ShadoWWW
3.8.2015 16:56
Otevřené hraní D&D 5e v Brně
!!!
DOČASNĚ PO DOBU ŘÁDĚNÍ KORONA VIRU OTEVŘENÁ HRANÍ NEPROBÍHAJÍ!!!
!!!

Kdy? Každou středu od 18:00, konec podle potřeby

Kde?
  • Skříťova skupina hraje v čajovně Probuzený slon, Braří Čapků 14.
  • ShadoWWWova skupina hraje v čajovně Za Zrcadlem, Jaselská. - Tato skupina je momentálně již plná.
Co se hraje?
  • Skříťova skupina hraje dobrodružství Waterdeep: Dungeon of the Mad Mage
  • ShadoWWWova skupina hraje Baldur's Gate: Descent Into Avernus.
Co si vzít s sebou? Dobrou náladu a případně kostky, ale nejsou nutné (jsou k zapůjčení).
Pokud jste si někdy přáli zkusit zahrát Dungeons & Dragons, neváhejte přijít.


Doprovodné materiály pro hráče:
Překlad pravidel Příručky hráče 5e.
Deník postavy

Pro PJ:
Ostatní materiály



Poslední aktualizace záhlaví: 17. 10. 2019
23.10.2019 15:46 - drugun
Klidně, teď jenom kde ?
23.10.2019 16:13 - pazajan
Že tu je lidí hafo už mi je jasný :) našel jsem partu, teď jsme 4 a vypadá to, že další lidi už nebereme, takže máme družinu, ale chybí nám DM.
Takže než ho najdeme tak asi nic :-(
31.10.2019 19:07 - ShadoWWW
Důležitá informace pro mou skupinu:
Sestupem do sklepení jste získali další úroveň. Do příště si proto zvyšte úroveň svých postav na 4.
3.11.2019 17:03 - pilchowski
pazajan píše:


tohle mi prijde dost nestastny, takhle budete cekat sto let, lepsi bude at DMuje nekdo z vas, jinak se dockate chlapka co vam nabidne hrani ve svym homebrew svete Warhammer 40000 s lehkou davkou erotiky
4.11.2019 06:32 - Jerson
A mně pořád někteří tvrdí, že GMmů je dost, i ve velkých městech, a není nutné vyrábět je nátlakem z hráčů postav.
4.11.2019 13:05 - sirien
Jerson: jídla je na planetě taky už nějakej ten pátek dost pro všechny a oproti prorokům špatných zítřků ho nejspíš už nikdy nebude nedostatek (každý rok lidstvo obdělává míň půdy než o rok dřív, ale má přitom větší produkci...)

Že v západním světě skoro půlku vyhodíme a těch pár farmářů co ještě máme dotujem zatímco jinde je hladomor (positive fact #2 - ve skutečnosti spíš neni, resp míň, než lidi myslej a dál ubejvá) neni otázka zásoby (produkce), ale distribuce.

Podobně to že DMů je dost neznamená, že se dostane na všechny :)
4.11.2019 15:32 - Jezus
Třeba na podzimní slezině rpg fora teď bude PJ téměř stejný počet co hráčů :-D
4.11.2019 16:56 - Demonica
Já bych dotaz na DM nepodceňovala. Vždycky se může najít. Naposledy si takto napsala jiná skupina a už spolu hrajeme několik týdnů. :)

Já za sebe se nyní jako DM nenabízím, hlavně protože teď budu 3 týdny pryč, ale můžeme uspořádat otevřené hraní, pokud bude zájem.

Takže pokud si kdokoli chcete v prosinci zahrát jednorázově RPG, pište sem do diskuze. Pak domluvíme termín, případně to rozdělíme na více skupin.
12.11.2019 20:02 - cyrasil
Demonica píše:
Takže pokud si kdokoli chcete v prosinci zahrát jednorázově RPG, pište sem do diskuze. Pak domluvíme termín, případně to rozdělíme na více skupin.


Ahoj,

nenaslo by se tam prosim jedno misto pro naprosteho novacka? Hral jsem jen nektere pocitacove adaptace dnd ale pen and paper nikdy a rad bych si to nekdy zkusil.
14.11.2019 12:19 - sirien
To vypadá že někdy ode dneška do konce příštího týdne budu v Brně, kdyby si někdo chtěl třeba něco zahrát :) nejspíš asi nechci nárazově vstupovat do rozběhlý hry, ale kdyby někdo stál o nějakej one shot nebo tak...
27.11.2019 11:43 - Demonica
cyrasil: Jasně, vítáni jsou všichni, na místě vše ohledně pravidel vysvětlíme :)
28.11.2019 10:05 - Log 1=0
V rámci tvorby Jeskyní a draků bych rád udělal pár testovacích one-shotů, aby z toho vypadl nějaký relevantní feedback. Ještě absolutně netuším, jak na tom budu s termíny, ale chci se zeptat, jestli se vůbec najde někdo, kdo by měl vůbec zájem se zúčastnit.
28.11.2019 10:32 - pilchowski
Log 1=0 píše:
kdo by měl vůbec zájem se zúčastnit

zájem by byl, spíš to bude asi horší načasovat
28.11.2019 11:35 - Demonica
Já se testování ráda zúčastním.
28.11.2019 13:01 - Elgard
Taky se přidám.
28.11.2019 15:23 - Haplo
Kdy se s tím plánuje začínat? Mě se teď bude měnit pár věcí, takže možná od února bych mohl mít čas, ale nevím, jestli to bude ještě relevantní.
28.11.2019 15:36 - Log 1=0
Jakmile mi to okolnosti dovolí a sejde se mi dost hráčů. Budu muset ještě vymyslet, jak to vlastně zorganizovat, s tím nemám zkušenosti. Ale myslím, že i v únoru bude co testovat.
28.11.2019 15:55 - Jezus
Když mi to čas dovolí, rád se zúčastním. (Hlavně kdyby bylo třeba doplnit skupinu, protože vždycky někdo nemůže :-) ).
28.11.2019 16:31 - Firel
Jakehokoliv one shotu se rad zucastim :). Jen je treba dat termin dostatecne dopredu vedet abych mohl posoudit, zda dany termin budu mit moznost dorazit.
28.11.2019 18:06 - MirTur
Budeš-li potřebovat hráče, rád se zůčastním.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.061689853668213 secREMOTE_IP: 54.198.45.0