dobrodružství zatím není.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.089998960494995 secREMOTE_IP: 18.206.160.129