ShadoWWW
3.8.2015 16:56
Otevřené hraní D&D 5e v Brně
!!!
DOČASNĚ PO DOBU ŘÁDĚNÍ KORONA VIRU OTEVŘENÁ HRANÍ NEPROBÍHAJÍ!!!
!!!

Kdy? Každou středu od 18:00, konec podle potřeby

Kde?
  • Skříťova skupina hraje v čajovně Probuzený slon, Braří Čapků 14.
  • ShadoWWWova skupina hraje v čajovně Za Zrcadlem, Jaselská. - Tato skupina je momentálně již plná.
Co se hraje?
  • Skříťova skupina hraje dobrodružství Waterdeep: Dungeon of the Mad Mage
  • ShadoWWWova skupina hraje Baldur's Gate: Descent Into Avernus.
Co si vzít s sebou? Dobrou náladu a případně kostky, ale nejsou nutné (jsou k zapůjčení).
Pokud jste si někdy přáli zkusit zahrát Dungeons & Dragons, neváhejte přijít.


Doprovodné materiály pro hráče:
Překlad pravidel Příručky hráče 5e.
Deník postavy

Pro PJ:
Ostatní materiály



Poslední aktualizace záhlaví: 17. 10. 2019
25.2.2016 09:29 - Demonica
ShadoWWW: A odkud to budeš objednávat? Na Amazonu je o dost nižší cena.

Rojta: To zní zajímavě. Příští týden ale GMuju sama, takže budu maximálně sledovat, jak vám to půjde :)
25.2.2016 09:30 - ShadoWWW
Z US Amazonu.
25.2.2016 09:34 - Demonica
Ok, já se přidám a poprosím tě o objednání i pro mě. Děkuji.
25.2.2016 09:37 - ShadoWWW
OK.
25.2.2016 10:32 - Elgard
ShadoWWW píše:
Z US Amazonu.


Nebude lepší počkat, až to bude na GB nebo DE amazonu? Těch 31 USD může dost naskákat přes poštovné/dph/a možná i clo, když toho bude víc

Demonica píše:
Rojta: To zní zajímavě. Příští týden ale GMuju sama, takže budu maximálně sledovat, jak vám to půjde :)


Příští týden ještě dohráváme Quelling the Horde, tentokrát už to vidím reálně :-)
25.2.2016 10:42 - Demonica
Elgard: Vy jste to včera nedohráli? Tak to doufám, že nás nestihne ještě něco sežrat :)
25.2.2016 10:54 - Rojta
Daemonica:
Nám bude trvat ještě tak měsíc než to dohrajem. Co tak koukám tak je otázka jak se to dohrávání časově vůbec sejde.
25.2.2016 10:55 - Elgard
Demonica: Obávám se, že to nemohu slíbit :-)

EDIT: Spoiler alert, dál jen na vlastní riziko

Situace se vyvíjela tak, že fighter znechucen vyjednáváním s démonem naznal, že tady ztrácí čas a bude lepší, když se o sebe (alespoň krátkodobě) postará sám, a pak démon charmnul druida, tím i zprostředkovaně i žábu a doporučil mu, ať se jde raději kochat krásami jeskyně. Zbylý boj dopadl tak nějak plichtou, s výhodou pro vás, že silně zraněný démon zmizel do neznámo které plane of existence těsně poté, co sejmul Maervala na 0 hp.
28.2.2016 12:41 - Rojta
Shadowww+ostatni GMs: tenhle tyden dorazi Shah, takze celkem 7 hracu i s tim novym typkem v nasi skupine. Daemonicina skupina ma pokud se nepletu plno. Nas je moc... nejaky napad jak to rozhodit, at to neresime ve stredu na posledni chvili?
28.2.2016 20:07 - Gurney
Já mám jednom tři lidi a už minule jsem nabízel, že někoho vezmu, ale Demonica evidentně byla moc velký lákadlo :)

Takže může klidně k nám, postavu klidně vyrobím (jestli jsou někjaký preference, tak sem s nimi) nebo si může donést vlastní - momentálně jsou všichni na 4. úrovni.
29.2.2016 10:51 - Rojta
Má hotového půlorčího warriora na lvl 8, takže bude asi stačit ponížit charsheet a může jet, práce na pár minut. Já na něj nemám kontakt, možná bude mít Shadowww.
2.3.2016 16:04 - Mirkul
Elgard, Demonica:
Zdravím, dnes asi bohužel nepřijdu. Nebo velmi pozdě, jelikož jsem zasekanej v práci, ale spíš ne.
Moje postava se když tak vydá po stopách zmizelého válečníka, který odešel aniž by něco řekl (pořád mám v rukávu přeměnu k oblafnutí obyvatel jeskyně jak minule (jen bez zeleného světla)) a asi bych s sebou vzal i nechtěné obyvatele jeskyně, kteří tam asi dál být nechtějí a vymluvil se, že mají být příští večer obětování na magickém místě mimo jeskyni (první farma se strašáky)ve jménu našeho(gobliního) boha a goblini se mají připravit na noční rituál a dalšího večera dorazit na farmu. Až bych vylezl z jeskyni a kus dál od ní, tak bych je pustil, ať jdou kam chtějí, jen ne k té farmě :-)
No a pak najít válečníka a hodit s ním řeč, asi si společně musíme vyjasnit pár věcí :-)
16.3.2016 10:52 - ShadoWWW
V epické bitvě démonických pánů na našem včerejším sezení vyhrál Yeenoghu. Příště na něj čeká tvrdší oříšek - dobrodruzi. :-)

Příští středu tedy odehrajem souboj s Yeenoghuem a závěrečné akce v ... tom městě, co nejde vyslovit. :)

A tím bych to půlroční tažení v Temných říších rád uzavřel, ať 30.3. můžeme slavnostně začít hrát něco nového (část lidí nejspíš Vraždu v Baldur's Gate a část třeba něco jiného - Strahda? :)).
16.3.2016 16:46 - Jawik
Zdravím ochránce žab. Omlouvám se, ale dnes nedorazím na sešn. Musím jít skillovat performance IRL. Kdybyste měli ještě po hraní chuť na trochu jazzu, tak v taverně U Palečka jste vítáni. Tylinden.
16.3.2016 17:47 - Riven
Ahoj, Riven dneska taky nedorazí, omlouvám se za opožděné info, ale šlo o rozhodnutí na poslední chvíli.
17.3.2016 08:42 - Rojta
Od 30.3. budu tedy připraven začít jako DM. Platí stále zájem o hraní v angličtině-Shah + dva hráčí ze skupiny od Daemonicy? K vám bych měl dotaz, a to vaše nicky + kdy budete cca dohrávat u D., a tedy od kdy můžete hrát.
21.3.2016 21:28 - Marty
Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli by se počínaje dubnem u nějakého z vašich stolů nenašlo místo pro nováčka, který by si rád zkusil zahrát DnD.
21.3.2016 21:46 - ShadoWWW
Zcela jistě ano! Pokud bys mohl, přijď už 30.3. Dvě skupiny budou začínat nové tažení. (Na začátku dubna možná i nějaké jiné skupiny.)
22.3.2016 09:00 - Mirkul
Zdravím, tuhle středu bohužel nepřijdu, tak to zvládněte beze mě. Moje postava se asi vrhne do víru města a bude hledat nějaké své staré známé a zkusí se zeptat na poměry a jak to vypadá s lordem a jeho novou přítelkyní a pokud možno nějaké detaily o jeho příteli a rádci. Jak a kdy se seznámili a nějaké drby a tak. Snad mí staří přátelé budou pořád ještě přátelé :-)
22.3.2016 09:28 - ShadoWWW
Já jsem si pro středeční sezení připravil dvě překvapení. :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.08026909828186 secREMOTE_IP: 44.223.31.148