sir thomas
27.3.2013 22:11
Hillfolk v Brně
Jednorázová hra už byla odehrána.

Úvod do Hillfolku
Vžijete se do rolí nájezdníků z doby železené, kteří se snaží ochránit a pozvednout svůj klan v době střetu říší. Společně vytvoříme podmanivý seriálový příběh citové potřeby a konfliktu v úzce svázané komunitě. (převzato z pravidel)

Odkazy
Odehráli: Macintoush, Nerhinn, Demonica, Jill
Autorská citace #21
7.4.2013 22:01 - sir thomas
Nevypadá to, že by se ještě někdo chtěl přihlašovat a raději bych hrál se čtyřmi než třemi hráči, protože v menší skupince by to mohlo být až příliš dramatické (a Laws uvádí 4 hráče jako minimum). Takže navrhuju úterý 16.4. jestli to Nerhinn bude vyhovovat.

Ještě se zkusím poptat známých, v pěti hráčích by to mohlo být zajímavější.
Autorská citace #22
8.4.2013 00:30 - Nerhinn
Za mě zatím asi dobrý.
Autorská citace #23
10.4.2013 19:21 - sir thomas
Ok, takže (snad) finální termín: 16. 4., 17:00. Mohli bychom asi začít i dříve, ale před 16:00 spíše ne. Počítal bych s herní dobou kolem 4 hodin (+ půl hodina než se začne a vysvětlí se pravidla), respektive, myslím, že nemusíme hrát do úplného zničení. Během zítřka zkusím zarezervovat místo.
Autorská citace #24
11.4.2013 19:21 - sir thomas
Vypadá to, že jsem to trochu propásl, respektive, netušil jsem, že bude o salónek takový zájem. Takže možnosti jsou následující:
  • v čajovně jsou i jiné volné stoly, jen si nejsem jistý, jestli je to pro hraní RPG dobré,
  • přesout to na další úterý s tím, že tehdy snad salónek bude volný (že mě nenapadlo se zeptat),
  • hrát někde jinde (nevím, kde).
Jaký je váš názor?
Autorská citace #25
11.4.2013 21:51 - Nerhinn
Můžeme výjimečně hrát i u nás (Brno-Řečkovice, 5min od konečné 1).
Autorská citace #26
12.4.2013 12:36 - sir thomas
Nerhinn: Já osobně nemám problém to posunout a nechtěl bych se kvůli jednorázovému hraní vnucovat někomu domů. Pokud to, samozřejmě, nevadí tobě ...

Chtěl bych se zeptat ostatních, jak to vidí, i proto, že se k 16. 4., 17:00 nevyjádřili (možná jsem měl chtít explicitní potvrzení).
Autorská citace #27
12.4.2013 13:25 - Nerhinn
U nás se hraje celkem často, nebyl by to problém. Kdyby mi to bylo nepříjemné, nenavrhla bych to ;)
Autorská citace #28
13.4.2013 00:41 - sir thomas
No, taky jsi psala "výjimečně". :) Dobře, u mě v pohodě.

Tím pádem přes víkend připravím těch pár věcí, co mi ještě zbývá. Taky budeme mít nejspíše ještě jednoho hráče.

Demonica, Macintoush: Můžete mi, prosím, potvrdit, že v úterý přijdete?
Autorská citace #29
13.4.2013 01:28 - Macintoush
Ano dorazíme v úterý v 17:00.
Autorská citace #30
13.4.2013 08:52 - Demonica
S úterkem počítám, budu se těšit :)
Autorská citace #31
15.4.2013 17:13 - sir thomas
Poslední organizační záležitosti: Jak se z konečné jedničky dostaneme na místo? Když se mi dá adresa, jsem schopný dorazit podle mapy, ale pro ty, kteří by s tím mohli mít problém bych možná preferoval nějaký sraz, například na konečné. Jak to vidíte?

P.S. Vemte si, prosím, psací potřeby (a křupky nebo jiné pochutiny).
Autorská citace #32
15.4.2013 23:27 - Demonica
Já už jsem u Nerhinn jednou byla, ale nezaručuju že trefím a číslo domu si určitě nepamatuju, takže bych byla pro adresu a můžem se sejít na konečné jedničky a dojít společně. Nějaké zvláštní znamení, jak se poznáme? :)
Autorská citace #33
16.4.2013 01:46 - Nerhinn
Je to tady.

Prosím, nechoďte dřív než v pět.
Autorská citace #34
16.4.2013 12:10 - sir thomas
ok, v pět dorazím na konečnou. Abychom nevypadali jako banda konspirantů (heslo je vždy swordfish), a abychom minimalizovali společenskou trapnost (i když, takhle fungují všechny icebreakery :)), (mým) poznávacím znamením jsou zrzavé vlasy do půlky zad.

Mimochodem, máte v Řečkovicích strašně vtipné názvy ulic. :)
Autorská citace #35
16.4.2013 12:32 - Nerhinn
sir thomas: Spíš debilní :D

Jinak... hm, jsem tak trochu nemocná. Myslela jsem, že už nebudu, ale dneska se to zase zhoršilo, tak nevím. Kvůli vám.
Autorská citace #36
16.4.2013 13:34 - sir thomas
Nerhinn: Pokud je to nemoc typu nachlazení, tak mi osobně to nevadí. Spíše, pokud máš pocit, že bys kvůli tomu hrála pasivně, možná bych uvažoval o jiném termínu, protože je nás trochu málo. Nevím o žádném důvodu, proč bychom nemohli hraní odložit.
Autorská citace #37
16.4.2013 14:01 - Nerhinn
OK, v tom případě bych vás poprosila o strpení a odložení. Za odměnu za vaši trpělivost se mnou nabízím možnost hrát opět u nás, s velkým stolem, kuchyní k dispozici, stejně jako dalšíma věcma jako je soukromí, hudba dle výběru apod. Omlouvám se za komplikace.
Autorská citace #38
16.4.2013 14:11 - sir thomas
OK. Poprosím jen ostatní, potvrďte, že o dnešku víte (nevím, jestli se všichni dostanete před večerem na net). Jinak budu v pět postávat na zástávce a hlásit všem kolemjdoucím, že dneska Hillfolk není. ;)

Pokud s tím nemáte nikdo problém, navrhuju posun na další úterý.
Autorská citace #39
16.4.2013 14:29 - Demonica
Nerhinn: Jasně, hlavně ať se uzdravíš.

Příští úterýje pro mě v pohodě, můžu tak od čtyř hodin.
Autorská citace #40
22.4.2013 17:54 - sir thomas
Doufám, že jste nikdo nezapomněli na zítřek. Pokud vám to všem vyhovuje, sešli bychom se v pět na konečné podle původního plánu. Nebo můžeme začít už ve čtyři.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.0674889087677 secREMOTE_IP: 13.58.252.8