Leese Dailen
18.5.2017 12:09
Last Course
Diskuze k nové kampani ve vrcholné době Impéria, ještě před zrodem Rebel Alliance...
Autorská citace #81
6.6.2017 05:23 - tony
Tvoje postava sama trvala na tom že hjůstnovi dávám moc informací.Sice profi přístup,nicméně na druhou stranu to v okamžiku kdy osvobození holky vysvětluješ tím že je zvláštní?Tak pro mne to znamená že máš další informace které pro nás nejsou důležité ke splnění mise.

Rozhodně jsem neměl pocit že spolupracuješ s někým kdo není bountyhunter rád a po dobrým často.Spíše naopak.

uznávám že 3 je hráčská informace a postava s ní vlastně pracovat nemůže.Nicméně bych byl raději kdybychom to příště skoušeli po dobrým víc očividně.

Bod4 postavě nehodlám zatím nijak omlacovat o hlavu.Chápu že to mělo ukázat že má nějakej kodex.Pro mne to znamená že jejímu slovu se nedá věřit.Uznávám že mi jako hráči vadí ta rasa.Nicméně opravdu nevím nakolik je nechut tý mojí postavy ovlivněná tím že se jejímu slovu nedá věřit a nakolik tím že hráč nemá rád tu rasu.V podstatě až nám příště dáš sví slovo tak se ukáže jak na to budou naše postavy reagovat ale typuju že kromě hjůstna nijak dobře.
Autorská citace #82
6.6.2017 06:01 - Hunter
Elvid píše:
proč hrabivý a chtivý peněz…opět na základě jedné poznámky, která dál nebyla nijak rozváděna


Michale, ty jsi v rozhovoru s Houstnem to uvedl jako svuj duvod + ze ji pak nacpete do basy jeste jednou. To mi rozhodne prijde jako onen typ chovani, co Houston chce odstranit. Naopak jsi nerekl nic, co by stalo za to brat v potaz. Obraz jen na prachy pohlizejiciho, divneho bounty huntera jsi tak vytvoril jen a jen sam.
Pokud jsi cast myslel jako nadsazku, smula, mel jsi mluvit jen za postavu a cokoliv jsi v tom case rekl a neuvedl, ze to nerika postava, jsem tak bral a beru dal.

Naproto se nedivim, ze to Tondova postava (i s jeho nadsazkou) takhle vidi. A proc by te proboha mela mit Miqua rada? Jsi, stejne jako Teo ten, kdo ji podvedl, zabasnul a zkasiroval za ni penize...
Uz jenom tohle by pro me znamenalo totalni konec. A to, ze ji pak osvobodis? No, vezmu, co se da, ale ani nahodou ti nebudu verit, natoz ze bych s tou postavou chtel byt dal v jedne mistnosti...
Vzdyt jsi se ji ani nepokusil "omluvit"...

Elvid píše:
je snaha od hráčů tam tuto postavu nemít, než že by to vycházelo z průběhu hraní a interakcí.

Promin, ale to ani nahodou neni pravda - tvoje postava se chovala divne a to extra divne, stejne tak neprijemne, nepratelsky a bez jakehokoliv duvodu te postave verit dal. Odehral jsi ji extremne spatne ve smeru ziskani duvery. Takze se nediv, ze ti ji ostatni postavy nedavaji.
Za me je to tedy vysledek toho, jak jsi mluvil a co jsi za ni rikal. A stejne jako ty jsi se rozhodl hrat protivnou postavu, ja budu hrat Houstona, ktery nema zajem s takovou osobou jakkoliv dal spolupracovat. Nema totiz duvod a nekoho takoveho nepotrebuje...
Autorská citace #83
6.6.2017 06:11 - Hunter
Elvid píše:
A z čeho nějak vyplývá bod 1 a 3? Ze hry určitě ne.

No, uprimne, z toho jak jsi ji hral a co jsi za ni rikal Teovi. Kdekoliv chtel Teo vyjednavat, navrhoval jsi omracovani, ci vrazdu jako lepsi variantu (tyka se Houstona).

Vuci Houstonovi, pri jednani s nim jsi jednoznacne projevil bod 1, bod 2 a bod 4 - nacpali jsme ji do basy a je to. Teo alespon rika, dost presvedcive to i Tonik zahral, ze toho ma dost a proste s tim sekne a jde delat neco jineho. Super.
Tvoje postava? Kdybych ti jako hrac nerekl, at misto tvorby pruseru proste reknes, ze jsi zpravu nepredal, tak bys to neudelal.
Ale i bez toho Leris rikal Houstonovi, ze to zvladne sam a celkove se k tomu stavel a vyjadroval stylem samotare...

Ja totiz vidim, kde asi doslo z tve strany k nepochopeni. Neni dulezite jen co rikas, ale jak to rikas. A ton, intonace a zpusob jednani je to, co jsme si z toho odnesli. A ten opravdu odpovida tomu, co rika Tonda.
A stejne jako my ti nemuzeme menit postavu, nemuzes ani ty si stezovat, ze to, jak to podas, bude nejak akceptovano. Takze neni to ovlivneno hraci, Michale, naopak si myslim, ze jsme kazdy se to snazili nejak spolknout, ale jen tak to nejde, kdyz se sam za svoji postavu nesnazis.
Je to prace hrace najit duvod a ohnout svou postavu tak, aby mela duvod byt s ostatnimi.

Houston z me originalni predstavy by dva BH proste nechal nekde stranou a vykaslal se na ne, kdyz ta holka nebude chtit. A pak ji nechal jit a pokracoval sam.
To by nikam nevedlo, takze jako hrac jsem ji predelal tak, aby nasla navaznost a cile - pro Miquu a pro Tea to slo, pro tvou postavu tam sanci nevidim, bez nejake zmeny z tve strany...
Autorská citace #84
6.6.2017 07:43 - Elvid
Ad snaha ano...právě po přečtení těch komentářů mám pocit, že chybí u dvou hráčů a spíš naopak.

Ad Houston a kantýna...tam jsem se právě snažil spolupracovat, i to brát přátelsky a přiohnout za tu postavu z pohledu hráče, proto i to tykani a pokusu rozbit to, abys za Houstona mluvil jen s Teem. Za hráče jsem nevěděl, co dalšího tam ještě dělat.
+ Jak jsem zmínil jen Teovi, tak to chtělo zmínit i Houstnovi, že alespoň víme, že mu teď nejde o peníze. To tam proběhlo mezi Pavlem a mnou, takže mne nějak nenapadlo to pak řešit za tu postavu.

V tomto směru jsem schválně chtěl (jako hráč) i namočit tu postavu do té záchrany, aby to poskytovalo možné důvody přijmutí té postavy i z pohledu dalších hráčů. (Protože normálně bychom všechno nechali na Pavlově postavě a nebyl by tam v zásadě žádný důvod.)
(Ad zpráva, tam jsem byl v tu chvíli rozladěn jako hráč, protože jsem počítal s tím, že ji to předám i s tím šroubovákem a hořákem. + Že to nahraju na ten dotazník. Ano, v tomto směru jsem to opomenul sdělit a beru, že to pak dopadlo takto. Tam právě, když jsem byl upozorněn, tak to i řekla, což mi přišlo ok a bylo to správné upozornění k tomu, aby se tam neděly nějaké zbytečnosti, co by to spojování postav narušovalo.)

Ta otevřenost Tea mi neseděla jako hráči (i jako postavě). Pokud o něm nic nevím, tak asi nepřijdu třeba za tím oficírem a nezačnu mu řikat, že ji chci zachránit, apod. Pokud ano, tak v kontrolovaných podmínkách.

Ad omluva Mique...ta byla v plánu a sděloval jsem ji na minulém hraní a schválně dal do zápisu, aby se na ni nezapomnělo...světe div se...zapomenulo :-D V tu neděli jsem si na to nevzpomenul ani jednou.

Za Andy mi vadí, že má komplet rozdílný názor na obě postavy, přitom herně by měla mít dost obdobný -> je to ovlivněno hráčem.

Obecně byl problém asi spíš to, že jsme to odehrávali na jednu stranu připraveným způsobem, na druhou přímo. Pokud to měl být tmelící základ, tak to z méhho pohledu chtělo víc odvyprávět, abychom to mohli postavit jako základ skupiny, ne, že se na tom budeme otáčet. A hlavně až po hře.
Mne přišlo, že jsme to v tu neděli dobře zahráli a proto jsem byl zklamán (vytočen) včera, když jsem si přečetl ty komentáře a hlavně nerelavantní spojky, na kterých se to otáčí.

Z toho to prostě víc vnímám na nezájem o tu postavu od začátku z pohledu hráčů. (Jinak řečeno, kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, důvod vždy najde.)

A vzhledem k tomu, že zabásnutí a pak osvobezení bylo od začátku plánováno jako stmelovací a pak je to naopak používáno (ještě rozdílně) jako rozbíjecí důvod mi už přijde hodně mimo. To jsme se měli rovnou dohodnout, že to uděláme jinak, aby se toto vyškrtlo z rovnice. Možnosti byly.

Ad Tondo) Bod 4) Kde Tvá postava mohla nabít dojmu, že se nedá věřit jejímu slovu? Tam to bylo naopak přihozené pro Andynu postavu, aby se to mohlo použít při tom osvobození a na to jsem zkoušel zdůraznit i ve hře, pak v zápise, že sliby bere vážně a závazně.
Autorská citace #85
6.6.2017 07:48 - Elvid
Hunter píše:
Vuci Houstonovi, pri jednani s nim jsi jednoznacne projevil bod 1, bod 2 a bod 4

Vysvětlovat: tu zprávu pak v podstatě vysvětlil, že nepředal. Nebo je to myšleno jako vysvětlování směrem k němu? Ohledně motivů to také řikal. (V tomto směru mi vadí a že se už po prvním zápisu řešilo, proč by ji ta postava chtěla zachránit a teď znovu. Já to jako hráč vím, ale ta postava si tohle neuvědomuje a nerozumí tomu konkrétně. Možná to ani správně za ni nepopisuju/neodehrávám, ale měl jsem dojem, že ano...jako hráč nechci řikat ten motiv hned, nehledě na to, že to netuší vůbec postava.)
Věta nacpali jsme ji prostě do basy a je to tam nepadla a ani nic, co by v tomto směru bylo.
A jak se projevil bod 2) při jednání s Houstnem?
Autorská citace #86
6.6.2017 09:13 - Bleška
Tak sjem měla dlouhý příspěvek, který jsem si omylem smazala a neholdám ho psát znovu.

Cítím se dotčena, že si myslíš, že ti chci odpálit postavu. Obávám se, že míjíš pár faktů a to je to, že jí je 15 (!) a že ji Leri zradil. Jeho slib znamená, že ano, dodrží slovo, ale to ještě neznamená, že to pro nás dopadne dobře -> prostě mu nevěří (i to bylo odehrané z mé strany). Míjíš emoční stránku věci a na to navazující chování. Díváš se na to příliš logicky a z pohledu, kdy jenom ty víš, co má vlastně tvoje postava za lubem. Míjíš ženskou, v jejím případě dívčí, stránku věci. Sama uprostřed divočiny, s dvěma chlápky, kteří se ukážou nebýt tím, za koho se vydávají, kdy jeden na ni neustále vrhá divné pohledy a šmatá na ni. A nakonec skončí v imperiálním vězení a neví proč, jenom to, že vy dva jste si fakt vydělali. Přijít za ní pak s dostazníkem spokojenosti -> WTF?!

Prostě, jenom proto, že nakonec byl součástí záchranné operace, bude ochotná si s tebou a Theem na palubě Houstnově lodi promluvit.
Autorská citace #87
6.6.2017 09:31 - Bleška
A skoro to vypadá, že máš pocit, že jsme se na tobě domluvili. Promiň, ale když jsem se Zorou měla problém, Pavel v roli GM naopak tvou postavu bránil, že má smysl. To samé teď dělá WriglyLeese Dailen píše:
Myslim, ze rozehrano je docela dobre, ted jen dodat motivaci pokracovat s Michalovou postavou. Chapu, ze je tam urcita nevole, ale stale verim, ze by se mohl stat ne prilis oblibenym, ale uzitecnym clenem skupiny.


Ad. že straním Theovi - možná to tak za hráče vypadá, ale to proto, že ho Toník hrál kladným způsobem a pokud ho tak bude hrát i v Miquině přítomnosti, tak mu bude spíš nakloněna, než "creepy" Lerimu, který přišel s dotazníkem spokojenosti únosu a choval se divně.

Nicméně, jako postavy nemáme jediný důvod zůstat pospolu ani jedna. Musíme si ten důvod najít, viz plán Houston. Prostor tak bude pro všechny.

Ad omluva - to se omlouvám, tu jsem nikde opravdu nezachytila. A i kdyby, tak proč v tom případě Leri nezavrhl plán dostat ji do vězení a rovnou ji nepomohl dostat se z planety a to za pomoci Houstna. Ano, bylo by to porušení slova, ale byla by ti za to nadosmrti vděčná, protože z tvé strany by to byl fakt velký favor.
Autorská citace #88
6.6.2017 09:39 - Bleška
Ohledně kampaně - trochu se mi nepozdává, že si všechno budeme vymýšlet sami. To tam jako budeš jenom sedět a čekat, s čím hráči přijdou? Neříkám, že to má být stylem GM bav mě, ale nějaká práce a příprava z tvojí strany je za mě očekávána. Jinak samozřejmě super v tom, mít volnou ruku :).

Tudíž můj seznam úkolů:
1) dohledat kontakt, který mě poslal do Mountain Grass, nikdy se neukázal, ale místo toho přišli dva BH. Náhoda? Záměr?
2) dát dohromady Houstnovu kocábku (kdy tady naposledy proběhla údržba?!).
3) uhnat Anakina, dokud z něj ještě něco zbývá :D :D.

Moc toho zatím není, ale... :D.
Autorská citace #89
6.6.2017 10:23 - Leese Dailen
To, ze ji dovedou do basy se skutecne dohodlo mezi hraci v ramci prvni hry, takze to bych Michalovi/Lerimu nevycital. Za jeho postavu navic sedi, ze dodrzel zavazek. Problem je v tom, Michale, ze ta zasadovost je pozitivni, pokud je moralni a ne logicka - treba si ted postavy nemohou byt jiste, kdy ti bude vadit porusovani zakonu (tve motivace jsou pro ne nejasne). V nekterych detailech to nevadi, ale obecne se spoluprace zaklada na shode pohledu na vec. Proto jsem te nabadal behem hry, abys pustil vic informaci o sobe a sve motivaci. To ze tomu postava nerozumi ji nebrani o tom mluvit a obracene takova otevrenost muze vytvorit duveru.

Jsem rad, ze tu zaznivaji pohledy jak hracu, tak postav, abychom procistili vzduch a nasli zpusob jak to dat dohromady.
Za me jsou zpusoby jak vas docasne podrzet pohromade, ale maji nevyhodu, ze jakmile ten vnejsi duvod odpadne, tak se casto postavy vraci do puvodnich koleji a pokud se neodehralo neco zasadniho, tak byla zmena jen vynucena situaci. Pokud by vas ale napadla nejaka chytra scena nebo mala zmena jiz odehraneho, ktera by obratila pohled na Leriho, tak nahodte.

Ohledne odehrani Leriho - nebylo moc casu a situaci, behem kterych by si ostatni postavy mohly udelat na Leriho nazor a tak se projevi kazdy detail. Tim, ze jsi se soustredil na zahrani samotare vlastne odpuzujes spolecnost. Vim, ze sis tak tu postavu vymyslel, proto tam ostatne mas dost padne duvody, proc to v tomto pripade menit. Celkove vyzneni tve postavy bylo i pro me dost creepy, coz je skoda. Hlasky s nadsazkou se v dane situaci nepovedly a vyznely chamtive a necitelne.
Vzhledem k tomu, ze jsme s tebou jiz vsichni hrali je jasne, ze uplne spolecenskou postavu hrat stejne nebudes a tak jde hlavne o duvod, proc by ti ostatni postavy mely verit a chtit s tebou spolupracovat.
Autorská citace #90
6.6.2017 10:32 - Hunter
Elvid píše:
Já to jako hráč vím, ale ta postava si tohle neuvědomuje a nerozumí tomu konkrétně. Možná to ani správně za ni nepopisuju/neodehrávám, ale měl jsem dojem, že ano...jako hráč nechci řikat ten motiv hned, nehledě na to, že to netuší vůbec postava.)

To je ono, Michale. Proto vam Houston dal "druhou sanci", abyste si uvedomili, proc sakra chcete tu holku zachranit a rekli mu to. Tvoje postava nedodala rozumny duvod, jen, ze ta holka je necim zvlastni a proto ji chces zachranit. To nestaci. Ne pote, co predtim reknes, ze jsi si chtel vydelat.
Ad dodrzovani slova, jo, to si Houston pamatuje a hodla to zkusit vyuzit. Ale - potrebuje mit lepsi predstavu, co s tou holkou chces. Chces ji znasilnit? Chces ji nejak zkoumat? Chces se s ni ozenit? Proc je pro tebe sakra jina? Pro Houstona je stejna, jako kterakoliv jina, akorat potrhlejsi a arogantnejsi :-) Ale nic nenormalniho na ni nevidi.
Bez nejakeho rozumneho duvodu nema Houston duvod ti verit. Proc? Protoze jsi nepredvidatelny a to je obrovske riziko v misich proti Imperiu. Kor, kdyz zatim nevi, co tak zvlastniho prinasis, ze by to nemohl zvladnout bez tebe s tema dvema...
Takze mas dve cesty. Moznost A rika vysvetlit duvod tak, ze mu bude Houston rozumet a bude mu verit. Moznost B je, ze mas nejake spesl dovednosti, ktere se zkratka super hodi a bez kterych to nevidi nadejne.
Ad tykani s Houstonem - to v tu chvili nebylo na miste a Houston ti to dal jako policek za toho greedy BH, co jsi zahral v predchozim. Pak, zejmena pri misi, to uz ale neresil a postavy si tam tykaly, jestli jsi si nevsimnul :-)

Pojdme se zamerit znovu na to, co jsem psal = je praci hrace ohnout postavu natolik, aby mohla fungovat s ostatnima postavama. Nyni to znamena, ze uslysime dobry duvod, proc Lerisovi zkusit verit. Kdyz se za nej zaruci Miqua, ok, ale to dost pochybuju. Takze nejrozumnejsi je treba prijit se slibem, ze udelas, co bude v tvych silach, abys ji pomohl. Tada! A je to. Sice se na tebe podezrivave budu koukat dal, protoze sakra nebudu vedet proc neco takoveho rikas, ale budiz, da se na tom stavet.
Ale s necim musis prijit. Tu postavu jsi vedl tak, ze jsi duveru neziskal. Je to chyba hrace, ne ostatnich hracu. Souhlasim s tebou, ze takhle dany zacatek neni jednoduchy, ale podotykam, ze v tehle skupine zatim neni nikdo jako "Dex", kdo by se chopil zabehlych kacatek jako Zory, ci Marnshary a daval jim sanci proste z principu. Proto to nehrotim za postavu (a prestoze mi to nedava smysl, rikam, ze na palube jsou i BH) = stejne tak ty musis s necim prijit. A musis to predat tak, ze ti uverime i jako hraci. Vim, ze tohle jsi schopen zahrat a neco vymyslet, co bude vysvetlovat alespon kratkodobe tvou motivaci.

Kdyz nebudes vedet az do hry, tak ti zkusime spolecne nejake poradit, co vime, ze budou fungovat na nase postavy a treba ti nejaka varianta pomuze si vymyslet vlastni cestu...

Bleška píše:
trochu se mi nepozdává, že si všechno budeme vymýšlet sami.

Ja uz s Wriglym jako GM trosku hral a tohle mi nevadi :-) Ale je pravda, ze pro SW feeling to chce nejaky podtext, ktery to sjednocuje a posouva dopredu, protoze nase napady/mise tak propojene nebudou a bude to pak spis epizodni hrani :-)
Autorská citace #91
6.6.2017 10:33 - Leese Dailen
Zapominas na:
4) postavit Bubo

3) zarlis na svoji vlastni postavu? :-D

Rozhodne priprava z me strany bude, jen vam chci nechat volnejsi ruku v tom, co se bude dit. Klasicky hraju sandbox, ale pro tuhle hru pocitam s vetsim vlivem udalosti kolem vas (Sila nebo co...). Rad bych tedy od vas mel nejake ty cile obecne (jak jsi ted psala) a pak jednu vec, kterou chcete ve hre aktualne (destiny), po ktere pujdete at uz jako hraci nebo postavy.
Napr muze hrac touzit, aby postava prisla o ruku/zadluzila se/... (coz by postava asi nechtela), ale z hlediska hry je to zcela v poradku.
Namety rozhodne piste a ja se vam pokusim vyjit vstric, ohledne formy jeste zapremyslim a ostatne se to taky nejak vyvine.
Autorská citace #92
6.6.2017 10:39 - Hunter
Hezky receno, Wrigly, o te moralce - perfektne to vystihuje, co ja rozkecavam na odstavec :-)

Souhlas s Wriglym taky v tom, ze vnejsi tlak je jenom otazkou prodlouzeni one zkusebni doby na navazani spoluprace. Proto taky chci, abychom pristi hru zacinali spolecne = dava to moznost behem letu mluvit.
Michale, me par napadu napadlo, ale nechci ti je davat na papir, protoze se bojim, ze je vezmes jako "tak tedy udelam, co Pavel chce, aby to slo" = nechci te jimi nutit, spis inspirovat k podobnym napadum... Ale jestli je chces jako inspiraci, rad ti je sem napisu... Ostatne, to pak muzou udelat i ostatni hraci a Wrigly :-)
Autorská citace #93
6.6.2017 10:44 - Leese Dailen
Miqua bude mit do priste duvod se s nim bavit, to jeste s Andy probereme :-)
Chce to ale, aby i ostatni postavy mely duvod se ho nezbavit pri prvni prilezitosti .-D
Autorská citace #94
6.6.2017 10:46 - Leese Dailen
Ohledne te lodi (at konecne odpovim) s tim nemam problem. Odlet zvlast se vyvinul az behem hry, pripadne neni problem, ze jste se sesli velmi brzy pote (jeden skok vedle) a tam resite co dal. Necham to vice mene na vasi dohode.
Autorská citace #95
6.6.2017 10:47 - Bleška
Hunter píše:
Takze nejrozumnejsi je treba prijit se slibem, ze udelas, co bude v tvych silach, abys ji pomohl

Tadá! Nejednou jsi upozornil postavu, že prostě držíš slovo. Takže ještě si tam vloží podmínku, že jí tvá pomoc nijak fyzicky ani psychicky neublíží a dohoda je na světě :).

Jasně, postavit Bubo, to je dokonce nad Anniem. Já ti nevím, Wrigly... mám takový neurčitý vnitřní, zato nutkavý pocit, že je to tak správně :D. Že ho prostě musí dostat :D.

Jinak jak píše Hunter, nemám problém si to táhnout částečně sama, ale chce to ten podtex, který z toho udělá jeden veeeelmi dlouhý film, ne rozkouskovaný seriál, kdy na sebe ani epizody nemusí nijak navazovat :).
Autorská citace #96
6.6.2017 10:58 - Hunter
Sigh, nemuzem hram castejs, nez jednou za dva tejdny? Me to baviiiiiiiiiiiiiiiii :-D
Autorská citace #97
6.6.2017 11:01 - Bleška
Leese Dailen píše:
Miqua bude mit do priste duvod se s nim bavit, to jeste s Andy probereme :-)
A proč si s ním musím hrát? Protože to tak chci! :D :D

Ok, napiš mi email a ty skilly. Ať si to můžu trochu rozumně uspořádat :).
Autorská citace #98
6.6.2017 11:13 - Leese Dailen
Bleška píše:
mám takový neurčitý vnitřní, zato nutkavý pocit, že je to tak správně :D. Že ho prostě musí dostat :D.

Nejsou to spis nejake zaludecni obtize? :-D

Hunter píše:
Sigh, nemuzem hram castejs, nez jednou za dva tejdny? Me to baviiiiiiiiiiiiiiiii :-D

Tak to jsem moc rad a klidne muzeme, jednou za dva tydny jsi chtel hlavne ty. Tenhle vikend mam teda plny, pocitam s tim 17.6. a dalsi vikend mas ty ten KH festival :-)

BTW ma nekdo problem s dalsim hranim 17.6.(sobota)? Pokud ne, tak je to dalsi termin hrani.
Autorská citace #99
6.6.2017 11:15 - Hunter
Jo a kdy bude zapis od tebe, Andy? Ha?!
6.6.2017 11:16 - Hunter
Leese Dailen píše:
dalsi vikend mas ty ten KH festival :-)

Mame! Mame! Ty jedes taky! A ostatni! A vubec!
Teda jestli jako nepojedete, tak to bude trochu voser :-) To si radsi v nedeli pujdu zahrat SW - v sobotu jsou turnaje a ja uz dlooouho zadny nevidel, tak se chci mrknout, jestli se zlepsila kvalita... A taky je prca kricet a podporovat hlavniho zlouna - idealne tak, ze prerveme deti, ktere fandi kladasovi svymi poznamkami o blondatem ubozakovi :-D

Do budoucna jsem pro si to tedy dat kazdy vikend, nebo alespon vickrat za mesic :-)
Vylety jsou evidentne jednou za mesic, takze krome nich se zda, ze mam volno (nebo si to dokazu prizpusobit :-))

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.079381227493286 secREMOTE_IP: 34.229.50.161