sir thomas
27.3.2013 22:11
Hillfolk v Brně
Jednorázová hra už byla odehrána.

Úvod do Hillfolku
Vžijete se do rolí nájezdníků z doby železené, kteří se snaží ochránit a pozvednout svůj klan v době střetu říší. Společně vytvoříme podmanivý seriálový příběh citové potřeby a konfliktu v úzce svázané komunitě. (převzato z pravidel)

Odkazy
Odehráli: Macintoush, Nerhinn, Demonica, Jill
Autorská citace #41
22.4.2013 18:49 - Macintoush
Pamatujeme na to. A nevadí nám začínat ani o hodinu dřív ani v těch pět hodin.
Tím myslím sebe a Jill, ne že bych o sobě mluvil v množném čísle.
Autorská citace #42
22.4.2013 19:05 - Nerhinn
Spíš v těch pět, mám ještě nějaké vyřizování.
Autorská citace #43
22.4.2013 21:00 - Demonica
Dobre, pocitam s patou hodinou. A moje poznavaci znameni bude cerna taska s cervenym napisem napisem ACDC :-)
Autorská citace #44
23.4.2013 23:49 - sir thomas
Ještě jednou chci poděkovat všem zúčastněným za zábavnou hru. Taky děkuju Nerhinn za to, že jsme u ní mohli hrát.

Podařilo se mi udělat si nějaké poznámky, takže pokud mi vyjde čas, napíšu nějaké shrnutí, možná i s komentáři. Pokud máte nějaké komentáře vy, byť negativní, pište, rád si je přečtu.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.055284023284912 secREMOTE_IP: 44.203.219.117